Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ružena Sochorová CSc.

Dermatológia Bratislava
Dermatológia Bratislava
Life Style - lekárska kozmetika

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ružena Sochorová CSc.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ružena Sochorová CSc. - Dermatológia Bratislava

Motto:

Krásna zrelá tvár bez zbytočných vrások a telo bez tukových záhybov a celulitídy je snom a ideálom mnohých žien a mužov.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SSEDK - Slovenská spoločnosť estetickej dermatológie a kozmetiky

Uvítanie

Kožná lekárka MUDr. Ružena Sochorová, CSc. úspešne ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Predatestačnú prípravu v odbore dermatovenerológia absolvovala na 1. Dermatovenerologickej klinike v Bratislave. O niekoľko rokov neskôr získala titul kandidát vied – CSc. v oblasti farmakológie.

MUDr. Sochorová stojí za založením odbornej spoločnosti Estetickej dermatológie a kozmetiky, v ktorej pôsobí na pozícii tajomníčky. Ako odborná poradkyňa taktiež spolupracuje s rôznymi médiami a firmami zaoberajúcimi sa výrobou kozmetických prípravkov.

Svoje odborné znalosti z estetickej dermatológie a kozmetiky využíva nielen vo svojej práci, ale aj vo výuke kozmetičiek v rámci rekvalifikačných kurzov, ako aj počas odborných školení lekárov. Je šéfredaktorkou časopisu Derma revue a členkou redakčnej rady odborného dermatologického časopisu Derma. Aktívne a pasívne sa zúčastňuje na domácich a zahraničných odborných podujatiach, na ktorých získala ďalšie vzdelanie a certifikáty.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Ružena Sochorová CSc. pracuje v Life Style centre laserovej a estetickej dermatológie. Špecializuje sa najmä na ošetrenia pleti, teda redukciu vrások za pomoci prírodnej, avšak veľmi účinnej a pre pacientov bezpečnej látky botulotoxínu. Ten sa prostredníctvom tenkých injekcií aplikuje na jednotlivé miesta, vzhľadom k tomu dochádza k narušeniu nervového vzruchu a pozvoľnému uvoľneniu svalu.

K službám MUDr. Sochorovej patrí aj chemický peeling, ktorý je jednou z efektívnych metód omladenia. Pri tejto liečebnej metóde využíva lekárka kyselinu glykolovú so schopnosťou zvýšenia priepustnosti pokožky. Práve vďaka tomu sa vitamíny majú možnosť dostať do hlbokých vrstiev pokožky a aktivovať regeneráciu kolagénových vlákien. Chemický peeling je úplne jednoduchý, bezbolestný zákrok, v trvaní 15 min., ktorý je výborným riešením nielen pre ženy a mužov od 20 -30 rokov so suchou pleťou, ale i dámy s aknóznou pleťou.

Naša ordinácia/klinika

Life Style laserové a dermatologické centrum, ktorého majiteľkou je MUDr. Ružena Sochorová CSc. sídli na Drotárskej 19/B v Bratislave.

 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling Od 15 € Do 50 €
Dermabrázia Od 350 € Do 550 €
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom Od 299 € Do 500 €
Liposukcia
   Liposukcia ultrazvuková Od 15 € Do 40 €
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 99 € Do 350 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Články

Bezihlová mezoterapia
23.05.2011

Cieľom každého kozmetického ošetrenia je odstrániť alebo aspoň kompenzovať konkrétny nedostatok pleti, niečo odstrániť, alebo...

Novinky v liečbe akné
12.05.2011

V súčasnosti je k dispozícii množstvo preparátov na liečbu akné. Podľa závažnosti prejavov je potrebné akné liečiť prípravkami...

Trendy v omladení kože
25.11.2009

Omladenie kože ( rejuvenizácia) je pojem, s ktorým sa často stretávame na stránkach časopisov a v reklamných materiáloch...

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Bratislava
Adresa
Drotárska cesta 19
81103 Bratislava
Slovenská republika