Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

OFTAL - Očné centrum

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s OFTAL - Očné centrum? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - OFTAL - Očné centrum

Motto:

Prvá špecializovaná nemocnica zameraná na odbor oftalmológiu v rámci Slovenska a zároveň najlepšia nemocnica v rebríčku indikátora kvality.

Uvítanie

História špecializovanej nemocnice OFTAL je úzko spätá s Očným oddelením Fakultnej Nemocnice s Poliklinikou vo Zvolene, z ktorej v roku 2005 vznikla. V tom istom roku sa zároveň aj presťahovala do nových, moderných priestorov.

Nové, špičkovo vybavené priestory však nie sú jediné čím sa môže ŠN OFTAL pochváliť. Počas svojho pôsobenia v roku 2007 pribudlo k nemocnici ďalšie pracovisko, konkrétne optika zahŕňajúca nielen poradenstvo vo výbere správnych dioptrických okuliarov, ale aj špeciálne poradenské centrum určené slabozrakým pacientom.

Odborníci v ŠN OFTAL využívajú moderné liečebné metódy za pomoci kvalitného technického vybavenia, vďaka čomu získala špecializovaná nemocnica v roku 2008 certifikát kvality ISO 9001:2000. Rok 2008 bol pre ŠN OFTAL mimoriadne úspešný nielen z pohľadu uvedeného certifikátu, ale predovšetkým prestížnym zaradením medzi TOP 10 aplikačných centier na Slovensku, ktoré sú oprávnené vykonávať aplikáciu liečiv do sklovca.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Popredné oftalmologické pracovisko ŠN OFTAL ponúka pacientom kompletné služby týkajúce sa liečby a prevencie oftalmologických ochorení. Súčasťou nemocnice sú 3 špecializované ambulancie, dve operačné sály s tými najmodernejšími technológiami, komfortne vybavená lôžková časťaplikačné centrum.

Diagnostika, liečba glaukómu, vrátane laserových, cyklodeštrukčných operačných techník a Incíznych operácií je predmetom záujmu Ambulancie Glaukóm, ktorá disponuje všetkým potrebným prístrojovým vybavením. Pre pacientov s problémami sivého zákalu je k dispozícii Ambulancia Katakarta. Obzvlášť výnimočná je Ambulancia Retina so špecializáciou na ochorenia sklovca, cievovky a sietnice. Do činností tejto ambulancie spadá aj liečba ochorení makuly, v ktorej je lídrom na Slovensku.

Naša klinika

ŠN OFTAL môžu pacienti navštíviť v Banskej Bystrici na ul. Spojová 25, v špecializovanej očnej ambulancií na Rázusovej 39 v Brezne a taktiež sa nachádza aj na ul. 29.augusta 23 v Krupine.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 10 € Do 60 €
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Od 60 € Do 465 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Kuzmányho nábrežie 28
960 01 Zvolen
Slovenská republika