DERMA-CARE s.r.o Dermatovenerologická ambulancia

(4.0) 100% odporúča
Prešov
DERMA-CARE súkromná dermatovenerologická ambulancia ponúka širokú škálu dermatologických zákrokov. Pod vedením skúsenej dermatologičky MUDr. Denisy Ahlersovej poskytuje DERMA-CARE svoje služby dospelým klientom i deťom už od roku 2008.DERMA-CARE ponúka vyšetrenia a liečbu detí i dospelých s atopickým ekzémom, psoriázou a inými kožnými diagnozámi. Taktiež ponúka odstránenie bradavíc a výrastkov na tele tekutým dusíkom (kryoterapia), lokálnu a... (Odstránenie kožných útvarov Prešov)

Native Studio

Žiadne recenzie
Prešov
Native Studio je salón krásy a zdravia, ktorý sa nachádza v srdci Prešova kde si každý klient príde na to svoje. Salón ponúka komplexný servis a tú najlepšiu starostlivosť v oblasti krásy a zdravia. Príjemné, relaxačné prostredie tvorí vysoko profesionálny špecializovaný tím lekárov a špeciálne preškolených pracovníkov. Native Studio sa zameriava na kozmetické služby, najmodernejšie a novodobé fitness cvičenie nazývané NT1, na tvárovú gymnastiku... (Odstraňovanie materských znamienok Prešov)

Mudr. Peter Valdman

(4.9) 100% odporúča
Prešov
Cena od 35 €
MUDr. Peter Valdman v roku 1980 úspešne promoval na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Práve odtiaľ jeho kroky viedli priamo do Nemocnice s poliklinikou v Prešove, konkrétne na oddelenie úrazovej chirurgie, kde pracoval osem rokov. Jeho druhým pracovným domovom sa stala Klinika plastickej chirurgie v Košiciach. Práve tam spoznal čaro plastickej chirurgie, a preto z nej si v roku 1992 urobil aj atestačnú skúšku. V tom isto roku sa rozhodol... (Chirurgické vybratie znamienka Prešov)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika

MUDr. Denisa Ahlersová

Žiadne recenzie
Prešov
MUDr. Denisa Ahlersová je jedna z popredných dermatologičiek, ktorá pôsobí na klinike Derma-Care v Prešove. Patrí medzi certifikovaných odborníkov na estetickú medicínu.Pri výkone svojej práce používa najmodernejšie a najprogresívnejšie techniky ošetrovania pokožky tváre a tela. Ambulanciu, ktorú MUDr. Denisa Ahlersová vedie, vyhľadávajú pacienti nielen z Prešova, ale aj širšieho okolia.Novinka, na ktorú sa MUDr. Denisa Ahlersová špecializuje... (Chirurgická excízia Prešov)

SOFYC Clinic

(5.0) 100% odporúča
Prešov
Súkromná klinika jednodňovej chirurgie SOFYC Clinic je veľmi moderným zariadením, poskytujúcim rôzne typy zákrokov, ktoré spadajú do oblasti jednodňovej chirurgie. Pacient teda po diagnostickom, terapeutickom alebo inom zákroku nezostáva na klinike dlhšie ako 24 hodín. To je pre pacienta určitým spôsobom aj veľkou výhodou, keďže dlhodobá hospitalizácia v nemocničných priestorov vzbudzuje u pacienta často nepríjemné pocity napätia a stresu... (Odstraňovanie kožných výrastkov​ Prešov)