Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov Košice

Vyberte špecialistu na zákrok epilácia Košice

Epilácia je trvalé odstránenie chĺpkov. Pokiaľ si zvolíte skúseného dermatologa, alebo estetického špecialistu, je epilácia takmer nebolestivá. Vyberajte z 10 dermatológov a špecialistov a 6 kliník v Košice. K zákroku epilácia Košice máme 16 skúseností z toho je 4 skúseností, kde pacienti uvádzajú cenu epilácie Košice. Podľa nich je priemerná cena epilácie Košice 200 € .

MUDr. Zuzana Kožuchová
Dermatovenerológia – Košice
Reakcie: 75%, do 1 dňa
4.5
4 hodnotení
Cena od
30 €
Cena do
500 €
Nasledujú výsledky pre zákrok z okolia mesta Košice.
MUDr. Janka Holešovská
Plastická chirurgia –  79 km  Poprad
Reakcie: 100%, do 1 dňa

Odborník na zákrok epilácia Košice musí mať skúsenosti

Epilácia sa vykonáva rôznymi prístrojmi s odlišnými výsledkami. Preto je dôležité, vybrať vhodného špecialistu, ktorý s prístrojom pracuje dlhšiu dobu a má skúsenosti s epiláciou chĺpkov v podpaží, epilácia fúzov…. epiláciou v intímnych partiách a trieslach

Ako poznať špecialistu na epiláciu

Výsledok odstránenia chĺpkov epiláciou závisí na príprave. Správny odborník by vám mal vysvetliť, že je nutné sa pred výkonom neholiť, nechodiť na slniečko a vysvetliť, ako sa o epilovanú partiu starať. Najčastejšie dermatológovia a estetickí špecialisti používajú IPL epiláciu (fotoepiláciu). V prípade nižšieho prahu bolesti je možné použiť lokálny anestetický krém (například. Emla).

Epilácia Košice

Epiláciu vybranej partie je nutné podstúpiť opakovane, cca 6-12. Počet opakovaní vám určí váš špecialista. Pre ľahšiu komunikáciu a dopravu za odborníkom, vyberajte špecialistu zo svojho okolia. Pokiaľ ste z Košice, zvoľte si epiláciu Košice.

Odborníci vo vašom okolí