MUDr. Ružena Sochorová CSc.

MUDr. Ružena Sochorová CSc.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Drotárska cesta 19, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Ružena Sochorová CSc.
MUDr. Ružena Sochorová CSc.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 159 návštev profilu

Kožná lekárka MUDr. Ružena Sochorová, CSc. úspešne ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Predatestačnú prípravu v odbore dermatovenerológia absolvovala na 1. Dermatovenerologickej klinike v Bratislave. O niekoľko rokov neskôr získala titul kandidát vied – CSc. v oblasti farmakológie.

MUDr. Sochorová stojí za založením odbornej spoločnosti Estetickej dermatológie a kozmetiky, v ktorej pôsobí na pozícii tajomníčky. Ako odborná poradkyňa taktiež spolupracuje s rôznymi médiami a firmami zaoberajúcimi sa výrobou kozmetických prípravkov.

Svoje odborné znalosti z estetickej dermatológie a kozmetiky využíva nielen vo svojej práci, ale aj vo výuke kozmetičiek v rámci rekvalifikačných kurzov, ako aj počas odborných školení lekárov. Je šéfredaktorkou časopisu Derma revue a členkou redakčnej rady odborného dermatologického časopisu Derma. Aktívne a pasívne sa zúčastňuje na domácich a zahraničných odborných podujatiach, na ktorých získala ďalšie vzdelanie a certifikáty.

MUDr. Ružena Sochorová CSc. pracuje v Life Style centre laserovej a estetickej dermatológie. Špecializuje sa najmä na ošetrenia pleti, teda redukciu vrások za pomoci prírodnej, avšak veľmi účinnej a pre pacientov bezpečnej látky botulotoxínu. Ten sa prostredníctvom tenkých injekcií aplikuje na jednotlivé miesta, vzhľadom k tomu dochádza k narušeniu nervového vzruchu a pozvoľnému uvoľneniu svalu.

K službám MUDr. Sochorovej patrí aj chemický peeling, ktorý je jednou z efektívnych metód omladenia. Pri tejto liečebnej metóde využíva lekárka kyselinu glykolovú so schopnosťou zvýšenia priepustnosti pokožky. Práve vďaka tomu sa vitamíny majú možnosť dostať do hlbokých vrstiev pokožky a aktivovať regeneráciu kolagénových vlákien. Chemický peeling je úplne jednoduchý, bezbolestný zákrok, v trvaní 15 min., ktorý je výborným riešením nielen pre ženy a mužov od 20 -30 rokov so suchou pleťou, ale i dámy s aknóznou pleťou.

Life Style laserové a dermatologické centrum, ktorého majiteľkou je MUDr. Ružena Sochorová CSc. sídli na Drotárskej 19/B v Bratislave.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská spoločnosť estetickej dermatológie a kozmetiky

Zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgia

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (11)

Kliniky

Life Style - lekárska kozmetika

Life Style - lekárska kozmetika

Požiadajte: MUDr. Ružena Sochorová CSc. o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!