MUDr. Andrej Divok

MUDr. Andrej Divok Premium

(14 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 11 hodín
MUDr. Andrej Divok Premium
(14 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 8423 návštevy profilu

MUDr. Andrej Divok v roku 2018 promóciou ukončil vysokoškolské štúdium na Lekárksej fakulte Univerzity Komenského so sídlom v Bratislave. Už počas štúdia bol proaktívny a pracoval na oddelení centrálneho príjmu Univerzitnej Nemocnici v Ružinove, kde ako medik asistoval lekárom pri ošetrení pacientov a operáciách. Už počas študijných praxí ho ako mladého medika najviac fascinovala oblasť plastickej chirurgie, a preto sa rozhodol orientovať týmto smerom.

Po ukončení vysokoškolského štúdia, v roku 2018, jeho kroky viedli na Kliniku plastickej chirurgie, ktorá sa nachádza vo Fakultnej nemocnici F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Klinika plastickej chirurgie je známa úspešnými estetickými, onkologickými či rekonštrukčnými operáciami a v neposlednom rade sa venujú aj chirurgii ruky. Je to hraničný odbor, ktorý úzko spolupracuje so všetkými chirurgickými a mnohými nechirurgickými odbormi ako napríklad genetika, dermatológia, infekčné, pediatria.

Klinika patrí medzi tri pracoviská na Slovensku, kde sa vykonávajú úkony ako replantácia prstov a iných končatín po amputačných poraneniach.

Vo voľnom čase si svoje vedomosti MUDr. Divok neustále prehlbuje aktívnym zúčastňovaním sa na veľkom množstve absolvovaných školení, kurzov či kongresov týkajúcich sa mikrochirurgie, estetickej či rekonštrukčnej medicíny.

Pán doktor Divok od roku 2020 pôsobí na klinike ABmed vo Zvolene, kde sa venuje prevažne aplikácií výplňových materiálov ako kyselina hyalurónová či botulotoxínu a vykonáva menšie chirurgické zákroky.

Kyselina hyalurónová perám pomáha dodať hladkosť, objem a mladistvý vzhľad. Umožňuje vylepšiť kontúry tváre, redukovať kruhy pod očami, dodať tvári stratený objem, zjemniť povrchové aj hlboké vrásky.

Botulotoxín je taktiež obľubený a veľmi účinný spôsob korekcie mimických vrások. Po aplikácií dochádza k paralýze svalov čoho výsledkom je čiastočné alebo úplné vyhladenie vrások. Zákroky, pri ktorých sa botulotoxín používa je predovšetkým vyhladenie mimických vrások na tvári a menej známy zákrok zvaný hyperhidróza- redukcia nadmerného potenia.

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovisko:

 • Klinika

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina
 • Francúzština

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Áno

Prvá návšteva zdarma:

 • Áno

Platobné metódy:

 • V hotovosti

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (14)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Pan doktor mi vyberal Bazaliom na koreni nosa blizko laveho oka. Mala som velky strach zo samotneho zakroku ale musim povedat,ze strach ihned upadol ked sa pan doktor pocas operacie ludsky prihovaral a cely cas pocas zakroku udrziaval velmi dobru nal...Čítať ďalej

Pána doktora Divoka môžem len odporúčať, rýchlosť konzultácie, termín ako aj celkové oboznámenie s operáciou bolo výborné, operácia takmer bezbolestná a výsledok na nezaplatenie.

Horné viečka + Podvihnutie obočia. Pán MUDr.Divok si ma na konzultácii trpezlivo a s ľudským prístupom vypočul , poradil. MUDr. Divok a sestrička Fekiacova sa od konzultácie aj počas zákroku o mňa starali ako o bábätko .Počas zákroku ma upokojovali,...Čítať ďalej

Splnil sa mi sen! S veľkým nadšením a vďačnosťou píšem túto recenziu na Dr. Divoka, lekára, ktorý mi poskytol nielen nový nos, ale aj nové sebavedomie. Moja cesta k rhinoplastike bola dlhá, plná váhania a neistoty. Až na začiatku tohto roka som...Čítať ďalej

MUDr. Andrej Divok · 24. 5. 2023

Ďakujem za pekne slova :)

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Andrej Divok o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (21)

Požiadajte MUDr. Andrej Divok o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!