MUDr. Martin Vančo

MUDr. Martin Vančo

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Einsteinova 7, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Martin Vančo
MUDr. Martin Vančo
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Martin Vančo sa často zúčastňuje rôznych odborných kurzov a seminárov po celom svete. Zaujíma sa o moderné medicínske postupy a poznatky z oblasti zubného lekárstva. Záleží mu na kvalitnej starostlivosti a pacient je u neho vždy na prvom mieste. Samozrejmosťou je profesionálny a priateľský prístup ku každému klientovi. Ako profesionálny stomatológ vníma každého pacienta individuálne a usiluje sa o jeho maximálnu dôveru.

Medzi stomatologické služby, ktoré pán doktor Vančo ponúka, možno zaradiť napríklad preventívne zubné prehliadky, čeľustná ortopédia, dentálne chirurgické zákroky, endodoncia, dentálna hygiena, bielenie zubov, Gummy Smile, Digital Smile Design, cerekové výplne, extrakcie osmičiek, kopozitné výplne, či implantológia.

Stomatologická ambulancia DentaDerm kde pán doktor Vančo pôsobí sa venuje revolučným riešeniam v oblasti čeľustnej ortopédie, neviditeľných strojčekov Invisalign® a orálnej chirurgie. Ambulancia disponuje panoramatickým OPG röntgenom aj 3D skenerom. Estetické náhrady a rekonštrukcie chrupu sú vykonávané v najvyšších štandardoch.

INTERKLINIK – Klinika zdravia a krásy kde pôsobí MUDr. Martin Vančo ako primár stomatológie, ponúka svojim klientom špičkovú starostlivosť na svetovej úrovni. Klinika má 25-ročnú úspešnú tradíciu v poskytovaní nadštandardných služieb v oblasti plastickej chirurgie, estetickej dermatológie, stomatológie, gynekológie, urológie, cievnej chirurgie či ORL. Pacientom ponúka profesionálne služby a zdravotnú starostlivosť na najvyššej možnej úrovni.

MUDr. Martin Vančo vyštudoval v roku 1992 Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po skončení univerzity začal pracoval na 1. stomatologickej klinike LFUK Bratislava. V roku 1995 zložil atestačnú skúšku 1. stupňa zo všeobecnej stomatológie. Následne svoje veľmi bohaté pracovné skúsenosti a prax nazbieral na súkromnej klinike so zameraním na implantológiu a estetickú stomatológiu v Lichtenštajnsku, kde pôsobil 9 rokov. Po návrate na Slovensko pracuje v privátnej klinike Interklinik ako primár stomatológie a od 2018 aj v ambulancii DentaDerm.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1995

Certifikáty

  • Stomatológia

Hlavné zákroky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.