ESTEĽ by Dr.Žaneta

ESTEĽ by Dr.Žaneta

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Slávičia 4, Košice, Košický kraj
ESTEĽ by Dr.Žaneta
ESTEĽ by Dr.Žaneta
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Esteľ by Dr. Žaneta je mladá klinika estetickej medicíny a dermatológie so sídlom v Košiciach, ktorá funguje pod vedením MUDr. Zhanny Velychuk. Klinika svojim klientom ponúka široký záber neinvazívnych zákrokov, ktorých cieľom je nielen fyzická zmena a riešenie drobných estetických nedostatkov, ale aj zvýšenie sebavedomia či spokojnosti s vlastným vzhľadom. MUDr. Zhanna Velychuk ako aj celý tím ambulancie Esteľ by Dr. Žaneta sú odborníci vo svojom odbore, ktorí poskytujú prvotriednu starostlivosť a individuálny prístup ku každému klientovi. V estetickej medicíne sa neustále vzdelávajú, aby prinášali len tie najinovatívnejšie a najlepšie zákroky.

V ambulancii Esteľ by Dr. Žaneta môžu klienti podstúpiť niekoľko omladzujúcich zákrokov, ktoré bojujú s vráskami a starnúcou pokožkou. Patrí medzi ne aplikácia obľúbeného botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej, ktoré pomôžu vyplniť buď jemné alebo hlboké vrásky a navrátia pokožke stratený objem.

Klienti tu nájdu tiež zákrok mezoniťový lifting, čo je neinvazívna alternatíva k chirurgickému liftingu. Vykonáva sa pomocou dermálnych vstrebateľných nití a pomáha spevniť poklesnuté kontúry tváre a pokožku celkovo. Po zákroku nezostávajú nepekné jazvy a výsledok môže vydržať až rok a pol. Ďalší neinvazívny lifting, ktorí môžu klienti v Esteľ by Dr. Žaneta podstúpiť je plazmalifting. Pri tejto procedúre sa klientovi odoberie vlastná krvná plazma, ktorá sa následne aplikuje do pokožky s cieľom ju omladiť a zregenerovať. Plazmalifting totiž v pokožke stimuluje tvorbu kolagénu, spevňuje ju, zjednocuje a rozjasňuje.

Ďalej tu môžete podstúpiť chemický peeling na liečbu akné a iných nedokonalostí pleti, mezoterapiu na celkové omladenie a vyživenie pleti, či zväčšenie pier. V Esteľ by Dr. Žaneta sa môžete tiež zbaviť nepríjemného lokalizovaného tuku a to neinvazívnou metódou injekčná lipolýza.

MUDr. Zhanna Velychuk absolvovala všeobecné lekárstvo na Bukovinian State Medical University v Černoviciach, Ukrajina. Už veľmi skoro v jej profesionálnej praxi zistila, že ju to najviac ťahá k estetickej medicíne a dermatovenerológii, preto sa rozhodla založiť ambulanciu Esteľ by Dr. Žaneta. Tami ju dopĺňa aj MUDr. Ján Gajdoš, ktorý sa pre Esteľ by Dr. Žaneta stal veľkým prínosom.

Priestory ambulancie Esteľ by Dr. Žaneta nájdete v Košiciach na Slávičej 4.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča
Zväčšenie pier

Skvely pristup p.dr Filipa Kudelu tak isto aj dr. Gajdosa, velmi pekna praca, velmi mila je aj recepcna Bianka, som s pracou velmi spokojna, na jednicku,dakujem😘

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.