Euroclinic

Euroclinic Premium

(7 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Tamaškovičova 17, Trnava, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 10 hodín
Euroclinic Premium
(7 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 2686 návštevy profilu

Euroclinic je trnavské medicínske centrum, ktoré ponúka služby v oblasti plastickej a estetickej chirurgie a dermatológie. Bolo založené v roku 2002, má teda za sebou roky skúseností a tisícky spokojných pacientov nielen zo Slovenska ale aj z celej Európy. Tím zdravotníkov, ktorý sa tu o pacientov stará, sa skladá z odborníkov s dlhoročnou praxou a zápalom pre svoje poslanie. Svoje vedomosti neustále rozvíjajú a vzdelávajú sa v najnovších trendoch v plastickej a estetickej chirurgii. Nie sú však len profesionálmi vo svojich odboroch, ale sú najmä ľuďmi, preto ku každému pacientovi pristupujú individuálne, s pochopením a s cieľom nájsť tú správnu cestu k vysnenému výsledku.

Euroclinic má vo svojej ponuke širokú škálu chirurgických a estetických zákrokov a ošetrení. Na oddelení plastickej chirurgie pacienti nájdu všetky štandardné zákroky plastickej chirurgie, ako sú plastická operácia nosa, korekcia uší, viečok, augmentácia aj zmenšenie prsníkov, abdominoplastika, lifting, liposukcia ale aj zákroky intímnej plastickej chirurgie. Tak isto klinika ponúka odstraňovanie znamienok či chirurgické odstránenie jaziev a tetovania.

Klinika ponúka tiež celú radu omladzujúcich zákrokov. Okrem vyplnenia vrások a omladenie tváre obľúbenou aplikáciou botulotoxínu alebo injekčných výplní Euroclinic ponúka aj iné miniinvazívne zákroky na boj s časom. Patrí medzi ne napríklad fotoomladenie alebo fotorejuvenizácia tváre, pri ktorej sa používa prístroj IPL. Ten na pokožku pôsobí hĺbkovo, stimuluje tvorbu kolagénu, zjednocuje farbu pokožky a pokožku vypne. Ďalším ošetrením je mezoterapia, pri ktorej sa do pokožky alebo vlasovej pokožky vpicháva mix aktívnych ingrediencií, ktoré ju pomáhajú vyživovať, hydratovať a revitalizovať. Euroclinic tiež ponúka zákroky cievnej chirurgie ako sklerotizácia varixov či liečba kŕčových žíl.

Zdravotnícky tím Euroclinic tvoria vynikajúci špecialisti, ktorí patria k špičke vo svojich odboroch. Nájdete tam plastických chirurgov MUDr. Jána Bumberu, MUDr. Petra Bukovčana, cievneho chirurga MUDr. Andreja Smolu, dermatologičku MUDr. Denisu Dostálovú a anestéziológa MUDr. Jaroslava Šalkovského.

Euroclinic vás privíta vo svojich príjemných priestoroch na Tamaškovičovej 17 v Trnave.

Recenzie (7)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Velka spokojnost, profesionalita, vsetko prebiehalo bezbolestne a rychlo, ziadne komplikacie.

Som veľmi spokojná Príjemný a odborný pristup lekara MUDr. Smolu ako aj celého personálu počas laserovej operacie a penovej sklerotizacii varixov.Pocas zákroku mi vždy bolo povedané co práve lekar robi. Ďakujem .

Pána doktora Jána Bumberu môžem vrelo odporučiť každému, kto chce podstúpiť akýkoľvek zákrok. Je to profesionál , má úžasný ľudský prístup, všetko vysvetlí , poradí , je milý a precízny. Ja som s augmentáciou aj úpravou nadmieru spokojná. Euroclinic...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte Euroclinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (4)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (13)

Videá (1)

Požiadajte Euroclinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!