DERMA-CARE s.r.o Dermatovenerologická ambulancia

(4.0) 100% odporúča
Prešov
Cena od 20 € do 30 €
DERMA-CARE súkromná dermatovenerologická ambulancia ponúka širokú škálu dermatologických zákrokov. Pod vedením skúsenej dermatologičky MUDr. Denisy Ahlersovej poskytuje DERMA-CARE svoje služby dospelým klientom i deťom už od roku 2008.DERMA-CARE ponúka vyšetrenia a liečbu detí i dospelých s atopickým ekzémom, psoriázou a inými kožnými diagnozámi. Taktiež ponúka odstránenie bradavíc a výrastkov na tele tekutým dusíkom (kryoterapia), lokálnu a... (Vyhladenie pleti Prešov)

MUDr. Jana Blanár Korbová MBA

Žiadne recenzie
Prešov
MUDr. Jana Blanár Korbová MBA patrí k odborníčkam na krásu, estetiku a zdravý životný štýl. Klientom je tak poskytovaná nielen odbornosť, ale aj individuálny prístup a samozrejme vysoká úroveň starostlivosti.  Pre pani doktorku je dôležitá predovšetkým dobrá nálada a dostatok času na prácu a klienta. Najobľúbenejšou časťou je pre ňu potom pohľad na usmievavého klienta. MUDr. Jana Blanár Korbová MBA je držiteľkou Licencie SLK pre výkon... (Omladenie a regenerácia pokožky peelingom Prešov)

MUDr. Denisa Ahlersová

Žiadne recenzie
Prešov
Cena od 20 € do 30 €
MUDr. Denisa Ahlersová je jedna z popredných dermatologičiek, ktorá pôsobí na klinike Derma-Care v Prešove. Patrí medzi certifikovaných odborníkov na estetickú medicínu.Pri výkone svojej práce používa najmodernejšie a najprogresívnejšie techniky ošetrovania pokožky tváre a tela. Ambulanciu, ktorú MUDr. Denisa Ahlersová vedie, vyhľadávajú pacienti nielen z Prešova, ale aj širšieho okolia.Novinka, na ktorú sa MUDr. Denisa Ahlersová špecializuje... (Omladenie a regenerácia pokožky peelingom Prešov)
NOVINKA International Doctors
Zobraziť miestnych lekárov
Poznáte našich medzinárodných odborníkov?
Zoznámte sa s odborníkmi z iných krajín, ktorí ponúkajú zákroky, o ktoré máte záujem
  • Česká republika
  • Mexiko

Kliniky/Lekári v blízkosti Prešov