Esthes – Lekárska estetika

Esthes – Lekárska estetika

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Panelová 2, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
Esthes – Lekárska estetika
Esthes – Lekárska estetika
Žiadne recenzie

Informácie

  • 162 návštevy profilu

Esthes – Lekárska estetika je centrum estetickej medicíny, ktoré ponúka široké spektrum neinvazívnych a miniinvazívnych zákrokov. Esthes založil v roku 2009 MUDr. Peter Sopko a má za sebou mnoho spokojných klientov, ktorí sa vždy radi a s úsmevom vracajú. Ambulancia si zakladá na poskytovaní služieb tej najvyššej kvality a odbornosti a celý tím ambulancie sa neustále vzdeláva v odbore estetickej medicíny, aby klientom prinášal len tie najaktuálnejšie postupy a technológie. Moderné prístroje a špičkové materiály sú samozrejmosťou. V Esthes však nenájdete len profesionálnosť a odbornosť, privítajú vás tu ľudsky a s pochopením pre vašu konkrétnu, individuálnu situáciu.

Esthes - Lekárska estetika sa zameriava najmä na korektívne a omladzujúce málo invazívne zákroky. Klienti tu môžu podstúpiť aplikáciu botulotoxínu do rôznych oblastí tváre s cieľom zjemniť alebo eliminovať vzhľad vrások, pozdvihnúť obočie či kútiky úst ale aj bojovať s nadmerným potením (hyperhidrózou) v oblasti podpazušia, dlaní alebo chodidiel. Ďalším zákrokom je aplikácia kyseliny hyalurónovej, ktorá sa používa nielen na vyplnenie vrások alebo zväčšenie pier, ale aj na jemné kontúrovanie tváre a vyrovnanie drobných nedokonalostí, napríklad v oblasti nosa alebo brady.

Medzi ďalšie neinvazívne omladzujúce a spevňujúce ošetrenia, ktoré v Esthes nájdete patrí 4D HIFU lifting, ktorý pomôže spevniť ochabnutú pokožku na tvári, krku či dekolte a zároveň je veľmi účinný na boj s lokalizovaným tukom a celulitídou. Klienti si však môžu vybrať aj z iných populárnych zákrokov, ako je napríklad mezoterapia, niťový lifting, neinvazívna blefaroplastika pomocou prístroja Plasma Jet Lift Medical, injekčná lipolýza na boj s tvrdohlavým lokalizovaným tukom a mnoho ďalšieho.

Za Esthes - Lekárska estetika stojí najmä MUDr. Peter Sopko, ktorý absolvoval štúdium všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Neskôr získal atestáciu I. a II. stupňa v odbore chirurgia, na čo si následne založil svoju ambulanciu estetickej medicíny, v ktorej so zanietením pre svoje povolanie pomáha klientom cítiť sa sebavedomejšie.

Priestory Esthes - Lekárska estetika nájdete v Košiciach na Poliklinike Panelová na Panelovej 2.

Požiadajte Esthes – Lekárska estetika o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!