Odstránenie dvojitej brady

MichaelaV
14. 1. 2022 · Posledná odpoveď: 6. 9. 2022

Dobrý deň, viete mi prosím poradiť vo veci odstránenia dvojitej brady - nie operačne. (spôsob, výsledok, počet príp. potrebných opakovaní, cena, príp. referencie) Ďakujem MV

Reklama

odpovedí (6)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Kamala estetická klinika
Žilina . 6. 9. 2022
Najlepšia odpoveď
Injekčná lipolýza látkami, ktoré dokážu zredukovať množstvo tuku v oblasti podbradku je veľmi populárny a účinný miniinvazívny spôsob. Opakovanie zákrokov je pomerne časté, závisí od veľkosti nálezu.
Babiš MUDr, Kamala estetická klinika
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Katarína Vozárová
Žiadne recenzie
Košice . 20. 1. 2022
Dobrý deň,
nie operačne Vám pomôcť nevieme.
Prajeme pekný večer.
Portamed
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Piotr Petrykowski
Ilava . 19. 1. 2022
Dóbry deň. Ja som poslal vam odpoved pred dvomi dňami na vrátila sa mi. Poprosím kuknite na webe číslo na mna alebo na ambulanciu oni mi tu nedovoľujú poslať telefónny kontakt. Nájdete mna podľa priezviska. Ďakujem
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Merita Mazreku Spais
Bratislava . 19. 1. 2022
Dobrý deň prajem,
odstrániť dvojitú bradu je možné metódou Coolsculpting, kde sú výsledky po prvom ošetrení. Procesom zmrazenia (kryštalizácie) tukov prístrojom CoolSculpting® sa počet tukových buniek v ošetrovanej oblasti - v prípade tváre na podbradku - zníži v priemere o 20 až 40%. Cena od 490 EUR za 1 sedenie

Tuk v danej oblasti sa dá odstrániť injekčne Pomocou enzýmov lipázya kolagenázy (PB sérum - enzýmová terapia) dokážeme redukovať nahromadené tukové vankúšiky na tvári (líca, podbradok) a tele. Pridaná kolagenáza spôsobí, že tuk sa na ošetrených miestach už neobjaví a pokožka sa vypne. Cena: 420 EUR 1 sedenie

Ďalšia možnosť je injekčným roztokom BELKYRA™ Keď je roztok vstreknutý do tukových buniek určitej podkožnej oblasti navždy ich zničí a telo ich prirodzene odbúra. Pre trvalý výsledok sú potrebné približne 2 ošetrenia. Toto ošetrenie neslúži na liečbu obezity, ale len vyformovanie a vyrysovanie kontúr sánky. - Cena 1.100 EUR - 1 sedenie

S pozdravom
-Mazreku Medical
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
INTERKLINIK, s.r.o.
Bratislava . 19. 1. 2022
Dobrý deň,
informovať ohľadne odstránenia dvojitej brady sa môžete na estetickej dermatológii.

S pozdravom
recepcia, Interklinik
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Dvojitá brada v prípade Nahromadenie tuku je riedutelna injekcnou lipolyzoh, ak uprednostňujete neinvazivne postupy. Cena sa odvíja od množstva použitého prípravku. Pre upresnenie ceny je potrebne vás vyšetriť. S pozdravom Dr. Zabavnikova
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Liposukcia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 11. 2022
Odstránenie jaziev laserom
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 8. 2016
Kyselina hyalurónová
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 7. 2014
Botulotoxín
Žiadne odpovede
Laserová epilácia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 3. 2023
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 2. 2020
Odstránenie znamienok
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 4. 2022
Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 2. 2021
Odstránenie jaziev laserom
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2023
Odstránenie tetovania
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 27. 3. 2013

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi