ENVY klinika estetickej medicíny

(5.0) 100% odporúča
Transparent

Transparentný lekár

Informuje všetkých svojich pacientov, že majú možnosť ho hodnotiť a akceptuje skúsenosti svojich pacientov

Žilina
Cena od 30 €
   ENVY Klinika estetickej medicíny existuje na trhu estetickej medicíny od roku 2008. Centrála kliniky sa nachádza v Košiciach, pobočky kliniky sú v Poprade a Prešove. Na východnom Slovensku sa radí medzi najvyhľadávanejšie kliniky. Jej cieľom je udržať si dlhodobo pozíciu jednej z najlepších kliník na Slovensku, pričom prioritou je vždy spokojnosť klienta.V ponuke kliniky nájdete široké spektrum služieb v starostlivosti o tvár a telo:... (Chirurgické vybratie znamienka Žilina)

DermaPoint

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 35 €
DermaPoint - Centrum zdravia a krásy DermaPoint poskytuje svoje služby v oblasti estetickej medicíny a laserových zákrokov už 10 rokov a má viac ako desať tisíc spokojných klientov. Súkromná klinika estetickej a laserovej medicíny DermaPoint sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti centra Žiliny. V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami... (Chirurgické odstránenie kožných výrastkov Žilina)

VIKOM, s.r.o. - 1. žilinské očné centrum

Žiadne recenzie
Žilina
Cena od 50 € do 100 €
História očného centra VIKOM siaha do roku 2003, kedy malo podobu malého excimerového centra poskytujúceho služby pacientom v okolí Žiliny. Po dvoch rokoch sa centrum rozšírilo o služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo ocenili najmä pacienti, ktorých zákrok si vyžadoval zotrvanie na klinike ešte niekoľko hodín. Vzhľadom na výborné prístrojové vybavenie a erudovaných odborníkov zariadenie mohlo opäť rozšíriť portfólio svojich služieb... (Odstraňovanie znamienok a výrastkov Žilina)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika

MUDr. Denisa Škrovinová

(4.4) 100% odporúča
Žilina
MUDr. Denisa Škrovinová získala titul MUDr. v roku 1998 úspešným absolvovaním 6-ročného štúdia všeobecného lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Po ukončení štúdia sa zamerala na oftalmológiu, z ktorej si v rokoch 2001 a 2006 urobila prvú a druhú atestáciu. Túžbu MUDr. Škrovinovej neustále odborne rásť potvrdzuje aj doktorandské štúdium na Lekárskej fakulte UK, ktoré v roku 2012 ukončila dizertačnou skúškou so zameraním... (Chirurgické vybratie znamienka Žilina)

Kliniky Zdravia

(5.0) 100% odporúča
Žilina
Cena od 35 €
Súkromná klinika Klinika Zdravia so sídlom v Žiline poskytuje svojim pacientom moderne vybavené priestory, kvalitné služby a ústretový personál, ktorý je pripravený kedykoľvek pomôcť. Súčasťou kliniky sú tri ambulancie: dermatologická, alergologická a zubná. Netreba však zabudnúť ani na služby urologickej a estetickej kliniky. Hlavným poslaním kliniky je poskytnúť pacientom kvalitné služby, s dôrazom na liečbu ochorení kože, ako najväčšieho orgánu... (Chirurgická excízia Žilina)

MUDr. Mária Petrášová

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 35 €
Vysokoškolské štúdium úspešne absolvovala na UPJŠ v Košiciach so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. MUDr. Mária Petrášová je známa najmä svojim ľudským prístupom a vysokou odbornosťou, ktorú potvrdzuje nostrifikácia jej lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou. Medzi životné úspechy Dr. Petrášovej patrí nielen získanie 1 a 2 atestácie z dermatovenerológie, ale od roku 2002 do 2004 aj funkcia primárky na kožnom oddelení Nemocnice... (Odstránenie kožných útvarov Žilina)

Žilpo s.r.o. - neštátne zdravotnícke zariadenie

Žiadne recenzie
Žilina
Zdravotnícke zariadenie ŽILPO, s.r.o je pre pacientov k dispozícii už viac ako 18-rokov. Súčasným riaditeľom zariadenia je MUDr. Štefan Zelník, PhD. renomovaný chirurg a zároveň aj predseda výboru NR Slovenskej republiky pre oblasť zdravotníctva. Prvoradým cieľom tak MUDr. Zelníka, ako aj ďalších lekárov je poskytnúť pacientom kvalitné služby s použitím spoľahlivého a bezpečného prístrojového vybavenia. Práve špičkové a inovatívne technológie... (Chirurgické vybratie znamienka Žilina)