MUDr. Andrej Divok

MUDr. Andrej Divok Premium

(17 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
MUDr. Andrej Divok Premium
(17 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 10330 návštev profilu

MUDr. Andrej Divok v roku 2018 promóciou ukončil vysokoškolské štúdium na Lekárksej fakulte Univerzity Komenského so sídlom v Bratislave. Už počas štúdia bol proaktívny a pracoval na oddelení centrálneho príjmu Univerzitnej Nemocnici v Ružinove, kde ako medik asistoval lekárom pri ošetrení pacientov a operáciách. Už počas študijných praxí ho ako mladého medika najviac fascinovala oblasť plastickej chirurgie, a preto sa rozhodol orientovať týmto smerom.

Po ukončení vysokoškolského štúdia, v roku 2018, jeho kroky viedli na Kliniku plastickej chirurgie, ktorá sa nachádza vo Fakultnej nemocnici F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Klinika plastickej chirurgie je známa úspešnými estetickými, onkologickými či rekonštrukčnými operáciami a v neposlednom rade sa venujú aj chirurgii ruky. Je to hraničný odbor, ktorý úzko spolupracuje so všetkými chirurgickými a mnohými nechirurgickými odbormi ako napríklad genetika, dermatológia, infekčné, pediatria.

Klinika patrí medzi tri pracoviská na Slovensku, kde sa vykonávajú úkony ako replantácia prstov a iných končatín po amputačných poraneniach.

Vo voľnom čase si svoje vedomosti MUDr. Divok neustále prehlbuje aktívnym zúčastňovaním sa na veľkom množstve absolvovaných školení, kurzov či kongresov týkajúcich sa mikrochirurgie, estetickej či rekonštrukčnej medicíny.

Pán doktor Divok od roku 2020 pôsobí na klinike ABmed vo Zvolene, kde sa venuje prevažne aplikácií výplňových materiálov ako kyselina hyalurónová či botulotoxínu a vykonáva menšie chirurgické zákroky.

Kyselina hyalurónová perám pomáha dodať hladkosť, objem a mladistvý vzhľad. Umožňuje vylepšiť kontúry tváre, redukovať kruhy pod očami, dodať tvári stratený objem, zjemniť povrchové aj hlboké vrásky.

Botulotoxín je taktiež obľubený a veľmi účinný spôsob korekcie mimických vrások. Po aplikácií dochádza k paralýze svalov čoho výsledkom je čiastočné alebo úplné vyhladenie vrások. Zákroky, pri ktorých sa botulotoxín používa je predovšetkým vyhladenie mimických vrások na tvári a menej známy zákrok zvaný hyperhidróza- redukcia nadmerného potenia.

Možnosť videokonzultácie:

 • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

 • English
 • Français
 • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

 • Nie

Akceptované spôsoby platby:

 • Hotovosť

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovisko:

 • Klinika

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Áno

Prvá návšteva zdarma:

 • Áno

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (17)

5.0
17 Recenzií · 100% odporúča
Blefaroplastika

Veĺmi pekne ďakujem.pánovi doktorovi Divokovi za neskutočne ĺudský a profesionálny prístup, to musí človek zažiť.Taktiež zohratý tím milých sestričiek, doporučujem a vážim si to, čo a ako pre nás robíte.

Blefaroplastika

Som veľmi spokojná s vykonaným zákrokom a doporučujem Dr. Divoka.

Blefaroplastika

Vekom a genetikou ma trápili padnuté viečka. Neľutujem a som šťastná, že som sa rozhodla riešiť tento problém u p.Dr. Divoka. Perfektný prístup, vysvetľovanie postupu pri zákroku a výborná komunikacia od prvej konzultácie. Odporúčam.

Odstránenie znamienok

Pan doktor mi vyberal Bazaliom na koreni nosa blizko laveho oka. Mala som velky strach zo samotneho zakroku ale musim povedat,ze strach ihned upadol ked sa pan doktor pocas operacie ludsky prihovaral a cely cas pocas zakroku udrziaval velmi dobru nal...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Andrej Divok o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (21)

Požiadajte MUDr. Andrej Divok o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!