MUDr. Petra Mečiarová

MUDr. Petra Mečiarová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Dolná 15, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
MUDr. Petra Mečiarová
MUDr. Petra Mečiarová
Žiadne recenzie

Informácie

V roku 2005 vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia ju fascinovala najmä oblasť dermatovenerológie, vzhľadom na to sa po ukončení štúdia zamestnala na Dermatovenerologickej klinike SZU FNsP F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici.

Korektívnej dermatológii a laserovej medicíne sa začala MUDr. Petra Mečiarová venovať v roku 2008. Snaživosť a túžba neustále sa vzdelávať priniesli svoje ovocie vo forme prvej atestácie z dermatovenerológie.

Dôležitým medzníkom v kariére Dr. Mečiarovej bol rok 2011 spojený so založením kliniky estetickej a korektívnej dermatológie MEDERMIS, v ktorej svoju odbornosť preukazuje dodnes. Popri práci sa pravidelne zúčastňuje kongresov, stáži a kurzov nielen doma, ale aj v zahraničí.

Vďaka členstvu v Slovenskej Dermatovenerologickej spoločnosti, Slovenskej Spoločnosti estetickej dermatológie a kozmetiky a v European Academy of Dermatology & Venereology má možnosť svoje skúsenosti z praxe zdieľať s ďalšími odborníkmi.

Spoločnosť MEDERMIS je moderné zariadenie spĺňajúce potreby aj náročnejších klientov. V novozrekonštruovaných priestoroch môžete využiť služby korektívnej, estetickej dermatológie a preventívnej onkodermatológie. Vrátane využitia moderných liečebných metód oceníte aj diskrétnosť a profesionálny prístup celého tímu odborníkov.

MUDr. Petra Mečiarová sa vo svojej práci špecializuje najmä na liečebno-kozmetické možnosti využitia kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu, aplikáciu vstrebateľných PDO mezonití a laserovu epiláciu pomocou diódového lasera EPILIA RF.

Laser EPILIA RF je celosvetovo najúčinnejším prístrojom, ktorý v sebe spája laserovu diódu s rádiofrekvenčným vlnením. Vzhľadom na svoju vysokú citlivosť dokáže eliminovať aj tie najjemnejšie a veľmi svetlé chĺpky. Navyše laser EPILIA RF sa môže pochváliť špeciálnou koncovkou s ochladzujúcim efektom, vďaka čomu počas zákroku nepociťujete takmer žiadnu bolesť. Pre želaný výsledok je potrebné ošetrenie absolvovať 4 až 6-krát v 4 -10 týždňových intervaloch, v závislosti od aktuálneho stavu pokožky a jej rekonvalescencie.

MUDr. Petru Mečiarovú môžete navštíviť v spoločnosti MEDERMIS, ktorá sa nachádza na ul. Dolná 15, 974 01 v Banskej Bystrici.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.