MUDr. Denisa Dostálová

MUDr. Denisa Dostálová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kollárova 1, Pezinok, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Denisa Dostálová
MUDr. Denisa Dostálová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 275 návštev profilu

MUDr. Denisa Dostálová je dermatologička zaoberajúca sa estetickou medicínou pracujúca na klinike Life-Med v Pezinku. Vykonáva úkony spojené s jednodňovým ošetrením pokožky tváre a tela pričom používa moderné techniky a postupy. Počas rokov svojho pôsobenia ošetrila už mnoho spokojných klientov, ktorí sa k pani doktorke radi vracajú predovšetkým kvôli jej odbornému a priateľskému prístupu. Zároveň oceňujú neevazívne metódy jednodňovej kliniky, ktoré umožňujú rýchli návrat pacientov do bežného života.

U pani doktorky Dostálovej môžete podstúpiť takmer všetky druhy ošetrenia pokožky, ktoré ponúka jednodňová estetická medicína. Medzi klientmi si veľkú obľubu získala liečba hydrolízie, ktorá napomáha pacientov trpiacim nadmerným potením. Jedná sa o veľmi efektívny a bezbolestný zákrok, ktorého účinky sa dostavujú takmer okamžite.

Pod vedením pani doktorky môžete na klinike Life-Med v Pezinku takisto podstúpiť aplikáciu botulotoxínu. Tú vyhľadávajú predovšetkým klienti, ktorí majú záujem o vyplnenie vrások na ústach, pri očiach alebo na čele. Ide o neevazívnu formu zákroku, kedy je vám pomocou injekčnej striekačky aplikovaný botulotoxín priamo pod pokožku, ktorú vypína a spevňuje. Veľkou výhodou oproti chirurgickému zákroku je predovšetkým rýchli výsledný efekt, ktorý je možný dosiahnuť bez operácie, jaziev a pooperačnej rekonvalescencie.

Medzi ďalšie zákroky uskutočňované MUDr. Denisou Dostálovou patria odstraňovanie znamienok a kožných výrastkov, chemický peeling, či laserová epilácie. Používaním progresívnej laserovej technológie pri mnohých úkonoch spojených s estetickým ošetrením pokožky je možné dosiahnuť výborné výsledky bez rizika bolesti a zdĺhavého hojenia. Tieto zákroky si našli na klinike Life-Med v Pezinku mnohých spokojných klientov, ktorí sa tu radi vracajú.

Klinika Life-Med zastrešuje odborníkov na dermatológiu a estetickú medicínu. Počas rokov svojho pôsobenia si vytvorila veľký okruh spokojných pacientov. Tí oceňujú predovšetkým moderne vybavenú kliniku a priateľký personál, ktorý sa snaží neustále zlepšovať a ponúkať svojim klientom len tie najlepšie služby.

Cena za konzultáciu:

  • 10

Obrázky (1)

Spolupracujúci lekári

Life-Med Clinic

Life-Med Clinic

Požiadajte MUDr. Denisa Dostálová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!