MUDr. Dana Dugasová

MUDr. Dana Dugasová

(4 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Budovateľská 38, Prešov, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: 07:00:00-19:00:00
MUDr. Dana Dugasová
MUDr. Dana Dugasová
(4 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 133 návštev profilu

Našim cieľom je poskytnúť pacientom kvalitní služby. Snažíme sa zachrániť každý zub a tak predchádzať nežiadúcim následkom straty zubov.Plán liečby štandardne pozostáva z konzultácie, dentálnej hygieny, bielenia zubov, ošetrenia kazov a koreňových kanálikov, následne z definitívneho protetického ošetrenia šitého na mieru.

MUDr. Dana Dugasová absolvovala vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach v odbore stomatológia.

Vo vzdelávaní pokračovala aj po ukončení štúdia účasťou na seminároch a odborných školeniach. Je držiteľkou certifikátu z dentoalveolárnej chirurgie a taktiež z implantológie, ktorý získala v Prahe.

V súčasnosti je jej pracovným domovom súkromná dentálna klinika DENT plus, s.r.o, kde sú pacientom k dispozícii 4 stomatológovia, 4 kvalifikované zdravotné sestry a taktiež aj dentálna hygienička.

Maximálny komfort pacienta je pre lekárov z DENT plus prioritou, vzhľadom na to vykonávajú zákroky s využitím lokálnej anestézie. Pacient tak nepociťuje žiadnu bolesť a odchádza z kliniky s úsmevom na tvári.

MUDr. Dana Dugasová spolu s ďalšími odborníkmi z DENT plus poskytuje komplexné služby zubnej starostlivosti nielen pre dospelých, ale aj deti, ktoré si naši lekári hneď získajú svojim ľudským prístupom.

Dospelí pacienti zas ocenia moderné technologické vybavenie, kvalitné materiály a široké portfólio ponúkaných služieb. Pri ošetrení zubého kazu využívame amalgámové, biele a keramické výplne. V prípade chýbajúceho jedného alebo viacerých zubov vám zas vyrobíme zubný implantát, ktorý si nevyžaduje žiadne brúsenie okolitých zubov. Náhradou stratených zubov môže byť aj mostík či snímateľná zubná náhrada. Pomôžeme vám aj s poškodenými, krivými alebo pigmentovými zubami, na ktoré nasadíme fazetu či keramickú korunku.

Súčasťou kliniky sú aj zákroky dentoalveolárnej chirurgie, konkrétne chirurgické extrakcie bolestivých zubov, odstránenie drobných cýst a taktiež resekcie koreňového hrotu. V ambulancii dentálnej hygieny zas môžete využiť ambulantné bielenie zubov za pomoci špeciálnej ZOOM2 lampy, ultrazvukové odstránenie zubného kameňa či pieskovanie AirFlow a PerioFlow.

Samozrejmosťou sú preventívne prehliadky vrátane kompletnej RTG diagnostiky, pričom samotné RTG pracovisko sa tiež nachádza v priestoroch kliniky.

MUDr. Dana Dugasová má ambulanciu v dentálnej klinike DENT plus so sídlom na Budovateľskej 38, 08001 Prešov. Objednať sa môžete každý pracovný deň od 7:00 do 18:00 telefonicky, osobne alebo emailom na recepcia@dugasova.sk.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 1987

Certifikáty

  • Stomatológia

Členstvá:

  • Slovenská komora zubných lekárov

Ordinačné hodiny:

  • 07:00:00-19:00:00

Cena za konzultáciu:

  • 15

Recenzie (4)

4.5
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Mám veľmi dobré skúsenosti s MUDr. Dugasovou. S kľudným svedomím odporúčam.

Po rokoch sa u dentistu resp. dentistiek cítim príjemne. Prostredie je skoro ako u kozmetičky :-), lekárky majú profesionálny a príjemný prístup, dentálna hygienička je vynikajúca. Ako mama 2 malých detí oceňujem, že je tam kombinácia lekárov s jemný...Čítať ďalej

Odpoved prisla uplne kompletna a takmer okamzita,velmi pekne dakujem som spokojna.

Požiadajte: MUDr. Dana Dugasová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Úplne spokojná

Ja som úplne spokojná. Vzhľadom na to, že som si už myslela, že v ústach už nebudem mať poriadny chrup, pani doktorka svojou prácou, trpezlivosťou a celkovým prístupom dokázala to, aká je odborníčka na vysokej úrovni. Vrelo odporúčam. Je to...

Čítať ďalej

Obrázky (17)

Požiadajte: MUDr. Dana Dugasová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (8)

Dajú sa miniimplantáty nosiť hneď?
Odpoveď odborníka · 12. 3. 2015

Dobrý deň, minimplantáty sú len dočasné riešenie, ktoré niekedy môže vydržať niekoľko rokov. Ja by som vám odporúčala ošetrenie monoimplantátmi. Je to podobný systém ako miniimplantáty, ale používajú sa hrubšie implantáty. Sú zakončené guľičkou,...

Čítať ďalej
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte: MUDr. Dana Dugasová o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!