Studio BodyStyle

(5.0) 100% odporúča
Martin
Studio BodyStyle je centrum zamerané na skrášlovanie, omladzovanie a formovanie Vašej postavy. Je vybavené tými najmodernejšími prístrojmi poskytujúcimi špičkovú starostlivosť v oblasti korektívnej dermatológie, estetickej medicíny a komplexnej starostlivosti o celé telo.Cieľom služieb, ktoré Studio BodyStyle ponúka, či už je to starostlivosť o pleť, telo, ruky, nohy, či Vašu vizáž, je sprostredkovať Vám maximálne komfortný zážitok a výsledok... (Neinvazívna redukcia tuku a odstránenie celulitídy Martin)

MUDr. Mária Petrášová

(5.0) 100% odporúča
Martin
Vysokoškolské štúdium úspešne absolvovala na UPJŠ v Košiciach so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. MUDr. Mária Petrášová je známa najmä svojim ľudským prístupom a vysokou odbornosťou, ktorú potvrdzuje nostrifikácia jej lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou. Medzi životné úspechy Dr. Petrášovej patrí nielen získanie 1 a 2 atestácie z dermatovenerológie, ale od roku 2002 do 2004 aj funkcia primárky na kožnom oddelení Nemocnice... (Liposukcia bez skalpela Martin)

DermaPoint

(5.0) 100% odporúča
Martin
DermaPoint - Centrum zdravia a krásy DermaPoint poskytuje svoje služby v oblasti estetickej medicíny a laserových zákrokov už 10 rokov a má viac ako desať tisíc spokojných klientov. Súkromná klinika estetickej a laserovej medicíny DermaPoint sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti centra Žiliny. V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami... (Neinvazívna redukcia tuku a odstránenie celulitídy Martin)

ESTIMED

Žiadne recenzie
Martin
Zdravotnícke zariadenie ESTIMED ponúka široké spektrum služieb v oblasti plastickej a estetickej medicíny. Klinika bola založená v roku 2011 a špecializuje sa predovšetkým na úkony jednodňovej estetickej medicíny. Do ponuky patria aj operatívne zákroky, ktoré sú uskutočňované v Univerzitnej nemocnici v Martine. Hlavným dôvodom je predovšetkým dlhšia doba rekonvalescencie, počas ktorej sa o pacientov stará odborný personál nemocnice. Výborné... (Neinvazívna redukcia tuku a odstránenie celulitídy Martin)