NESTORY medical centre

NESTORY medical centre Premium

(51 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Vojvodská 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
Pracovná doba: Po-9:00 - 16:00 Ut-10:00 - 17:00 St-9:00 - 16:00 Št-10:00 - 17:00 Pi-8:00 - 12:00 Víkend - dohoda
NESTORY medical centre Premium
(51 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 3271 návštevy profilu

NESTORY medical centre je novozaložená klinika špecializujúca sa najmä na diagnostiku a liečbu vypadávania vlasov. Za klinikou stojí MUDr. Andrea Nestorová, ktorá má s liečbou vypadávania vlasov a ich transplantáciou viac ako 12 rokov skúseností a patrí medzi najväčších odborníkov v tomto odbore v okolí. Klinika ponúka profesionálny a individuálny prístup a používa len tie najmodernejšie a najbezpečnejšie technológie a postupy. Každý klient dostane podrobný a na mieru šitý liečebný plán, ktorý má za cieľ nielen vyriešiť zdravotný či estetický problém, ale aj navrátiť stratené sebavedomie a pomôcť cítiť sa lepšie vo vlastnej koži.

NESTORY medical centre ponúka transplantáciu vlasov automatizovanou FUE technikou. Na zákrok používa najnovší prístroj Neograft 2.0, ktorý je špičkou na trhu a poskytuje účinnú liečbu bez nepekných lineárnych jaziev či dlhej rekonvalescencie, keďže ide o minimálne invazívny zákrok. V centre si môžu nechať transplantovať vlasy ženy aj muži, a môžete si tu nechať transplantovať aj bradu alebo obočie. Centrum ponúka tiež trichopigmentáciu (tricho tattoo), pri ktorej sa vlasové folikuly mikropigmentáciou na pokožke imitujú.

Na klinike môžu pacienti podstúpiť komplexné trichologické vyšetrenie, ktoré má za cieľ odhaliť príčinu vypadávania vlasov. Následne je pacientovi zostavený individuálny plán, ktorý pomáha riešiť zistenú príčinu a bojovať tak s vypadávaním vlasov čo najefektívnejšie. NESTORY medical centre ponúka vlasovú mezoterapiu, ktorá môže byť doplnená liečbou kmeňovými bunkami. Pri tomto zákroku sa do mezodermy vpichuje koktejl účinných látok (prípadne pacientova vlastná plazma), ktoré majú za úlohu vyživiť pokožku a vlasové folikuly čím pomáhajú zabraňovať nadmernej strate vlasov a podporujú rast nových.

NESTORY medical centre ponúka okrem zákrokov zameraných na riešenie problémov v vypadávaním vlasov aj zákroky estetickej dermatológie, ako aplikácia botulotoxínu či injekčné výplne, a tiež služby kožnej ambulancie.

MUDr. Andrea Nestorová vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Neskôr absolvovala stáž medicínskej trichológie na Lomonosovej univerzite v Moskve a kurz transplantácie vlasov v Paríži. Tím odborníkov NESTORY medical centre dopĺňa aj MUDr. Kristína Ivančová, estetická dermatologička.

Krásne, nové priestory NESTORY medical centre nájdete v Košiciach.

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Iné:
 • Transplantácia vlasov, trichológia, estetická medicína

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Rok založenia:

 • 2022

Pracovisko:

 • Centrum

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Taliančina
 • Ruština
 • Angličtina
 • Slovenčina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Nie

Zákroky:

 • diagnostika vypadávania vlasov - trichologické vyšetrenie, aplikácia vlasových mezoterapií, trichopigmentácia, estetická medicína

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Ordinačné hodiny:

 • Po-9:00 - 16:00 Ut-10:00 - 17:00 St-9:00 - 16:00 Št-10:00 - 17:00 Pi-8:00 - 12:00 Víkend - dohoda

Cena za konzultáciu:

 • Konzultácia (transplantácia vlasov) - zdarma Konzultácia (kožná amb.) - 30€ Kontrola (kožná amb.) - 10€ Konzultácia (estetika) - 20€ Konzultácia (padanie vlasov) - 20€

Platobné metódy:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Prevodom

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Plastická chirurgia

Odstránenie znamienok

V NESTORY medical centre Vám ponúkame odstránenie pigmentovaných a nepigmentovaných lézií chirurgicky alebo laserom. Spôsob odstránenia zistíme pri dermatoskopickom vyšetrení lézií.
Od: 35 €

Laserová epilácia

Trvalá laserová epilácia alexandritovým laserom MOTUS AX. Pre všetky fototypy pokožky Fitzpatrickovej stupnice. Odstraňuje svetlé aj tmavé chĺpky, dokonca aj na opálenej pokožke ! Svetová novinka od spoločnosti DEKA.
Od: 30 €

Zväčšenie pier

Vďaka zväčšeniu pier môžete získať plnšie, šťavnaté a najmä hydratované pery. Momentálne sa na zväčšenie pier najčastejšie používajú injekčné dermálne výplne, konkrétne kyselina hyalurónová. Tá sa v našom tele prirodzene vyskytuje a pomôže zväčšiť objem pier, zlepšiť ich kontúry aj tvar. Pred aplikáciou je možné použiť lokálne anestetikum, na zmernenie bolesti, ktorá ale nie je výrazná, keďže výplne sa vpichujú len tenučkou ihlou alebo kanylou.
Od: 280 €

Transplantácia vlasov

Transplantácia vlasov je minimálne invazívny ambulantný chirurgický výkon, ktorý prebieha v lokálnej anestézii. Vďaka nej klient necíti takmer žiadnu bolesť. Umŕtvovanie odberových a príjmových plôch môže byť mierne nepríjemné, zákrok ako taký však klient necíti. U nás dostanete komplexnú osobnú konzultáciu pred samotným zákrokom a to bezplatne. Ponúkame tiež online konzultáciu, prípadne nám môžete zaslať fotografie s popisom vašej situácie, ak ste časovo zaneprázdnený.
Od: 300 €

Frakčný laser

CO2 laseromvý resurfacing je minimálne invazívne ošetrenie, ktoré omladí pokožku a obnoví tvorbu kolagénu. Tým pomáha bojovať so známkami starnutia v oblastiach ako je tvár, krk, dekolt alebo ruky. U nás je možné podstúpiť resurfacing aj v letnom období vďaka COOL PEEL - resurfacingu.
Od: 250 €

Kozmetické ošetrenia

Trichopigmentácia (trichotattoo) - imitácia vlasových folikulov, založená na mikropigmentovej implantácii, pri ktorej sa vpravuje organický pigment do hĺbky 0,5 – 1mm epidermis.

Dermatológia

Trichologické vyšetrenie vlasov - diagnostika vypadávania vlasov a vlasovej pokožky pomocou špeciálnej trichokamery a softwaru. Individuálny liečebný plán.

Estetická medicína

Vlasová mezoterapia - aplikácia vitamínov, minerálov, stopových prvkov a rastových faktorov. Aplikácia vlasovej mezoterapie z výťažkov kmeňových buniek.

Recenzie (51)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Dr. Nestorová mení zákrok na zážitok. K pacientovi má prístup šitý na mieru, takže sa určite nebudete cítiť ako u bežného lekára, ale ako v rukách odborníka, ktorému na pacientovi záleží. Priestory ambulancie vyzerajú veľmi čisto, organizovane a mo...Čítať ďalej

Nestory medical centre som verný od jej založenia. Na klinike je cítiť doslova rodinnú atmosféru, príjemný a usmiaty personál. MUDr. Andrea Nestorová má skutočne profesionálny prístup a používa najnovšie metódy z oblasti transplantovania vlasov, ktor...Čítať ďalej

K zákroku som sa odhodlal kvôli rednúcim vlasom. Doktorku Nestorovú som si vybral z toho dôvodu, že na základe recenzií som ju považoval za vysoko odbornú osobu, ktorá sa tomuto typu zákroku venuje roky a má skúsenosti. Následne som si s ňou dohodol...Čítať ďalej

Celý príbeh (Transplantácia vlasov):
Transplantácia vlasov, MUDr. Andrea Nestorová

Dnes som veĺmi rád, že pred piatimi rokmi som sa rozhodol pre transplantáciu.... a že v tedy v tej dobe som sa rozhodol práve pre pani doktrku Nestorovú. ....po každej stránke....😊. Ďakujem. Rasťo.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Spojte sa s nami

Obrázky (25)

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Články (2)

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

Trichológia je špeciálny vedný odbor zaoberajúci sa problémami s vlasmi. Vznikol na základe prepojenia a využitia znalostí z oborov dermatológie,...
8. 6. 2022

Lekári z pracoviska

MUDr. Kristína Ivančová

MUDr. Kristína Ivančová

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!