MDDr. Martin Šrank

MDDr. Martin Šrank

(3 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Farská 1, Nitra, Nitriansky kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MDDr. Martin Šrank
MDDr. Martin Šrank
(3 Recenzie)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Úvod

Ja a môj dentálny tím poskytujeme komplexnú strarostlivosť o Váš chrup. Okrem bežnej stomatologickej starostlivosti poskytujeme náhradu zubov zubnými implantátmi, stomatochirurgické zákroky, estetickú stomatológiu, CEREC, liečbu parodontitídy (parodontózy), dentálnu hygienu aj ošetrenie zubov v celkovej anestézii.

Zubné implantáty

Zubné implantáty sú dnes tou najlepšou náhradou Vašich stratených zubov. Používame klinicky overené implantáty Ankylos a Neodent.

Stomatochirurgia

Vykonávame chirurgické exrakcie zubov, zubov múdrosti, resekcie a zákroky na mäkkých tkanivách. To všetko precízne a bez dlhého čakania na termín.

Estetická stomatológia

Vyriešime Vaše problémy a nespokojnosť so zubami. Či už sa jedná o zmenu tvaru farby zubov, výmenu nepekných výplní, bielenie zubov, vieme Vám pomôcť v každej situácii. Aplikujeme estetické celokeramické zubné korunky a fazety, ktoré vyzerajú prirodzene a sú zárukou pekného úsmevu. Tieto vieme zhotoviť už v jednom sedení, pomocou systému CEREC.

CEREC

Cerec je moderná digitálna CAD/CAM metóda zhotovenia estetických zubných koruniek, faziet či rozsiahlych výplní (plômb). Na rozdiel od klasického postupu nie je potrebné zhotovovať nepríjemné odtlačky a Vaše korunky sú urobené už v jednom sedení v zubnej ambulancii. Situácia v ústach je nasnímaná do digitálnej podoby. V počítači vznikne 3D obraz Vašich zubov. Potom sa virtuálne namodeluje Váš budúci zub. Tieto dáta sa odošlú do precíznej frézy, ktorá z bločku keramiky vybrúsi nový zub, ktorý je pripravený na cementovanie v ústach.

Dentálna hygiena

Pravidené návštevy našej dentálnej hygieničky znamenajú nielen čisté biele zuby ale aj prevenciu zubného kazu a parodontitídy (parodontózy).

Celková anestézia

Ak je strach z ošetrenia neprekonateľný, pomôžeme Vám v spolupráci s našim anesteziológom, či už sa jedná o ošetrenie kazov alebo stomatochirurgické zákroky.

MDDr. Martin Šrank absolvoval v roku 2009 vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v študijnom odbore stomatológia.

V súčasnosti poskytuje spolu s tímom odborníkov komplexnú zubnú starostlivosť v súkromnej ambulancii. Vrátane bežnej stomatologickej starostlivosti sa zameriava na náhradu zubov za pomoci zubných implantátov, stomatochirurgické zákroky, estetickú stomatológiu CEREC, liečbu parodontitídy a taktiež aj dentálnu hygienu.

K najlepším náhradám stratených zubov patria zubné implantáty, pričom MDDr. Šrank kladie dôraz predovšetkým na ich kvalitu. Vo svojej ambulancii používa klinicky overené implantáty od renomovaných výrobcov ako Ankylos a Neodent. Promptné ošetrenie bez dlhého sedenia v čakárni oceníte pri chirurgických extrakciách zubov múdrosti, resekciách a zákrokov na mäkkých tkanivách.

MDDr. Šrank s tímom odborníkov z oblasti estetickej chirurgie vám pomôžu aj so zmenou tvaru, farby zubov, výmenou nepekných výplní a taktiež bielení zubov. Pri jednotlivých zákrokoch aplikujú estetické celokeramické zubné korunky a fazety, ktoré vyzerajú prirodzene a sú zárukou pekného úsmevu. Navyše sa dajú zhotoviť na počkanie za pomoci systému CEREC.

CEREC je moderná digitálna CAD/CAM metóda zhotovenia estetických zubných koruniek, faziet či rozsiahlych výplní (plômb). Na rozdiel od klasického postupu nie je potrebné zhotovovať nepríjemné odtlačky, pričom korunky sú hotové počas jedného sedenia v zubnej ambulancii. Situácia v ústach je nasnímaná do digitálnej podoby. V počítači vznikne 3D obraz vašich zubov, podľa ktorého sa virtuálne namodeluje váš budúci zub. Tieto dáta sa odošlú do precíznej frézy, ktorá z bločku keramiky vybrúsi nový zub. Ten je následne pripravený na cementovanie v ústach.

Pravidelné návštevy dentálnej hygieničky sú u nás taktiež samozrejmosťou. Zahŕňajú nielen bielenie zubov, ale aj dôkladné vyčistenie medzizubného priestoru, čo je zároveň najlepšou prevenciou vzniku zubného kazu a paradontózy. V prípade, že je váš strach z ošetrenia neprekonateľný, zapojíme do práce aj anesteziológa, ktorý vám pomôže zmierniť bolesť a napätie pri ošetrení zubov alebo stomatochirurgických zákrokoch.

Zubná ambulancia MDDr. Martina Šranka sa nachádza v Poliklinike – Párovce, na ul. Koceľova 29 v Nitre.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2009

Certifikáty

  • Stomatológia

Členstvá:

  • Slovenská komora zubných lekárov

Ordinačné hodiny:

  • 07:30:00-15:30:00

Hlavné zákroky

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Vybielenie zubov

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.