Life Style - lekárska kozmetika

Life Style - lekárska kozmetika

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Dohnányho 12, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Life Style - lekárska kozmetika
Life Style - lekárska kozmetika
Žiadne recenzie

Informácie

  • 104 návštev profilu

Moderné centrum laserovej a estetickej dermatológie Life Style so sídlom v Bratislave ponúka svojim pacientom špičkové technológie a najmodernejšie liečebné metódy, ktorých cieľom je nielen zlepšiť celkový vzhľad pacienta, ale mu aj dodať pocit sebavedomia.

Life Style – lekárska kozmetika ponúka svojim pacientom širokú paletu služieb estetickej a laserovej dermatológie, ku ktorým patrí odstraňovanie tetovaní, výrastkov, jaziev, pigmentových škvŕn, znamienok, protivráskový program, omladenie pleti, depilácia, injekčná lipolýza, liečba akné či dokonca dermatokozmetické ošetrenia a ručné masáže.

Súčasťou služieb sú aj zákroky vedúce k zlepšeniu kvality pleti s využitím modernej metódy frakciovaného CO2 resurfacingu s maximálnou účinnosťou. Vrátane ablatívneho CO2 lasera Life Style – lekárska kozmetika disponuje radou ďalších laserov: diódovým, cievnym, Q switched a Smoothbeam laserom na liečbu akné, ktorý je jediným na Slovensku.

Odborníci z Life Style využívajú na liečbu vybraných zákrokov botulotoxín vo forme injekcií. Svoju maximálnu účinnosť preukazuje najmä pri korekcii mimických vrások na tvári, eliminácii potenia v podpazuší, pod prsníkmi, na dlaniach či chrbte. V prípade vyhladenia pleti sa zas osvedčili metódy fotorejuvenizácie, hlavne 3D a 4D, ktoré v sebe spájajú viaceré liečebné technológie.

Na estetické zákroky v oblasti tváre ako je vyplnenie hĺbkových vrások, záhybov v nosovoústnej oblasti, hĺbkový lifting, modelovanie tváre, prípadne zväčšenie alebo zodvihnutie kútikov líc je účinným prostriedkom kyselina hyalurónová, ktorá má priaznivé antioxidačné účinky a v redšej tzv. nezosieťovanej forme sa podieľa na hydratácii pokožky. Do pokožky sa môže aplikovať viacerými spôsobmi, pričom jedným z nich je mezoterapia. Realizuje sa prostredníctvom jemných vpichov priamo do kože, vďaka čomu pleť získa sviežejší vzhľad. Identický efekt prináša aj bezihlová mezoterapia, pri ktorej sa využívajú namiesto vpichov elektrické prúdy vytvárajúce v koži póry. Tie sú však iba dočasné.

K častým metódam Life Style lekárskej kozmetiky patrí aj podtlaková pulzná masáž tzv. Endermológia. Stretnúť sa s ňou môžete pri liečbe celulitídy a rôznych opuchov. Vykonáva sa za pomoci francúzskeho prístroja od renomovanej spoločnosti LPG, ktorý sa často kombinuje s podtlakovou rádiofrekvenciou. O podporu, posilnenie svalstva, urýchlenie metabolizmu v tukovom tkanive, prípadne detoxikáciu organizmu sa postará metóda elektromyostimulácie, počas ktorej vám odborník z danej oblasti biostimulačným svetlom a infračerveným žiarením ožiari kožu vrátane podkožného tuku.

Life Style - Centrum Laserovej a Estetickej Dermatológie (CLED), v ktorom vám zaškolený usmiaty personál pomôže vyriešiť vaše problémy na vysokej odbornej úrovni a za výborné ceny nájdete v Bratislave, ul. Drotárska 19/B.

Obrázky (20)

Lekári z pracoviska

MUDr. Ružena Sochorová CSc.

MUDr. Ružena Sochorová CSc.

Požiadajte Life Style - lekárska kozmetika o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!