MUDr. Milan Urbáni

MUDr. Milan Urbáni

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
M.M.Hodzu 10, Zvolen, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Milan Urbáni
MUDr. Milan Urbáni
Žiadne recenzie

Informácie

  • 1508 návštevy profilu

MUDr. Milan Urbáni, MPH absolvoval vysokoškolské štúdium všeobecného lekárstva. O niekoľko rokov neskôr úspešne ukončil špecializované vzdelávanie so zameraním na poskytovanie kvalitnej zdravotnej starostlivosti v jednotlivých medicínskych oblastiach, vďaka čomu získal titul MPH.

Zo všeobecného lekárstva svoju pozornosť preniesol na oblasť dermatovenerológie, ktorej sa venuje dodnes. Zastáva funkciu garanta v súkromnom zariadení Medicentrum a taktiež je zakladateľom súkromnej kožnej ambulancie MV Derma.

MV Derma vznikla v roku 2012 so zameraním na dermatovenerologické zákroky. K najväčším prednostiam tohto zdravotníckeho zariadenia patrí vysokokvalifikovaný personál. Lekári či zdravotné sestry pristupujú ku každému pacientovi s mimoriadne ľudským a zároveň odborným prístupom, vďaka čomu sa pacient cíti v zariadení príjemne.

Služby súkromnej ambulancii MV Derma zahŕňajú odstraňovanie vrások či už za pomoci botulotoxínu, alebo kyseliny hyalurónovej, chemický peeling, mezobotox a v neposlednom rade aj liečbu jaziev, nadmerného potenia, prípadne zväčšenie pier.

Mimické vrásky trápia ženy rôznych vekových kategórií. Najčastejšie sa vyskytujú v oblasti čela a očí, avšak najestetickejším dojmom nepôsobia ani vrásky pri koreni nosa a hornej pery. Jedným z možných spôsobov ich odstránenia je injekčná aplikácia botulotixínu typu A priamo do problematického mimického svalu. Pacientke pred zákrokom nie je podané žiadne anestetikm, keďže zákrok je veľmi krátky a bezbolestný. Prvé viditeľné výsledky sa spravidla dostavia už po prvých 2-3 dňoch po zákroku a majú trvácnosť približne polroka. Samozrejme, opakovanými ošetreniami je možné účinok predĺžiť. Je potrebné si však uvedomiť, že táto metóda je efektívna pri jemných vráskach, na hlboké vrásky sa odporúča využiť kyselinu hyalurónovú, prípadne kombináciu oboch.

MUDr. Milan Urbáni ordinuje v súkromnej kožnej ambulancii MV Derma v Banskej Bystrici na ul. Sládkovičova 7A na 2. poschodí.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Cena za konzultáciu:

  • 15

Obrázky (2)

Kliniky

Medicentrum spol. s r.o.

Medicentrum spol. s r.o.

Požiadajte MUDr. Milan Urbáni o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!