Očná klinika NeoVízia

Očná klinika NeoVízia

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Tematinská 5/A, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Očná klinika NeoVízia
Očná klinika NeoVízia
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 190 návštevy profilu

Sme moderná očná klinika a zameriavame sa na všetky zákroky a operácie týkajúce sa očí a očného okolia, t. j.,laserová operácia očí femtosekundovým laserom, vnútroočná operácia dioptrických chýb, ambulantná operácia sivého zákalu, operácia a liečba sietnice a sklovca, predĺženierias kvapkami, operácia strabismu,blepharoplastika a mnoho iného.

Na zákrokyNeoLASIK a NeoLASIK HD poskytujeme doživotnú záruku to bez príplatkov a ďalších nutných krokov - je automaticky zahrnutá v cene zákroku. Prečo? Dovoľuje nám to kvalita našej práce, za ktorú sa zaručujeme.Ak teda bude treba čokoľvek doladiť, u nás budete mať túto operáciu zdarma.

Keď k nám pacient príde, začneme prvým vstupným vyšetrením, vďaka ktorému zistíme podrobnú anamnézu, presné dioptrie a dioptrický stav očí a zmeriame mnoho iných parametrov, ktoré sú potrebné k určeniu toho najsprávnejšieho a najúčinnejšieho zákroku.Zaujímame sa tiež o to, ako pacient žije, aká je jeho pracovná náplň a nasadenie a aj čím rád trávi voľné chvíle, keďže to sú všetko dôležité faktory pri výbere zákroku. Finančná stránka zákroku a možnosti pacienti sú pri výbere tiež dôležité. Samozrejmosťou je otvorená komunikácia, takže sa nemusíte obávať a pýtať na všetko, čo vás zaujíma.

U nás na kťlinike sa môžete tešiť na špičkový tím odborníkov, ktorí sú kapacitou vo svojich odboroch, no zároveň si zakladajú na ľudskom prístupe, dôvere a pochopení.Spokojnosť pacientov je u nás na prvom mieste. Nájdete u nás taktiež len tie najkvalitnejšie a najmodernejšie lekárske prístroje, aby sme poskytovali starostlivosť na svetovej úrovni.

Našim cieľom je sprístupňovať a poskytovať modernú starostlivosť o očitým, ktorí to potrebujú a nehľadíme pri tom natyp ochorenia, liečebný postup alebo finančné možnosti čistatus. Poskytujeme špičkovú očnú starostlivosť najvyššej kvality. Ako dynamická a úspešná očná klinika využívame len tienajmodernejšie postupy na liečenieširokého spektra očných chorôb.U nás dostaneme odbornú a kvalitnú starostlivosť s vrelým osobitým prístupom počas celého liečebného procesu.

Cena za konzultáciu:

  • 140

Zákroky

Plastická chirurgia

Recenzie (2)

4.5
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Konečne po niekoľkých rokoch a návšteve niekoľkých oftalmológov mi stanovili správne dioptrie a našli vrodenú chybu oka , na ktorú nevedeli prísť iní už niekoľko rokov. Určite odporúčam, profesionálny prístup, objednávanie na konkrétny čas.

Požiadajte Očná klinika NeoVízia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (1)

Požiadajte Očná klinika NeoVízia o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!