MUDr. Andrea Jánošík

MUDr. Andrea Jánošík

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj
MUDr. Andrea Jánošík
MUDr. Andrea Jánošík
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Andrea Jánošík sa pre prácu chirurga rozhodla už v detstve. Dôležité pre ňu je spoznať osobnosť pacienta a dostatočne s ním komunikovať a oboznámiť ho s rôznymi možnosťami i rizikami. Len tak bude pre neho zákrok čo najmenej stresujúci a liečba čo najrýchlejšia a najúčinnejšia.

Pani doktorka je svojou odbornosťou a prístupom vzorom, spoľahlivým partnerom a oporou pre každého pacienta.

Práca pani doktorky Jánošík je niekedy fyzicky a hlavne psychicky náročná, avšak spokojnosť, radosť a vďačnosť pacientok je práve pre pani doktorku hnacou silou, kedy si najviac uvedomuje že to, čomu sa venuje má obrovský význam. Onkochirurgia je nové odvetvie, ktoré ženám po onkologickej liečbe umožňuje sa vrátiť do bežného života a zvyšuje ich sebavedomie.

Medzi zákroky, ktoré MUDr. Andrea Jánošík vykonáva na klinike ENVY sú najmä mezoterapia(revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk), odstránenie znamienok, bradavíc a kožných výrastkov, laserové odstránenie rozšírených žiliek a iné laserové zákroky estetickej dermatológie.

Na klinike vám pomôžu aj s odstránením mimických vrások pomocou botulotoxínu či aplikácií injekčných výplní na báze kyseliny hyalurónovej. Ďalšou možnosťou je napríklad omladenie pleti vlastnou krvnou plazmou (PRP). Ponuka služieb je naozaj široká.

MUDr. Andrea Jánošík svoje štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach ukončila v roku 2009 a následne nastúpila na Chirurgickú kliniku UPJŠ, Nemocnice AGEL Košice-Šaca , 1. Súkromnej nemocnice, kde bolo v roku 2011 založené Mamárne centrum a kde pani doktorka Jánošík doteraz pôsobí. Pani doktorku Jánošík môžete nájsť aj na klinike ENVY. Atestačnú skúšku v odbore chirurgia zložila v roku 2015 a venuje sa hlavne chirurgii prsníkov. Pravidelne sa zúčastňuje na odborných podujatiach, týkajúcich sa chirurgie a onkochirurgie prsníkov.

Konzultácie u pani doktorky prebiehajú vždy v priateľskom tóne. Vypočuje si vaše ťažkosti, navrhne riešenia a spolu preberiete vaše predstavy a očakávania. Taktiež spolu prekonzultujete všetky možnosti vhodnej liečby alebo zákroku. Predoperačnú prípravu, priebeh zákroku, pooperačný režim a možné komplikácie.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2015

Certifikáty

  • Chirurgia

Hlavné zákroky

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.