NESTORY medical centre

NESTORY medical centre Premium

(54 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Vojvodská 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 3 hodín
Pracovná doba: Po-9:00 - 16:00 Ut-10:00 - 17:00 St-9:00 - 16:00 Št-10:00 - 17:00 Pi-8:00 - 12:00 Víkend - dohoda
NESTORY medical centre Premium
(54 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 4967 návštev profilu

NESTORY medical centre je novozaložená klinika špecializujúca sa najmä na diagnostiku a liečbu vypadávania vlasov. Za klinikou stojí MUDr. Andrea Nestorová, ktorá má s liečbou vypadávania vlasov a ich transplantáciou viac ako 12 rokov skúseností a patrí medzi najväčších odborníkov v tomto odbore v okolí. Klinika ponúka profesionálny a individuálny prístup a používa len tie najmodernejšie a najbezpečnejšie technológie a postupy. Každý klient dostane podrobný a na mieru šitý liečebný plán, ktorý má za cieľ nielen vyriešiť zdravotný či estetický problém, ale aj navrátiť stratené sebavedomie a pomôcť cítiť sa lepšie vo vlastnej koži.

NESTORY medical centre ponúka transplantáciu vlasov automatizovanou FUE technikou. Na zákrok používa najnovší prístroj Neograft 2.0, ktorý je špičkou na trhu a poskytuje účinnú liečbu bez nepekných lineárnych jaziev či dlhej rekonvalescencie, keďže ide o minimálne invazívny zákrok. V centre si môžu nechať transplantovať vlasy ženy aj muži, a môžete si tu nechať transplantovať aj bradu alebo obočie. Centrum ponúka tiež trichopigmentáciu (tricho tattoo), pri ktorej sa vlasové folikuly mikropigmentáciou na pokožke imitujú.

Na klinike môžu pacienti podstúpiť komplexné trichologické vyšetrenie, ktoré má za cieľ odhaliť príčinu vypadávania vlasov. Následne je pacientovi zostavený individuálny plán, ktorý pomáha riešiť zistenú príčinu a bojovať tak s vypadávaním vlasov čo najefektívnejšie. NESTORY medical centre ponúka vlasovú mezoterapiu, ktorá môže byť doplnená liečbou kmeňovými bunkami. Pri tomto zákroku sa do mezodermy vpichuje koktejl účinných látok (prípadne pacientova vlastná plazma), ktoré majú za úlohu vyživiť pokožku a vlasové folikuly čím pomáhajú zabraňovať nadmernej strate vlasov a podporujú rast nových.

NESTORY medical centre ponúka okrem zákrokov zameraných na riešenie problémov v vypadávaním vlasov aj zákroky estetickej dermatológie, ako aplikácia botulotoxínu či injekčné výplne, a tiež služby kožnej ambulancie.

MUDr. Andrea Nestorová vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Neskôr absolvovala stáž medicínskej trichológie na Lomonosovej univerzite v Moskve a kurz transplantácie vlasov v Paríži. Tím odborníkov NESTORY medical centre dopĺňa aj MUDr. Kristína Ivančová, estetická dermatologička.

Krásne, nové priestory NESTORY medical centre nájdete v Košiciach.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Prax:

 • 2 roky

Poskytujem služby v jazykoch:

 • English
 • Italiano
 • pусский язык
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť
 • Debetná/kreditná karta
 • Bankový prevod

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgia

Kozmetické ošetrenia

Odstránenie znamienok

V NESTORY medical centre Vám ponúkame odstránenie pigmentovaných a nepigmentovaných lézií chirurgicky alebo laserom. Spôsob odstránenia zistíme pri dermatoskopickom vyšetrení lézií.
Od: 35 €

Zväčšenie pier

Vďaka zväčšeniu pier môžete získať plnšie, šťavnaté a najmä hydratované pery. Momentálne sa na zväčšenie pier najčastejšie používajú injekčné dermálne výplne, konkrétne kyselina hyalurónová. Tá sa v našom tele prirodzene vyskytuje a pomôže zväčšiť objem pier, zlepšiť ich kontúry aj tvar. Pred aplikáciou je možné použiť lokálne anestetikum, na zmernenie bolesti, ktorá ale nie je výrazná, keďže výplne sa vpichujú len tenučkou ihlou alebo kanylou.
Od: 280 €

Laserová epilácia

Trvalá laserová epilácia alexandritovým laserom MOTUS AX. Pre všetky fototypy pokožky Fitzpatrickovej stupnice. Odstraňuje svetlé aj tmavé chĺpky, dokonca aj na opálenej pokožke ! Svetová novinka od spoločnosti DEKA.
Od: 30 €

Transplantácia vlasov

Transplantácia vlasov je minimálne invazívny ambulantný chirurgický výkon, ktorý prebieha v lokálnej anestézii. Vďaka nej klient necíti takmer žiadnu bolesť. Umŕtvovanie odberových a príjmových plôch môže byť mierne nepríjemné, zákrok ako taký však klient necíti. U nás dostanete komplexnú osobnú konzultáciu pred samotným zákrokom a to bezplatne. Ponúkame tiež online konzultáciu, prípadne nám môžete zaslať fotografie s popisom vašej situácie, ak ste časovo zaneprázdnený.
Od: 300 €

Frakčný laser

CO2 laseromvý resurfacing je minimálne invazívne ošetrenie, ktoré omladí pokožku a obnoví tvorbu kolagénu. Tým pomáha bojovať so známkami starnutia v oblastiach ako je tvár, krk, dekolt alebo ruky. U nás je možné podstúpiť resurfacing aj v letnom období vďaka COOL PEEL - resurfacingu.
Od: 250 €

Kozmetické ošetrenia

Trichopigmentácia (trichotattoo) - imitácia vlasových folikulov, založená na mikropigmentovej implantácii, pri ktorej sa vpravuje organický pigment do hĺbky 0,5 – 1mm epidermis.

Dermatológia

Trichologické vyšetrenie vlasov - diagnostika vypadávania vlasov a vlasovej pokožky pomocou špeciálnej trichokamery a softwaru. Individuálny liečebný plán.

Estetická medicína

Vlasová mezoterapia - aplikácia vitamínov, minerálov, stopových prvkov a rastových faktorov. Aplikácia vlasovej mezoterapie z výťažkov kmeňových buniek.

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (54)

4.9
54 Recenzií · 100% odporúča
Transplantácia vlasov

Zákrok v Košiciach u doktorky Nestorovej som absolvoval pred 2 mesiacmi.Musim povedať, že už je vidieť prvé výsledky a pekne mi dorastajú vlasy na miestach kde som ich predtým nemal.(2500vstepov).Starostlivosť počas zákroku bola veľmi profesionálna a...Čítať ďalej

Transplantácia vlasov

Dobry den. Uz dlhsi cas som rozmyslal nad transplantaciou vlasov a presne tento portal mi pomohol "vypatrat" toho najlepsieho :) Rozhodol som sa teda pre Nestory v Kosiciach, kde uz pri prvej konzultacii mi bolo uplne jasne, ze idem do toho. Vybaven...Čítať ďalej

Transplantácia vlasov

Pre transplantáciu vlasov som sa rozhodla z dôvodu nadmerného vypadávania vlasov. Na základe pozitývných recenzií som si vybrala práve Nestory medical centre. Pred zákrokom som sa bála, no prijemný prístup MUDr. Nestorovej ma uistil, že som na správ...Čítať ďalej

Transplantácia vlasov

Musím veľmi pochváliť pani Dr. Nestorovú a taktiež aj veľmi príjemnú sestričku. V Nestory medical centre som absolvoval transplantáciu vlasov, cely zákrok prebehol bez najmenších problémov, musím vyzdvihnúť nádherné prostredie a priestory, ktoré sa m...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (25)

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Články (2)

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

Trichológia je špeciálny vedný odbor zaoberajúci sa problémami s vlasmi. Vznikol na základe prepojenia a využitia znalostí z oborov dermatológie,...
8. 6. 2022

Lekári z pracoviska

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!