MUDr. Andrej Divok

MUDr. Andrej Divok Premium

(9 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 30 hodín
MUDr. Andrej Divok Premium
(9 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

 • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
 • Navštíviť web
 • 5565 návštevy profilu

MUDr. Andrej Divok v roku 2018 promóciou ukončil vysokoškolské štúdium na Lekárksej fakulte Univerzity Komenského so sídlom v Bratislave. Už počas štúdia bol proaktívny a pracoval na oddelení centrálneho príjmu Univerzitnej Nemocnici v Ružinove, kde ako medik asistoval lekárom pri ošetrení pacientov a operáciách. Už počas študijných praxí ho ako mladého medika najviac fascinovala oblasť plastickej chirurgie, a preto sa rozhodol orientovať týmto smerom.

Po ukončení vysokoškolského štúdia, v roku 2018, jeho kroky viedli na Kliniku plastickej chirurgie, ktorá sa nachádza vo Fakultnej nemocnici F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Klinika plastickej chirurgie je známa úspešnými estetickými, onkologickými či rekonštrukčnými operáciami a v neposlednom rade sa venujú aj chirurgii ruky. Je to hraničný odbor, ktorý úzko spolupracuje so všetkými chirurgickými a mnohými nechirurgickými odbormi ako napríklad genetika, dermatológia, infekčné, pediatria.

Klinika patrí medzi tri pracoviská na Slovensku, kde sa vykonávajú úkony ako replantácia prstov a iných končatín po amputačných poraneniach.

Vo voľnom čase si svoje vedomosti MUDr. Divok neustále prehlbuje aktívnym zúčastňovaním sa na veľkom množstve absolvovaných školení, kurzov či kongresov týkajúcich sa mikrochirurgie, estetickej či rekonštrukčnej medicíny.

Pán doktor Divok od roku 2020 pôsobí na klinike ABmed vo Zvolene, kde sa venuje prevažne aplikácií výplňových materiálov ako kyselina hyalurónová či botulotoxínu a vykonáva menšie chirurgické zákroky.

Kyselina hyalurónová perám pomáha dodať hladkosť, objem a mladistvý vzhľad. Umožňuje vylepšiť kontúry tváre, redukovať kruhy pod očami, dodať tvári stratený objem, zjemniť povrchové aj hlboké vrásky.

Botulotoxín je taktiež obľubený a veľmi účinný spôsob korekcie mimických vrások. Po aplikácií dochádza k paralýze svalov čoho výsledkom je čiastočné alebo úplné vyhladenie vrások. Zákroky, pri ktorých sa botulotoxín používa je predovšetkým vyhladenie mimických vrások na tvári a menej známy zákrok zvaný hyperhidróza- redukcia nadmerného potenia.

Členstvá:

 • Slovenská lekárska komora

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

 • Áno

Pracovisko:

 • Klinika

Možnosť konzultácie v jazyku:

 • Slovenčina
 • Angličtina
 • Francúzština

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

 • Áno

Prvá návšteva zdarma:

 • Áno

Platobné metódy:

 • V hotovosti

Recenzie (9)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Velmi profesionalny pristup Dr.Divok (komunikacia, vysvetlenie ukonu, starostivost, poradenstvo, atd..)

MUDr. Andrej Divok · 20. 2. 2023

Dakujem pekne 🙂

Po dlhom váhani a strachu som sa odhodlala navštíviť ambulanciu pana doktora Divoka...kde po prvej konzultácii svojich požiadaviek som sa stretla s vysoko odborným,profesionálnym a ľudským prístupom pri ktorom som sa hneď odhodlala na 2 zákroky pri p...Čítať ďalej

MUDr. Andrej Divok · 8. 8. 2022

Ďakujem pekne 🙂 teším sa, že ste spokojná

Profesionálny prístup, vynikajúco odvedená práca priamo úmerná k mojej požiadavke ... Odporúčam ...

Pan doktor Divok je veľmi ústretový, vypočul si naše požiadavky, všetko o zákroku a postupe vysvetlil, sme veľmi spokojne s jeho robotou, takže ho vrelo odporúčam všetkými 10

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Andrej Divok o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Spojte sa s nami

Obrázky (23)

Požiadajte MUDr. Andrej Divok o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!