Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

7. 12. 2020 · Aktualizácia: 1. 6. 2021

Zväčšenie prsníkov, MUDr. Dušan Červeň, ďakujem za krásnu a dokonalú prácu

Stojí to za to

O lekárovi

Banská Bystrica
Hodnotenie:
Zväčšenie prsníkov, MUDr. Dušan Červeň, ďakujem za krásnu a dokonalú prácu
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Chcela by som vysloviť veľkú vďaku pánovi doktorovi Čereňovi, ktorý láskou k jeho povolaniu zmenil môj život znovu na plnohodnotní. Zároveň sa chcem poďakovať aj celému tímu jeho kliniky za ľudský a profesionálny prístup. Mam 21 rokov a rozhodnutie do tohto zákroku nebolo pre mňa jednoduché, bolo plné strachu a rizika. Vybrať si správneho odborníka v dnešnej dobe nie je ľahké. Preto by som sa vám, pán doktor, chcela poďakovať za vašu krásnu a dokonalú prácu. Už pri prvej kontrole u vás, boli moje prsia prekrásne, ako keby boli naozaj moje vlastné. Od šťastia som odchádzala s vašej ordinácii bez slov a zo slzami v očiach. Dúfam že ešte veľa žien urobíte takými šťastnými ako som ja.Ďakujem, Vivien.

2

Komentáre (2)

To by ma tiež zaujímalo, ja by som chcela B-Lite, alebo Polytech (zase, čaká ma výmena po rokoch) ... máte niekto skúsenosť, s čím pán doktor pracuje? Na webe to má pekne napísané, ale značky implantátov tam nemá bohužiaľ, s Eurosilicon už moc lekárov nepracuje ... išla by som rada do tých implantátov, čo sledujú nové možnosti, inovujú a majú preukázateľne nízke komplikácie.

Akú má pán doktor objednávacie dobu na konzultáciu a operáciu?

Miška
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj tu!

Prsia

Po dvoch deťoch, dvojičkách, som sa rozhodla podstúpiť zväčšenie prsníkov v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Po deťoch už moje prsia neboli ani zďaleka také ako počas tehotenstva alebo pred ním, tak som musela urobiť rázny krok a neľutujem...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.