PLASTICCENTER

PLASTICCENTER

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Tajovského 17, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
PLASTICCENTER
PLASTICCENTER
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

PLASTICCENTER, ktoré vzniklo v roku 2016 v Nitre a neskôr rozšírilo svoje pôsobisko aj do Košíc, je komplexné pracovisko v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Svojim klientom ponúka širokú škálu zákrokov a ošetrení a svoje portfólio neustále rozširuje o novinky zo sveta estetických vylepšení. Samozrejmosťou je najmodernejšie prístrojové vybavenie a tím profesionálnych odborníkov, ktorí sú špičkou vo svojej oblasti a svoje vedomosti pravidelne dopĺňajú a obohacujú na medzinárodných školeniach a kongresoch. Okrem najvyššieho štandardu zdravotnej starostlivosti však PLASTICCENTER klientom ponúka osobitý a ľudský prístup s cieľom plniť sny.

PLASTICCENTER ponúka mnoho chirurgických aj menej invazívnych zákrokov a ošetrení, ktoré pomôžu vyriešiť akýkoľvek drobný nedostatok a zdvihnú tým klientove sebavedomie. Medzi často vyhľadávané zákroky patrí augmentácia, modelácia či naopak zmenšenie prsníkov u žien ako aj operácia gynekomastie u mužov. Ak príde klient s požiadavkou zbaviť sa nadmerného tuku, PLASTICCENTER môže ponúknuť hneď niekoľko riešení, od tradičnej či rádiofrekvenčnej liposukcie až po miniinvazívnu laserovú lipolýzu, ktorá pomôže nielen s tukom na bruchu a stehnách, ale aj v oblasti podbradku. Na boj so starnutím a proti vráskam nájdu klienti v PLASTICCENTER tiež hneď niekoľko možností. Medzi chirurgickými riešeniami je to napríklad facelifting alebo neck lift.Nech už klienti prídu s akoukoľvek požiadavkou, v PLASTICCENTER pre nich nájdu riešenie.

Tím špecialistov v PLASTICCENTER sa skladá zo skúsených plastických chirurgov s rokmi praxe, ktorí svoje vedomosti neustále aktualizujú a dopĺňajú, aby poskytovali ten najvyšší štandard starostlivosti. Klinika tiež spolupracuje so špičkovým anesteziológom, ktorý sa postará o bezpečný a bezbolestný priebeh zákrokov v celkovej anestézii. Toto moderné pracovisko ponúka tiež lôžkovú časť, v ktorej majú klienti možnosť zotaviť sa po náročnejších výkonoch.

PLASTICCENTER nájdete v Košiciach na Tajovskáho 17 a v Nitre v OC Mlyny na Štefánikovej triede 35/61.

Zákroky:

  • Zarastajúci necht, chirurgické odstránenie znamienok
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.