NESTORY medical centre

NESTORY medical centre Premium

(32 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Vojvodská 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 8 hodín
Pracovná doba: Po-9:00 - 16:00 Ut-10:00 - 17:00 St-9:00 - 16:00 Št-10:00 - 17:00 Pi-8:00 - 12:00 Víkend - dohoda
NESTORY medical centre Premium
(32 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo
 • 832 návštev profilu

NESTORY medical centre je novozaložená klinika špecializujúca sa najmä na diagnostiku a liečbu vypadávania vlasov. Za klinikou stojí MUDr. Andrea Nestorová, ktorá má s liečbou vypadávania vlasov a ich transplantáciou viac ako 12 rokov skúseností a patrí medzi najväčších odborníkov v tomto odbore v okolí. Klinika ponúka profesionálny a individuálny prístup a používa len tie najmodernejšie a najbezpečnejšie technológie a postupy. Každý klient dostane podrobný a na mieru šitý liečebný plán, ktorý má za cieľ nielen vyriešiť zdravotný či estetický problém, ale aj navrátiť stratené sebavedomie a pomôcť cítiť sa lepšie vo vlastnej koži.

NESTORY medical centre ponúka transplantáciu vlasov automatizovanou FUE technikou. Na zákrok používa najnovší prístroj Neograft 2.0, ktorý je špičkou na trhu a poskytuje účinnú liečbu bez nepekných lineárnych jaziev či dlhej rekonvalescencie, keďže ide o minimálne invazívny zákrok. V centre si môžu nechať transplantovať vlasy ženy aj muži, a môžete si tu nechať transplantovať aj bradu alebo obočie. Centrum ponúka tiež trichopigmentáciu (tricho tattoo), pri ktorej sa vlasové folikuly mikropigmentáciou na pokožke imitujú.

Na klinike môžu pacienti podstúpiť komplexné trichologické vyšetrenie, ktoré má za cieľ odhaliť príčinu vypadávania vlasov. Následne je pacientovi zostavený individuálny plán, ktorý pomáha riešiť zistenú príčinu a bojovať tak s vypadávaním vlasov čo najefektívnejšie. NESTORY medical centre ponúka vlasovú mezoterapiu, ktorá môže byť doplnená liečbou kmeňovými bunkami. Pri tomto zákroku sa do mezodermy vpichuje koktejl účinných látok (prípadne pacientova vlastná plazma), ktoré majú za úlohu vyživiť pokožku a vlasové folikuly čím pomáhajú zabraňovať nadmernej strate vlasov a podporujú rast nových.

NESTORY medical centre ponúka okrem zákrokov zameraných na riešenie problémov v vypadávaním vlasov aj zákroky estetickej dermatológie, ako aplikácia botulotoxínu či injekčné výplne, a tiež služby kožnej ambulancie.

MUDr. Andrea Nestorová vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Neskôr absolvovala stáž medicínskej trichológie na Lomonosovej univerzite v Moskve a kurz transplantácie vlasov v Paríži. Tím odborníkov NESTORY medical centre dopĺňa aj MUDr. Kristína Ivančová, estetická dermatologička.

Krásne, nové priestory NESTORY medical centre nájdete v Košiciach na Vojvodskej 8.

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Iné:
 • Transplantácia vlasov, trichológia, estetická medicína

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Rok založenia:

 • 2022

Pracovisko:

 • Centrum

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Taliančina
 • Ruština
 • Angličtina
 • Slovenčina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Nie

Zákroky:

 • diagnostika vypadávania vlasov - trichologické vyšetrenie, aplikácia vlasových mezoterapií, trichopigmentácia, estetická medicína

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Ordinačné hodiny:

 • Po-9:00 - 16:00 Ut-10:00 - 17:00 St-9:00 - 16:00 Št-10:00 - 17:00 Pi-8:00 - 12:00 Víkend - dohoda

Cena za konzultáciu:

 • Konzultácia (transplantácia vlasov) - zdarma Konzultácia (kožná amb.) - 30€ Kontrola (kožná amb.) - 10€ Konzultácia (estetika) - 20€ Konzultácia (padanie vlasov) - 20€

Platobné metódy:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Prevodom

Zákroky

Kozmetické ošetrenia

Trichopigmentácia (trichotattoo) - imitácia vlasových folikulov, založená na mikropigmentovej implantácii, pri ktorej sa vpravuje organický pigment do hĺbky 0,5 – 1mm epidermis.

Dermatológia

Trichologické vyšetrenie vlasov - diagnostika vypadávania vlasov a vlasovej pokožky pomocou špeciálnej trichokamery a softwaru. Individuálny liečebný plán.

Estetická medicína

Vlasová mezoterapia - aplikácia vitamínov, minerálov, stopových prvkov a rastových faktorov. Aplikácia vlasovej mezoterapie z výťažkov kmeňových buniek.

Recenzie (32)

4.8
priemerné hodnotenie
100% odporúča

K pani doktorke už chodím dlhšie na aplikáciu botulotoxínu a som nadmieru spokojná. Milý prístup a prirodzený výsledok. Odporúčam

Pani MUDr. Nestorovú a jej tím som ohľadom transplantácie vlasov navštívil po pár rokoch už druhýkrát. Tentokrát išlo o dohustenie vlasov. Obidva zákroky boli takmer bezbolestné, počas zákroku vládla príjemná atmosféra. Pani doktorka vám všetko vysve...Čítať ďalej

V auguste tohto roku som u páni MUDr. Nestorovej podstúpil transplantáciu vlasov v počte 2 000 štepov. Všetko prebehlo v najlepšom poriadku, som plne spokojný.

Služby p. MUDr. Nestorovej môžem všetkým odporúčať. Zákrok bol bezbolestný až komfortný. Vybavenie kliniky a celkový prístup k zákazníkovi bol na maximálne možnej úrovni. Pani doktorka navyše dlhodobo udržiava dobré vzťahy so zákazníkmi i naďalej. Vý...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Požiadať o konzultáciu

Požiadajte o konzultáciu v navrhovanom čase. Lekár/Klinika Vás bude pre potvrdenie obratom kontaktovať.

Objednať konzultáciu v:
Požiadať o konzultáciu
Pondelok 03/10 Utorok 04/10 Streda 05/10 Štvrtok 06/10 Piatok 07/10

Spojte sa s nami

Obrázky (17)

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Ponuky (2)

KONZULTÁCIA ohľadom transplantácie vlasov ZDARMA
PROMO
KONZULTÁCIA ohľadom transplantácie vlasov ZDA... Platí do 28. 12. 2022
KONZULTÁCIA ohľadom transplantácie vlasov ZDARMA Platí do 28. 12. 2022
Ako jediný na Slovensku Vám ponúkame najmodernejšiu metódu transplantácie vlasov pomocou prístroja Neograft 2.0 Priekopnícky NeoGraft ® je špičkou na trhu a u nás v praxi ho používame už viac ako 12 rokov. Konzultáciu ohľadom transplantácie vlasov u nás máte ZDARMA.
Čítať ďalej
SEPTEMBER-OKTÓBER-NOVEMBER Výhodná cena na injekčnú lipolýzu
PROMO
SEPTEMBER-OKTÓBER-NOVEMBER Výhodná cena na in... Platí do 30. 11. 2022
SEPTEMBER-OKTÓBER-NOVEMBER Výhodná cena na injekčnú lipolýzu Platí do 30. 11. 2022
Využite našu jesennú akciu, kde za jednu ampulku počas mesiacov september, október, november 2022 zaplatíte len 60€ (pôvodná cena 75€). Ide o ambulantný zákrok s použitím prírodnej látky - phosphatidylcholínu, pomocou ktorého rozpustíme tukové depozity na ohraničených miestach tela. Najčastejšie oblasti ošetrenia: podbradok, tukové vankúšiky nad kolenami, bruchu a bokoch a pod.
Čítať ďalej

Články (2)

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

Trichológia je špeciálny vedný odbor zaoberajúci sa problémami s vlasmi. Vznikol na základe prepojenia a využitia znalostí z oborov dermatológie,...
8. 6. 2022

Lekári z pracoviska

MUDr. Kristína Ivančová

MUDr. Kristína Ivančová

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!