Nemocnica AGEL Košice-Šaca

(9 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Lúčna 57, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 16 hodín
Nemocnica AGEL Košice-Šaca
(9 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 201 návštev profilu

Riaditeľom Nemocnice AGEL Košice-Šaca a zároveň predsedom predstavenstva je MUDr. Ján Slávik, MBA, renomovaný odborník na oblasť anesteziológie a resuscitácie.

Nemocnica AGEL Košice-Šaca disponuje nadštandardným vybavením, erudovanými lekármi a kvalifikovanými zdravotnými sestrami, ktoré sa snažia poskytnúť pacientom želaný komfort s dôrazom na ich individuálne potreby. Zodpovednosť, ľudskosť, dôvera prameniaca z otvorenej komunikácie, vysoká miera profesionality a tímového ducha sú hodnoty, ktoré sú pre Nemocnicu AGEL Košice-Šaca prioritné.

Vrátane členstva v Európskej sieti nefajčiarskych nemocníc, Asociácii fakultných nemocníc Slovenska a taktiež Nemocníc podporujúcich zdravie sa nemocnica môže pochváliť Cenou primátora mesta Košice, ocenením Slovak Gold Exclusive, obhájením titulu Nemocnica roka, podľa hodnotenia Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO), či certifikátom kvality STN EN ISO 9001:2000.

Nemocnica AGEL Košice-Šaca pozostáva z niekoľkých špeciálnych oddelení. Jedným z nich je Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie, ktoré sa zameriava na diagnostiku a liečbu gynekologických ochorení a tiež poskytuje starostlivosť tehotným ženám nielen pred pôrodom, ale aj po ňom v období šestonedelí. O novorodeniatko sa zas postarajú lekári z Novorodeneckého oddelenia, ktorí vykonajú ultrazvuk obličiek, hlavičky, základné odbery a vyšetrenie zraku a ucha.

Ďalším z oddelení je ortopedické oddelenie zahŕňajúce vyšetrenia pohybového aparátu, najčastejšie u pacientov po úrazoch, avšak nájdu tu odbornú pomoc aj starší ľudia s bolesťami chrbta, osteoporózou a osteopéniou. Diagnostikou a liečbou pacientov s ochoreniami pohybového aparátu sa zaoberá Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie tak pre deti, ako aj dospelých.

S problémami hlasného chrápania, prínosových dutín, nosa, ucha a hlasiviek prichádzajú pacienti do Ušno-nosno-krčnej ambulancie patriacej k najmenším pracoviskám na Slovensku. V prípade závažnejších stavov vyžadujúcich si operatívny zákrok je k dispozícii Chirurgická klinika vybavená tými najmodernejšími technológiami. S ňou veľmi úzko súvisí aj Klinika popálenín a rekonštrukčnej chirurgie, ktorá zároveň poskytuje priestor na získanie skúseností aj študentom lekárskych fakúlt. Súčasťou kliniky popálenín je laserové a dermatologické centrum s profesionálmi z oblasti plastickej chirurgie.

V Nemocnici AGEL Košice-Šaca nájdete okrem vyššie spomínaných aj interné, kožné, očné a stomatologické oddelenie, pričom všetky zahŕňajú široké portfólio zákrokov, ktorých cieľom je vrátiť pacientom radosť zo života.

Nemocnica AGEL Košice-Šaca spolu s jednotlivými oddeleniami sa nachádza na Lúčnej 57 v Košiciach.

Recenzie (9)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Ležala som na internom oddelení (9. poschodie) a po kolonoskopii v celkovej anestézii som ešte podstúpila dodatočné vyšetrenia (CT a podobne). Personál je vynikajúci nielen po odbornej stránke, ale každý z lekárov, sestier a ďalších členov tímu bol mimoriadne ľudský, ochotný, čo výrazne prispelo k príjemnej atmosfére môjho pobytu. Izby (priplatila som si za nadštandardnú izbu) sú veľmi pekne zariadené, postele sú polohovateľné a k dispozícii je aj televízor, sociálne zariadenie priamo na izbe (toaleta a sprcha) - vždy čisté. Strava bola vždy chutná - priniesli nám ju priamo do izby. Všetci členovia personálu pred vstupom do izby zaklopali; dvere na miestnosti sestier boli zasa vždy pre pacientov otvorené :) Celkovo som mala veľmi dobrý dojem - zariadenie vrelo odporúčam :)

Vyborny pristup sestier a lekarov ,odporucam.Starostlivost super.

Abdominoplastika, liposukcia a mastopexia v nemocnici Košice Šaca - od konzultácie po pooperačnú starostlivosť

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: Nemocnica AGEL Košice-Šaca o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (5)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (8)

Lekári z pracoviska

MUDr. Peter Lengyel PhD.

MUDr. Peter Lengyel PhD.

Požiadajte: Nemocnica AGEL Košice-Šaca o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!