Augmentácia s modelaciou zničených po pôrode a dojčení

Cicamicaparadnica

Ahojte.
Rozhodla som sa podeliť sa s vami o moje skúsenosti a dúfam, že vás milé žienky pozitívne ovplyvnim a uľahčím vám rozhodovanie.
Som hrdá mamina krásnej dcerky, ktorej narodenie sa však nezaobislo bez určitých komplikácií.Už v pôrodnici sme sa s dojčením rozbehli a na druhy deň po pôrode mi narástli s bolesťami na hrudi dve bomby. Z veľkosti B, na veľkosť E. Samozrejme ako som prestala dojčiť dcérku, prsia mi ovisli a vyzerali ako prsia ženy kmeňa Masajov :) a ku tomu pribudli veľke strie. Neskôr som ešte aj schudla a bolo to ešte horšie. Vždy som bola so sebou spokojná a na vyzore mi veľmi zalezalo, ale posledne roky boli pravdu povediac pre mňa veľkým trápením,kedy som sa hanbila vyjsť na kúpalisko a kúpiť si oblečenie bola pre mňa nočná mora. Musela som nosiť push up podprsenku, plavky, ktoré mi opticky vycarovali aspoň nejaký ten dekolt. Po materskej som získala prácu, v ktorej musím vyzerať reprezentatívne, pretože pracujem s ľuďmi a taktiež som sa chcela cítiť dobre vo svojom tele a konečne začnem myslieť aj na seba, preto som si povedala, že podstúpim zväčšenie pŕs. Vyberala som dlho, nakoniec som si vybrala kliniku Avelane a MUDr. MLADEKA. Nedám na nich dopustiť. Pan primár je nielen veľký fešák, ale aj veľký profesionál a odporučil mi Augmentáciu pŕs s modelaciou prs, s rozdielnou veľkosťou implantátov, nakoľko prsia boli dosť asymetrické. Vybrala som si anatomické implantáty Motíva ergonómia. Ak máte nejaké otázky, tak si ich dopredu pripravte. Po troch mesiacoch čakania prišiel deň D a ja som sa strasne bála. Ale doktor a sestričky ma upokojili a všetko prebehlo bez komplikácií. Klinika ma vysoký štandard a hoci som veľmi náročná, bola som max. spokojná. Mile sestričky sa o mňa starali ako o princeznú, prišli ma skontrolovať niekoľko krát za noc. Keďže som dosť pracovne vyťažená a na oddych mi nezostáva čas, dva dni na klinike boli pre mňa úplne úžasné. Skvelé som si oddychla☺️ Po operácii som užívala ATB a lieky proti bolesti. Každý človek má prah bolesti sice iní, ale ja osobne vydržím veľa, takže bolesť pri zväčšení sa dá prirovnať bolesti, aku som pociťovala prvy mesiac pri dojčení, spojená so svalovkou. Po prepustení z kliniky je odporúčaný kludovy režim, čiže som si vzala dovolenku a šetrila sa. Prsia sa mi pekne hojili, po troch mesiacoch vyzerajú prekrásne, vyzerajú ako prirodzene, sú mäkkúcke na dotyk. Operácia mi úplne zmenila život, cítim sa dobre,sebavedomo som spokojná sama so sebou a oblečenie mi sedí. Je to určite jedno z najlepších rozhodnutí môjho života. Co sa týka mužov, tak záujem mužov je veľmi veľký. Patrím ku ženám, ktorým skor vadi veľký záujem mužov o moju osobu, čiže väčšie prsia ako veľkosť D ( cca 400 ml) by som už nechcela. Operácia je sice finančné náročnejsia, ale peniaze investujete do seba a pocit spokojnosti, ten je predsa na nezaplatenie.
Pripájam fotky po operácii, posúďte samy. Ak máte otázky, píšte...

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1
Simi

Dobry vecer,kolko vas vysiel cely zakrok?Dakujem

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Kate Avelane Clinic 16.10.2017
Stojí to za to     

Pre zväčšenie prsníkov som sa rozhodla po dlhom váhaní...cca po 10 rokoch od posledného kojenia. Dlho som bola len pozorovateľka premien. No nakoniec som sa odhodlala vďaka skupine na ktorú som narazila len náhodne na" m... Viac 

2 Páči sa mi to   17 Komentárov