NESTORY medical centre

NESTORY medical centre Premium

(47 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Vojvodská 8, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
Pracovná doba: Po-9:00 - 16:00 Ut-10:00 - 17:00 St-9:00 - 16:00 Št-10:00 - 17:00 Pi-8:00 - 12:00 Víkend - dohoda
NESTORY medical centre Premium
(47 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 2265 návštevy profilu

NESTORY medical centre je novozaložená klinika špecializujúca sa najmä na diagnostiku a liečbu vypadávania vlasov. Za klinikou stojí MUDr. Andrea Nestorová, ktorá má s liečbou vypadávania vlasov a ich transplantáciou viac ako 12 rokov skúseností a patrí medzi najväčších odborníkov v tomto odbore v okolí. Klinika ponúka profesionálny a individuálny prístup a používa len tie najmodernejšie a najbezpečnejšie technológie a postupy. Každý klient dostane podrobný a na mieru šitý liečebný plán, ktorý má za cieľ nielen vyriešiť zdravotný či estetický problém, ale aj navrátiť stratené sebavedomie a pomôcť cítiť sa lepšie vo vlastnej koži.

NESTORY medical centre ponúka transplantáciu vlasov automatizovanou FUE technikou. Na zákrok používa najnovší prístroj Neograft 2.0, ktorý je špičkou na trhu a poskytuje účinnú liečbu bez nepekných lineárnych jaziev či dlhej rekonvalescencie, keďže ide o minimálne invazívny zákrok. V centre si môžu nechať transplantovať vlasy ženy aj muži, a môžete si tu nechať transplantovať aj bradu alebo obočie. Centrum ponúka tiež trichopigmentáciu (tricho tattoo), pri ktorej sa vlasové folikuly mikropigmentáciou na pokožke imitujú.

Na klinike môžu pacienti podstúpiť komplexné trichologické vyšetrenie, ktoré má za cieľ odhaliť príčinu vypadávania vlasov. Následne je pacientovi zostavený individuálny plán, ktorý pomáha riešiť zistenú príčinu a bojovať tak s vypadávaním vlasov čo najefektívnejšie. NESTORY medical centre ponúka vlasovú mezoterapiu, ktorá môže byť doplnená liečbou kmeňovými bunkami. Pri tomto zákroku sa do mezodermy vpichuje koktejl účinných látok (prípadne pacientova vlastná plazma), ktoré majú za úlohu vyživiť pokožku a vlasové folikuly čím pomáhajú zabraňovať nadmernej strate vlasov a podporujú rast nových.

NESTORY medical centre ponúka okrem zákrokov zameraných na riešenie problémov v vypadávaním vlasov aj zákroky estetickej dermatológie, ako aplikácia botulotoxínu či injekčné výplne, a tiež služby kožnej ambulancie.

MUDr. Andrea Nestorová vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Neskôr absolvovala stáž medicínskej trichológie na Lomonosovej univerzite v Moskve a kurz transplantácie vlasov v Paríži. Tím odborníkov NESTORY medical centre dopĺňa aj MUDr. Kristína Ivančová, estetická dermatologička.

Krásne, nové priestory NESTORY medical centre nájdete v Košiciach.

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Iné:
 • Transplantácia vlasov, trichológia, estetická medicína

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Rok založenia:

 • 2022

Pracovisko:

 • Centrum

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Taliančina
 • Ruština
 • Angličtina
 • Slovenčina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

 • Nie

Zákroky:

 • diagnostika vypadávania vlasov - trichologické vyšetrenie, aplikácia vlasových mezoterapií, trichopigmentácia, estetická medicína

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Nie

Poradenstvo pacientovi poskytuje:

 • Špecialista

Ordinačné hodiny:

 • Po-9:00 - 16:00 Ut-10:00 - 17:00 St-9:00 - 16:00 Št-10:00 - 17:00 Pi-8:00 - 12:00 Víkend - dohoda

Cena za konzultáciu:

 • Konzultácia (transplantácia vlasov) - zdarma Konzultácia (kožná amb.) - 30€ Kontrola (kožná amb.) - 10€ Konzultácia (estetika) - 20€ Konzultácia (padanie vlasov) - 20€

Platobné metódy:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Prevodom

Zákroky

Odstránenie znamienok

V NESTORY medical centre Vám ponúkame odstránenie pigmentovaných a nepigmentovaných lézií chirurgicky alebo laserom. Spôsob odstránenia zistíme pri dermatoskopickom vyšetrení lézií.

Zväčšenie pier

Vďaka zväčšeniu pier môžete získať plnšie, šťavnaté a najmä hydratované pery. Momentálne sa na zväčšenie pier najčastejšie používajú injekčné dermálne výplne, konkrétne kyselina hyalurónová. Tá sa v našom tele prirodzene vyskytuje a pomôže zväčšiť objem pier, zlepšiť ich kontúry aj tvar. Pred aplikáciou je možné použiť lokálne anestetikum, na zmernenie bolesti, ktorá ale nie je výrazná, keďže výplne sa vpichujú len tenučkou ihlou alebo kanylou.
Od: 280 €

Transplantácia vlasov

Transplantácia vlasov je minimálne invazívny ambulantný chirurgický výkon, ktorý prebieha v lokálnej anestézii. Vďaka nej klient necíti takmer žiadnu bolesť. Umŕtvovanie odberových a príjmových plôch môže byť mierne nepríjemné, zákrok ako taký však klient necíti. U nás dostanete komplexnú osobnú konzultáciu pred samotným zákrokom a to bezplatne. Ponúkame tiež online konzultáciu, prípadne nám môžete zaslať fotografie s popisom vašej situácie, ak ste časovo zaneprázdnený.
Od: 300 €

Frakčný laser

CO2 laseromvý resurfacing je minimálne invazívne ošetrenie, ktoré omladí pokožku a obnoví tvorbu kolagénu. Tým pomáha bojovať so známkami starnutia v oblastiach ako je tvár, krk, dekolt alebo ruky. U nás je možné podstúpiť resurfacing aj v letnom období vďaka COOL PEEL - resurfacingu.

Kozmetické ošetrenia

Trichopigmentácia (trichotattoo) - imitácia vlasových folikulov, založená na mikropigmentovej implantácii, pri ktorej sa vpravuje organický pigment do hĺbky 0,5 – 1mm epidermis.

Dermatológia

Trichologické vyšetrenie vlasov - diagnostika vypadávania vlasov a vlasovej pokožky pomocou špeciálnej trichokamery a softwaru. Individuálny liečebný plán.

Estetická medicína

Vlasová mezoterapia - aplikácia vitamínov, minerálov, stopových prvkov a rastových faktorov. Aplikácia vlasovej mezoterapie z výťažkov kmeňových buniek.

Recenzie (47)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľmi pekné a moderne vybavené priestory, milá pani na recepcii, profesionálny prístup pani doktorky. Žiadne zbytočné čakanie - ošetrenie presne podľa času objednania. Vrelo odporúčam.

Pani doktorku Nestorovu som objavila cez internet. Od detstva mi neustale vypadavali vlasy. Ziadna liecba u mojho kozneho lekara nebola uspesna. Po dlhych rokoch som navstivila kliniku Nestory. Pani doktorka mi vopred oznamila, aky bude postup pri ri...Čítať ďalej

Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať pani doktorke Nestorovej, pretože presne takto si predstavujem zdravotnú starostlivosť. Na prvom stretnutí mi všetko vysvetlila, poradila, pripravila ma na zákrok. V deň zákroku bolo všetko tak, ako sme boli dohod...Čítať ďalej

Transplantácia vlasov 2000 štepov u pani doktorky prebehla v naprostej pohodičke bez jediného problému .... prostredie super personál ešte lepší .... 100% odporúčam

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Spojte sa s nami

Obrázky (25)

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Ponuky (1)

KONZULTÁCIA ohľadom transplantácie vlasov ZDARMA
PROMO
Platí do 14. 6. 2023
Košice
KONZULTÁCIA ohľadom transplantácie vlasov ZDARMA
Platí do 14. 6. 2023
Košice
Ako jediný na Slovensku Vám ponúkame najmodernejšiu metódu transplantácie vlasov pomocou prístroja Neograft 2.0 Priekopnícky NeoGraft® je špičkou na trhu a u nás v praxi ho používame už viac ako 12 rokov. Konzultáciu ohľadom transplantácie vlasov u nás máte ZDARMA.
Čítať ďalej

Články (2)

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

TRICHOLOGICKÉ VYŠETRENIE

Trichológia je špeciálny vedný odbor zaoberajúci sa problémami s vlasmi. Vznikol na základe prepojenia a využitia znalostí z oborov dermatológie,...
8. 6. 2022

Lekári z pracoviska

MUDr. Kristína Ivančová

MUDr. Kristína Ivančová

Požiadajte NESTORY medical centre o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!