OFTAL - Očné centrum

OFTAL - Očné centrum

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kuzmányho nábrežie 28, Zvolen, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
OFTAL - Očné centrum
OFTAL - Očné centrum
Žiadne recenzie

Informácie

  • 122 návštev profilu

História špecializovanej nemocnice OFTAL je úzko spätá s Očným oddelením Fakultnej Nemocnice s Poliklinikou vo Zvolene, z ktorej v roku 2005 vznikla. V tom istom roku sa zároveň aj presťahovala do nových, moderných priestorov.

Nové, špičkovo vybavené priestory však nie sú jediné čím sa môže ŠN OFTAL pochváliť. Počas svojho pôsobenia v roku 2007 pribudlo k nemocnici ďalšie pracovisko, konkrétne optika zahŕňajúca nielen poradenstvo vo výbere správnych dioptrických okuliarov, ale aj špeciálne poradenské centrum určené slabozrakým pacientom.

Odborníci v ŠN OFTAL využívajú moderné liečebné metódy za pomoci kvalitného technického vybavenia, vďaka čomu získala špecializovaná nemocnica v roku 2008 certifikát kvality ISO 9001:2000. Rok 2008 bol pre ŠN OFTAL mimoriadne úspešný nielen z pohľadu uvedeného certifikátu, ale predovšetkým prestížnym zaradením medzi TOP 10 aplikačných centier na Slovensku, ktoré sú oprávnené vykonávať aplikáciu liečiv do sklovca.

Popredné oftalmologické pracovisko ŠN OFTAL ponúka pacientom kompletné služby týkajúce sa liečby a prevencie oftalmologických ochorení. Súčasťou nemocnice sú 3 špecializované ambulancie, dve operačné sály s tými najmodernejšími technológiami, komfortne vybavená lôžková časť a aplikačné centrum.

Diagnostika, liečba glaukómu, vrátane laserových, cyklodeštrukčných operačných techník a Incíznych operácií je predmetom záujmu Ambulancie Glaukóm, ktorá disponuje všetkým potrebným prístrojovým vybavením. Pre pacientov s problémami sivého zákalu je k dispozícii Ambulancia Katakarta. Obzvlášť výnimočná je Ambulancia Retina so špecializáciou na ochorenia sklovca, cievovky a sietnice. Do činností tejto ambulancie spadá aj liečba ochorení makuly, v ktorej je lídrom na Slovensku.

ŠN OFTAL môžu pacienti navštíviť v Banskej Bystrici na ul. Spojová 25, v špecializovanej očnej ambulancií na Rázusovej 39 v Brezne a taktiež sa nachádza aj na ul. 29.augusta 23 v Krupine.

Zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Obrázky (1)

Požiadajte OFTAL - Očné centrum o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!