Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

2 komentáre

Zväčšenie prsníkov, MUDr. Dušan Červeň, ďakujem za krásnu a dokonalú prácu

Pacient: vivi7484809

Vienna

Realizoval/a: AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň v: Banská Bystrica
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň

Zákrok: stojí to za to

Informuje: vivi7484809. 99% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: vivi7484809 o: AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň

5.0

Zväčšenie prsníkov, MUDr. Dušan Červeň, ďakujem za krásnu a dokonalú prácu

7. 12. 2020 · Aktualizácia: 1. 10. 2023

Chcela by som vysloviť veľkú vďaku pánovi doktorovi Čereňovi, ktorý láskou k jeho povolaniu zmenil môj život znovu na plnohodnotní. Zároveň sa chcem poďakovať aj celému tímu jeho kliniky za ľudský a profesionálny prístup. Mam 21 rokov a rozhodnutie do tohto zákroku nebolo pre mňa jednoduché, bolo plné strachu a rizika. Vybrať si správneho odborníka v dnešnej dobe nie je ľahké. Preto by som sa vám, pán doktor, chcela poďakovať za vašu krásnu a dokonalú prácu. Už pri prvej kontrole u vás, boli moje prsia prekrásne, ako keby boli naozaj moje vlastné. Od šťastia som odchádzala s vašej ordinácii bez slov a zo slzami v očiach. Dúfam že ešte veľa žien urobíte takými šťastnými ako som ja.Ďakujem, Vivien.

2

Komentáre (2)

Ahoj vivi,s akou značkou robí dr.?ja mám ešte eurosilikony od neho spravené v 2012.
Odpovedať
To by ma tiež zaujímalo, ja by som chcela B-Lite, alebo Polytech (zase, čaká ma výmena po rokoch) ... máte niekto skúsenosť, s čím pán doktor pracuje? Na webe to má pekne napísané, ale značky implantátov tam nemá bohužiaľ, s Eurosilicon už moc lekárov nepracuje ... išla by som rada do tých implantátov, čo sledujú nové možnosti, inovujú a majú preukázateľne nízke komplikácie.

Akú má pán doktor objednávacie dobu na konzultáciu a operáciu?

Miška
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Augmentacia dokonala
Dakujem MuDr. Zdenkovi Zambojovi a celemu kolektivu belleza centra v trnave. S panom doktorom som bola maximalne spokojna. Pre mna je naozaj top chirurg...vo vsetkom mi dobre poradil....augmentacia dokonala...vrelo odporocam
Oči teraz vyzerajú úžasne

Chcela by som sa poďakovať pani dr. Škulavikovej za super prácu a prístup. S výsledkom som naozaj veľmi spokojná. Teraz vidím, že som sa rozhodla správne, keď som sa rozhodla práve pre pani doktorku. Po zákroku som mala minimálne modriny. Oči...

Čítať ďalej
Pocity 10 dni po operacii brucha

Dobry den, Som 10 dni po operacii a citim sa dobre. Pan primar je ? z jeho pristupu som doteraz unesena. Vsetko vysvetlil a svedomite sa staral a navstevoval ma na izbe aj 3-4ktat za den. Dreny opatrne vytiahol nebola to ziadna bolest len neprijemny...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.

Estetika