ProCare Košice

ProCare Košice

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Jána Pavla II. 5, Košice, Košický kraj
ProCare Košice
ProCare Košice
Žiadne recenzie

Informácie

Poliklinika Košice

Poliklinika ProCare v Košiciach uzatvorila zmluvu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou na všetky lekárske odbory. Poliklinika má týmto uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami na Slovensku (Dôvera ZP, Union ZP, Union komerčná poisťovňa, VšZP).

Poliklinika ProCare v Košiciach je situovaná v novej, modernej budove na Sídlisku KVP, na ul. Jána Pavla II., č.5. Svojim klientom poskytuje široké spektrum komplexných zdravotníckych služieb. Ide predovšetkým o ambulantnú preventívnu a diagnosticko – liečebnú činnosť, poskytovanú pacientom na 30 ambulanciách.

Sú tu 2 ambulancie všeobecných lekárov pre dospelých, ambulancia všeobecnej lekárky pre deti a dorast, dve gynekologické ambulancie, stomatologická ambulancia a 23 špecializovaných ambulancií. Ambulancie sú vybavené modernou zdravotníckou technikou, ktorá je pri vyšetrovaní pacientov plne k dispozícii. Klienti sú objednávaní na vyšetrenie na presne stanovený čas, nečakajú, lekár má vyhradený dostatok času na každého pacienta, má možnosť sa mu venovať. Samozrejmosťou je elektronická karta pacienta, ktorú klient využíva pri zdravotníckej starostlivosti v sieti polikliník ProCare po celom Slovensku, napr. v Bratislave. V budove polikliniky je lekáreň, kde si pacienti môžu vybrať predpísané lieky.

Poliklinika poskytuje svojim individuálnym aj firemným klientom niekoľko druhov komplexných preventívnych prehliadok, napr. so zameraním na onkologické, či kardiologické ochorenia. Lekárka pracovného lekárstva, v spolupráci s ostatnými špecialistami poskytuje prehliadky pracovnej zdravotnej služby pre všetky kategórie rizika. Poliklinika má samostatné pracovisko jednodňovej chirurgie, ktoré disponuje dvomi moderne vybavenými operačnými sálami, samostatnou ambulanciou, vstupnými filtrami pre pacientov a personál a ôsmymi posteľami na zotavenie pacientov po operačnom výkone, ktoré sú zabezpečené monitorovacou technikou, medicinálnymi plynmi a dohľadom skúsených zdravotníkov.

Jednodňová chirurgia poskytuje operačné výkony v odboroch všeobecná chirurgia, gynekológia, urológia, ortopédia, plastická chirurgia, ORL. Pacientom zabezpečíme predoperačné vyšetrenie, používame moderné anesteziologické metódy umožňujúce hladký operačný výkon, skoré zotavenie a prepustenie do domácej starostlivosti pod dohľadom našich odborníkov.

Ordinačné hodiny

Po - Pia: 7.30 - 16.00 hod.

Rozsiahla ponuka zdravotných služieb v 30 ambulanciách, moderné priestory a príjemný personál - presne to, charakterizuje polikliniku ProCare Košice. V jej priestoroch sa nachádzajú 2 ambulancie všeobecných lekárov pre dospelých, ambulancia všeobecnej lekárky pre deti a dorast, dve gynekologické ambulancie, stomatologická ambulancia a ďalších 24 špecializovaných ambulancií. Tie sú vybavené modernou zdravotníckou technikou, ktorá je pri vyšetrovaní pacientov plne k dispozícii.

Klienti sú objednávaní na vyšetrenie na presne stanovený čas, nečakajú, lekár má vyhradený dostatok času na každého pacienta, vďaka čomu sa mu môže venovať toľko, koľko pacient potrebuje. Samozrejmosťou je elektronická zdravotná dokumentácia pacienta, ktorú klient využíva pri zdravotníckej starostlivosti v sieti polikliník ProCare po celom Slovensku, napr. v Bratislave. V budove polikliniky je tiež lekáreň, kde si pacienti môžu vybrať predpísané lieky.

Poliklinika poskytuje svojim individuálnym aj firemným klientom niekoľko druhov komplexných preventívnych prehliadok, napr. so zameraním na onkologické či kardiologické ochorenia. Lekárka pracovného lekárstva, v spolupráci s ostatnými špecialistami poskytuje prehliadky pracovnej zdravotnej služby pre všetky kategórie rizika.

Poliklinika má samostatné pracovisko jednodňovej chirurgie, ktoré disponuje dvoma moderne vybavenými operačnými sálami, samostatnou ambulanciou, vstupnými filtrami pre pacientov a personál a ôsmymi posteľami na zotavenie pacientov po operačnom výkone, ktoré sú zabezpečené monitorovacou technikou, medicinálnymi plynmi a dohľadom skúsených zdravotníkov.

Jednodňová chirurgia poskytuje operačné výkony v odboroch všeobecná chirurgia, gynekológia, urológia, ortopédia, plastická chirurgia, ORL. Pacientom zabezpečíme predoperačné vyšetrenie, používame moderné anesteziologické metódy umožňujúce hladký operačný výkon, skoré zotavenie a prepustenie do domácej starostlivosti pod dohľadom našich odborníkov.

Poliklinika ProCare má taktiež zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Polikliniku ProCare nájdete na sídlisku Jána Pavla II. č.5 v Košiciach.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (22)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.