Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Glamour Visage? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Glamour Visage

Motto:

Krása sa skrýva v každom z nás, no dôležité je objaviť ju.

Uvítanie

V salóne Glamour Visage pracujú odborníčky v oblasti vizáže a kozmetických ošetrení, ktoré sú pravidelne školené v oblasti noviniek a módnych trendov. Jedinečnosťou je šetrné predlžovanie a zahusťovanie mihalníc, ktoré vykonáva preškolená designérka, ktorá sa pravidelne zúčastňuje rôznych kvalifikačných kurzov v najnovších trendoch.

Náš Salón Glamour Visage je súčasťou spoločnosti Dagmar SK s.r.o., ktorá okrem marketingových služieb a reklamy, poskytuje aj P.R. aktivity, organizuje eventy , módne prehliadky a šou. Spoločnosť Dagmar SK s.r.o. prevádzkuje dnes už známy a obľúbený Penzión Teplička, v Liptovskej Tepličke - dedine roka 2007, umiestnenej v čarovnom prostredí Nízkych Tatier, pod Kráľovou Hoľou.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Ponúkame Vám tie najkvalitnejšie kozmetické a vizážistické služby podľa najnovších trendov, vďaka ktorým objavíte svoju krásu. Pomôžeme Vám regenerovať Vašu pleť a prinavrátiť jej stratenú vitalitu využitím galvanickej žehličky. V repertoári zákrokov laserových zákrokov estetickej dermatológie máme fotorejuvenizáciu laserom, takzvaný resurfacing. Pokiaľ Vás trápi hyperhidróza (nadmerné potenie), tak Vám pomôžeme odstrániť tento problém aplikáciou botulotoxínu, ktorý je taktiež možné využiť na vyhladenie a odstránenie vrások. Ponúkame i aplikáciu permanentného make-upu a predĺženie mihálnic.

Ženy túžia byť stále krásne a neodolateľné. Starostlivosť o pleť a pokožku je veľmi dôležitá cesta, ktorou vás budeme sprevádzať v salóne Glamour Visage  a váš sen sa stane skutočnosťou.

Naučíme vás ako sa pravidelne starať o pokožku. Diagnostikou pleti správne určíme tip pokožky a následne vám poradíme najvhodnejšie prípravky pre vašu pleť.

Ponúkame taktiež špeciálne balíkové kozmetické ošetrenia, ku ktorým vždy ako bonus dostávate diagnostiku pleti zdarma.  

Naša klinika

Príďte si odpočinúť a uvoľnite sa si pri opojnej vôni aromaterapie, relaxačnej hudbe s luxusnými kozmetickými prípravkami zvolenými práve pre Vás, v čistom a žiarivom prostredí Salónu Glamour Visage na Ivánskej ceste 10 v Bratislave. Tešíme sa na vás a pre každého máme pripravené malé prekvapenie.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Galvanická žehlička - regenerácia pleti
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom jedna strana Od 450 €
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 50 € Do 250 €
Permanentný make-up Od 50 € Do 116 €
Predlžovanie mihalníc Od 19 € Do 89 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ivánska cesta 10
821 04 Bratislava
Bratislava II
Slovenská republika