MUDr. Jozef Beck

MUDr. Jozef Beck

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kalinčiakova 26, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Jozef Beck
MUDr. Jozef Beck
Žiadne recenzie

Informácie

  • 406 návštev profilu

MUDr. Jozef Beck je absolventom vysokoškolského štúdia študijného odboru všeobecné lekárstvo. Spomedzi jednotlivých medicínskych oblastí sa rozhodol venovať plastickej chirurgii. Spolu s manželkou MUDr. Veronou Beckovou založil súkromnú kliniku estetickej medicíny Dermaklinik.

Klinika estetickej medicíny Dermaklinik je k dispozícii pacientom už viac ako 10 rokov. V priebehu tohto času prešla klinika viacerými zmenami. Presťahovala sa do nových priestorov v pokojnej časti mesta Košice, rozšírila portfólio služieb a samozrejme aj kolektív lekárov. Jeho súčasťou je okrem MUDr. Becka a jeho manželky aj MUDr. Darina Oravcová (Potocká), PhD., ktorá sa taktiež špecializuje na plastickú chirurgiu a chirurgiu ruky. Nechýba ani kvalifikovaná zdravotná sestra Denisa Strenková a odborníčka na lekársku kozmetiku Kubincová Lenka.

Klinika poskytuje svojim klientom služby v oblasti estetickej dermatológie, laserovej medicíny, plastickej chirurgie a lekárskej kozmetiky. Špecialisti využívajú pri práci kvalitné technológie renomovaných výrobcov, vďaka ktorým klinika udrží krok aj s väčšími klinikami podobného zamerania. Samozrejmosťou je ľudský prístup založený na obojstrannej dôvere.

MUDr. Jozef Beck sa primárne zameriava na zákroky plastickej chirurgie tak v oblasti tváre, ako aj celého tela. K týmto zákrokom patrí tiež odstránenie znamienok, jaziev, prípadne bradavíc. Zákroku predchádza úvodná konzultácia, na ktorej lekár oboznámi pacienta s priebehom operácie a tiež aj pooperačnou starostlivosťou. V prípade, že lekár uzná za potrebné odošle vzorku z daného útvaru na histologické vyšetrenie.

Náročnejším zákrokom vyžadujúcim si dlhšiu dobu rekonvalescencie a špeciálnu starostlivosť je korekcia oboch odstávajúcich ušníc, ktorá sa realizuje v lokálnej anestézii. Vďaka šikovnosti lekára, ktorý vedie rez zo zadnej strany ušnice, jazva po zákroku nie je takmer vôbec viditeľná. K pomerne častým pacientom rozhodujúcim sa pre tento zákrok patria deti, keďže ideálny vek pre úpravu ušníc je 5 -6 rokov.

MUDr. Jozef Beck má ambulanciu v Dermaklinik, ktorá sa nachádza na ul. Kalinčiakovej 26 v Košiciach.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 10

Obrázky (20)

Požiadajte MUDr. Jozef Beck o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!