Zubné implantáty na všetky pokazené zuby

kparnicanova
18. 1. 2011 · Posledná odpoveď: 13. 9. 2012

Ja by som sa chcela opýtat .. vzhladom na to že mam kazy na skoro vsetkých zuboch a mam ich velmi krivé , rozmýšlala som už aj nad strojcekom ale velmi ma to nelaka kedže ich mam take znicene aj ked is ich pravidelne cistím .... no vlastne otazka znie : Je možne nieco s tým robit nahradit ich nejako alebo co ?

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MDDr. Martin Šrank
Nitra . 6. 1. 2012
Dobry den,

asi bude najlepsie, ak napisete v ktorej oblasti Slovenska mate zaujem o osetrenie. V pripade, ze ste z Niry a okolia, rad Vam ponuknem najvhodnejsiu moznost a osobne zodpoviem Vase otazky pri konzultacii. Z Vasho popisu ide o komplexne riesenie, ktore tazko navrhnut na dialku.

S pozdravom MDDr. Martin Srank.
0944 557 266
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Dana Dugasová
Prešov . 14. 10. 2011
Treba si nájsť lekára, ktorému budete dôverovať. Dnes sa bežne ošetruje v anestéze, takže pacienta nič nebolí.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha
Žiadne recenzie
20. 1. 2011
Dobrý deň,

doporučujem vám rozhodnutie na základe vyšetrenia a zhodnotenia rentgenovéj snímky. Ako uvádzate, zuby nemajú ideálne postavenie a máte rozsiahle plomby. Často doporučujeme najpv ortodontickú terapiu a následne estetickú korekciu. Ale bez vyšetrenia vám nemožme navrhnúť žiadny postup.

Pokiaľ by ste mali záujem o konzultáciu, prosím kontaktujte našu ambulanciu cez recepciu tel.00420 2222 11 206-8.

S pozdravom,
Dr.Andrea Král
stomatolog
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 21. 2. 2018
Zubné implantáty
10 odpovedí, najnovšia odpoveď: 19. 8. 2013
Zubné implantáty
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 5. 11. 2012
Zubné implantáty
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 9. 2. 2017
Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 10. 2016
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 6. 2020
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2015
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 2. 2022
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi