Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

ProCare Košice

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ProCare Košice? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - ProCare Košice

Motto:

Zdravotná starostlivosť, ktorú si VYberiete

Poliklinika Košice

Poliklinika ProCare v Košiciach uzatvorila zmluvu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou na všetky lekárske odbory. Poliklinika má týmto uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami na Slovensku (Dôvera ZP, Union ZP, Union komerčná poisťovňa, VšZP).

Poliklinika ProCare v Košiciach je situovaná v novej, modernej budove na Sídlisku KVP, na ul. Jána Pavla II., č.5. Svojim klientom poskytuje široké spektrum komplexných zdravotníckych služieb. Ide predovšetkým o ambulantnú preventívnu a diagnosticko – liečebnú činnosť, poskytovanú pacientom na 30 ambulanciách.

Sú tu 2 ambulancie všeobecných lekárov pre dospelých, ambulancia všeobecnej lekárky pre deti a dorast, dve gynekologické ambulancie, stomatologická ambulancia a 23 špecializovaných ambulancií. Ambulancie sú vybavené modernou zdravotníckou technikou, ktorá je pri vyšetrovaní pacientov plne k dispozícii. Klienti sú objednávaní na vyšetrenie na presne stanovený čas, nečakajú, lekár má vyhradený dostatok času na každého pacienta, má možnosť sa mu venovať. Samozrejmosťou je elektronická karta pacienta, ktorú klient využíva pri zdravotníckej starostlivosti v sieti polikliník ProCare po celom Slovensku, napr. v Bratislave. V budove polikliniky je lekáreň, kde si pacienti môžu vybrať predpísané lieky.

Poliklinika poskytuje svojim individuálnym aj firemným klientom niekoľko druhov komplexných preventívnych prehliadok, napr. so zameraním na onkologické, či kardiologické ochorenia. Lekárka pracovného lekárstva, v spolupráci s ostatnými špecialistami poskytuje prehliadky pracovnej zdravotnej služby pre všetky kategórie rizika. Poliklinika má samostatné pracovisko jednodňovej chirurgie, ktoré disponuje dvomi moderne vybavenými operačnými sálami, samostatnou ambulanciou, vstupnými filtrami pre pacientov a personál a ôsmymi posteľami na zotavenie pacientov po operačnom výkone, ktoré sú zabezpečené monitorovacou technikou, medicinálnymi plynmi a dohľadom skúsených zdravotníkov.

Jednodňová chirurgia poskytuje operačné výkony v odboroch všeobecná chirurgia, gynekológia, urológia, ortopédia, plastická chirurgia, ORL. Pacientom zabezpečíme predoperačné vyšetrenie, používame moderné anesteziologické metódy umožňujúce hladký operačný výkon, skoré zotavenie a prepustenie do domácej starostlivosti pod dohľadom našich odborníkov.

Ordinačné hodiny

Po - Pia: 7.30 - 16.00 hod.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Abdominoplastika (Operácia brucha)
   Miniabdominoplastika
Chirurgia ruky
Endoskopické zavedenie intragastrického balóna BIB
Estetické operácie prednožia
   Hallux valgus
Korekcia jaziev
Liečba kŕčových žíl varixov
Modelácia prsníkov (Mastopexia)
   Augmentácia prsníkov s mastopexiou
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Operácia asymetrie prsníkov
Operácia nosa (Rhinoplastika)
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)
Operácia uší (Otoplastika)
Septoplastika
Syndróm karpálneho tunelu
Vybratie implantátu
Výmena implantátu
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Jána Pavla II. 5
040 23 Košice
Slovenská republika