Medirect

Medirect

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Fedinova 3289/9, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
Medirect
Medirect
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 31 návštev profilu

Medirect v Bratislave začínal ako ambulancia všeobecného lekára a interná ambulancia, no po pár rokoch starostlivosti o pacientov tím v zložení MUDr. Alžbeta Bačiková PhD. a Bc. Ondrej Bosák prišiel na to, že chcú ľuďom pomáhať nielen žiť v zdravom tele, ale sa v ňom aj dobre a sebavedome cítiť. Sústredili sa preto na estetickú medicínu, v ktorej sa neustále vzdelávajú a posúvajú ďalej, aby svojim pacientom poskytovali len to najlepšie, čo sa v tejto oblasti dá nájsť. Dôkazom o ich zápale a vášni o beauty oblasť je mnoho spokojných klientov, ktorí sa do Medirect radi vracajú a ktorých počet neustále rastie. Preto svoj tím rozšírili aj o asistentku Luciu Dubecovú, ktorá sa stará o kontakt s klientmi.

V Medirect ponúkajú hneď niekoľko populárnych ošetrení estetickej medicíny. Medzi obľúbené zákroky patrí aplikácia kyseliny hyalurónovej. V Medirect pracujú s kyselinou hyalurónovou značky Juvéderm a Dermastyle/Stylage a môžete si ju nechať aplikovať na vyhladenie vrások, jemné kontúrovanie tváre, či na zvýraznenie a zväčšenie pier.

V ambulancii pracujú aj s botulotoxínom, ktorým vám vyhladia vrásky na čele či v okolí očí. Ďalším obľúbeným a veľmi účinným ošetrením, ktoré môžete v Medirect podstúpiť, je aj mezoterapia. Je to ošetrenie, ktoré slúži na hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu pleti. Mezoterapia pleti navráti pružnosť, objem, zjednotí jej tón a pomáha bojovať nielen so známkami starnutia, ale je účinná aj pri upokojení aknóznej pleti a zmiernení prejavov akné. Je to intenzívne ošetrenie, ktoré vďaka svojim skvelým výsledkom vyhľadáva čoraz viac ľudí.

Medirect ponúka aj aplikáciu prípravkov na redukciu tuku, ktoré pomáhaju redukovať vzhľad strií, redukuje tuk, a zjednocuje a zpevňuje pokožku. Ak vaše telo a imunita potrebujú celkovo posilniť, intravenózna aplikácia vitamínu C vám pomôže cítiť sa lepšie. V Medirect je možné túto liečbu kombinovať aj s inhaláciou O2.

MUDr. Alžbeta Bačiková PhD. sa vo svojej kariére venovala mnohým oblastiam, no medicínu berie ako svoje poslanie, ku ktorému ju jej cesty nakoniec zaviedli. Pracuje ako všeobecný lekár a internista. Bc. Ondrej Bosák svojou starostlivosťou a záujmom o každého jedného pacienta vytvára v Medirect príjemnú atmosféru, vďaka ktorej sa sem pacienti tak radi vracajú. Asistentka Lucia Dubecová zase dbá o to, aby sa každý pacient cítil dôležito a pochopene od prvého kontaktu s ambulanciou a aby s nimi vždy našla to správne riešenie na každú situáciu.

Medirect vás privíta v Bratislave v Petržalke na Fedinovej 3289/9, 1. poschodie vľavo.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Absolvovala som ošetrenie botoxom, mezoterapiu a výplň kyselinou hyalurónovou a bola som veľmi spokojná. Veľmi príjemné vystupovanie p. doktorky, ktorá sa vo svojej profesií navyše vyzná. Určite prídem opäť!

Požiadajte Medirect o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (20)

Požiadajte Medirect o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!