MUDr. Peter Žiak PhD.

MUDr. Peter Žiak PhD. Premium

(21 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Gajova 2, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Peter Žiak PhD. Premium
(21 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1000 návštev profilu

Skúsený a uznávaný plastický chirurg s viac ako 20 ročnou praxou doma aj v zahraničí, špecialista estetickej plastickej chirurgie so zameraním na estetické operácie prsníkov, tváre, nosa, brucha, liposukciu a lipotransfer.

Absolvoval Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2000 pôsobil na I. chirurgickej klinike Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde v roku 2003 získal atestáciu zo všeobecnej chirurgie.

V rokoch 2005-2013 pôsobil na Klinike plastickej chirurgie Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde v roku 2008 získal atestáciu z plastickej chirurgie. V rokoch 2008-2013 bol zároveň pedagógom na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, počas tohto pôsobenia získal doktorandský titul PhD. V rokoch 2013-2016 bol Krajským odborníkom Ministerstva zdravotníctva SR v špecializačnom odbore plastická chirurgia pre Bratislavský kraj.

Od roku 2013 do súčasnosti pracoval ako plastický chirurg a ako odborný garant na najlepších súkromných slovenských klinikách.

Absolvoval školiace pobyty v Miami Breast Center (Key Biscane, USA), na International Academy of Penoplasty (Miláno, Taliansko), v Aesthetical Medical Center 2 (Ghent, Belgicko) a na Klinike plastickej a estetickej chirurgie Fakultnej nemocnice u sv. Anny (Brno, ČR).

Pravidelne sa zúčastňuje tuzemských aj zahraničných vzdelávacích aktivít v oblasti estetickej medicíny. Vďaka medzinárodným skúsenostiam a profesionálnemu prístupu je vyhľadávaným chirurgom aj zahraničnej klientely.

Je členom Medzinárodnej spoločnosti estetickej plastickej chirurgie (ISAPS), Európskej spoločnosti pre plastickú, estetickú a rekonštrukčnú chirurgiu (ESPRAS), Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie (SSPECH), Českej spoločnosti plastickej chirurgie (ČSPCH), Slovenskej lekárskej komory (SLK) a Českej lekárskej komory (ČLK).

V súčasnosti pracuje ako plastický chirurg na Klinike YES VISAGE.

Klinika YES VISAGE je najväčšia klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie v SR a ČR, ktorá ponúka plný rozsah preventívnej, estetickej a laserovej medicíny, dermatológie a plasticko-chirurgických zákrokov.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2008

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (21)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pán doktorj je jednička. Veľmi ma povzbudil pred mojou operáciou, pretože som mala veľký strach. Jeho prístup bol veľmi príjemný a osobitý. Zákrok dopadl dobre a výsledok sa pomaly dostavuje.

Určite budem pána doktora doporučovať. Bola to veľmi dobrá skúsenosť. Zo zákroku som mala tročku strach ale vďaka super prístupu celého personálu rýchlo zo mňa opadol. Starostlivosť na klinike bola na jednotku, sestričky a tiež sám pán doktor na mňa...Čítať ďalej

Pána doktora môžem len doporučiť. Je to skúsený chirurg s citlivým prístupom k pacientovy. Zapôsobil na mňa už na konzultácii kde si získal moju dôveru.

U pána doktora som podstúpila operáciu horných viečok. Výsledok je ešte lepší ako som čakala.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Peter Žiak PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (8)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (7)

Požiadajte MUDr. Peter Žiak PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Články (2)

Požiadajte MUDr. Peter Žiak PhD. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!