PLASTICCENTER

PLASTICCENTER

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Tajovského 17, Košice, Košický kraj
PLASTICCENTER
PLASTICCENTER
Žiadne recenzie

Informácie

PLASTICCENTER, ktoré vzniklo v roku 2016 v Nitre a neskôr rozšírilo svoje pôsobisko aj do Košíc, je komplexné pracovisko v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Svojim klientom ponúka širokú škálu zákrokov a ošetrení a svoje portfólio neustále rozširuje o novinky zo sveta estetických vylepšení. Samozrejmosťou je najmodernejšie prístrojové vybavenie a tím profesionálnych odborníkov, ktorí sú špičkou vo svojej oblasti a svoje vedomosti pravidelne dopĺňajú a obohacujú na medzinárodných školeniach a kongresoch. Okrem najvyššieho štandardu zdravotnej starostlivosti však PLASTICCENTER klientom ponúka osobitý a ľudský prístup s cieľom plniť sny.

PLASTICCENTER ponúka mnoho chirurgických aj menej invazívnych zákrokov a ošetrení, ktoré pomôžu vyriešiť akýkoľvek drobný nedostatok a zdvihnú tým klientove sebavedomie. Medzi často vyhľadávané zákroky patrí augmentácia, modelácia či naopak zmenšenie prsníkov u žien ako aj operácia gynekomastie u mužov. Ak príde klient s požiadavkou zbaviť sa nadmerného tuku, PLASTICCENTER môže ponúknuť hneď niekoľko riešení, od tradičnej či rádiofrekvenčnej liposukcie až po miniinvazívnu laserovú lipolýzu, ktorá pomôže nielen s tukom na bruchu a stehnách, ale aj v oblasti podbradku. Na boj so starnutím a proti vráskam nájdu klienti v PLASTICCENTER tiež hneď niekoľko možností. Medzi chirurgickými riešeniami je to napríklad facelifting alebo neck lift.Nech už klienti prídu s akoukoľvek požiadavkou, v PLASTICCENTER pre nich nájdu riešenie.

Tím špecialistov v PLASTICCENTER sa skladá zo skúsených plastických chirurgov s rokmi praxe, ktorí svoje vedomosti neustále aktualizujú a dopĺňajú, aby poskytovali ten najvyšší štandard starostlivosti. Klinika tiež spolupracuje so špičkovým anesteziológom, ktorý sa postará o bezpečný a bezbolestný priebeh zákrokov v celkovej anestézii. Toto moderné pracovisko ponúka tiež lôžkovú časť, v ktorej majú klienti možnosť zotaviť sa po náročnejších výkonoch.

PLASTICCENTER nájdete v Košiciach na Tajovskáho 17 a v Nitre v OC Mlyny na Štefánikovej triede 35/61.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Zákroky:

  • Zarastajúci necht, chirurgické odstránenie znamienok
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.