MUDr. Zuzana Hojstričová

MUDr. Zuzana Hojstričová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 14 hodín
MUDr. Zuzana Hojstričová
MUDr. Zuzana Hojstričová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 592 návštev profilu

MUDr. Zuzana Hojstričová pôsobí ako plastická chirurgička na Klinike estetickej medicíny ENVY v Košiciach, ktorá je najvyhľadávanejšou klinikou na východnom Slovensku. V rámci svojej praxe vykonáva zákroky z oblasti lekárskej kozmetiky, plastickej chirurgie a estetickej dermatológie.

Hlavným pilierom jej práce je profesionálny, no predovšetkým individuálny prístup vedúci k spokojnosti klientov. Spolu s tímom profesionálov majú za sebou nielen roky skúseností, ale aj množstvo odborných poznatkov získaných neustálym vzdelávaním. Pravidelne sa zúčastňuje odborných školení a významných medzinárodných kongresov. Súčasťou pravidelného vzdelávania je aj oboznamovanie sa s najnovšími lekárskymi postupmi, ktoré sú následne zavádzané aj do praxe.

MUDr. Zuzana Hojstričová sa v rámci svojej praxe venuje viacerým zákrokom, ktoré sú súčasťou portfólia služieb kliniky ENVY. Z hľadiska estetickej starostlivosti o telo je to anti aging, laserová, tumescenčná, ultrazvuková liposukcia a liposukcia Venušinho pahorku, body lifting, face lifting, lifting paží či stehien, ale aj augmentácia, modelovanie prsníkov a mnohé ďalšie zákroky patriace do skupiny invazívnych ošetrení, vďaka ktorým sa sen klientov o dokonale krásnej postave môže stať skutočnosťou.

Súčasťou práce pani doktorky sú zároveň aj viaceré operačné zákroky z oblasti plastickej chirurgie. Otoplastika, augmentácia pier, blepharoplastika, labioplastika či septoplastika sú len niektoré zo zákrokov, ktoré klienti využívajú.

Súčasťou pracovného tímu kliniky ENVY, je viacero odborníkov. Patrí k nim aj dermatovenerologička MUDr. Tatiana Hudáková či MUDr. Zuzana Kožuchová, ktorá sa okrem uvedeného zamerania špecializuje aj na korektívnu dermatológiu. Oblasť plastickej a estetickej chirurgie zastrešuje MUDr. Mahdi Nasab a špecialistkou na VaserLipo a problematiku tukového liftingu je MUDr. Daniela Balcová.

Okrem toho je súčasťou tímu aj viacero ďalších externých odborníkov, ktorí vďaka svojim bohatým skúsenostiam zároveň pôsobia aj na ďalších klinikách. Klinika ENVY, kde MUDr. Zuzana Hojstričová pracuje, je vybavená špičkovým zariadením a najmodernejšími zdravotníckymi prístrojmi. Nachádza sa v dvojpodlažnej budove v širšom centre Košíc. Okrem samotných ambulancií bola nedávno dobudovaná aj jej lôžková časť, ako aj oddelenie optimálnej výživy a regulácie hmotnosti.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Obrázky (1)

Požiadajte MUDr. Zuzana Hojstričová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!