MUDr. Jozef Beck

MUDr. Jozef Beck

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Kalinčiakova 26, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Jozef Beck
MUDr. Jozef Beck
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Jozef Beck je absolventom vysokoškolského štúdia študijného odboru všeobecné lekárstvo. Spomedzi jednotlivých medicínskych oblastí sa rozhodol venovať plastickej chirurgii. Spolu s manželkou MUDr. Veronou Beckovou založil súkromnú kliniku estetickej medicíny Dermaklinik.

Klinika estetickej medicíny Dermaklinik je k dispozícii pacientom už viac ako 10 rokov. V priebehu tohto času prešla klinika viacerými zmenami. Presťahovala sa do nových priestorov v pokojnej časti mesta Košice, rozšírila portfólio služieb a samozrejme aj kolektív lekárov. Jeho súčasťou je okrem MUDr. Becka a jeho manželky aj MUDr. Darina Oravcová (Potocká), PhD., ktorá sa taktiež špecializuje na plastickú chirurgiu a chirurgiu ruky. Nechýba ani kvalifikovaná zdravotná sestra Denisa Strenková a odborníčka na lekársku kozmetiku Kubincová Lenka.

Klinika poskytuje svojim klientom služby v oblasti estetickej dermatológie, laserovej medicíny, plastickej chirurgie a lekárskej kozmetiky. Špecialisti využívajú pri práci kvalitné technológie renomovaných výrobcov, vďaka ktorým klinika udrží krok aj s väčšími klinikami podobného zamerania. Samozrejmosťou je ľudský prístup založený na obojstrannej dôvere.

MUDr. Jozef Beck sa primárne zameriava na zákroky plastickej chirurgie tak v oblasti tváre, ako aj celého tela. K týmto zákrokom patrí tiež odstránenie znamienok, jaziev, prípadne bradavíc. Zákroku predchádza úvodná konzultácia, na ktorej lekár oboznámi pacienta s priebehom operácie a tiež aj pooperačnou starostlivosťou. V prípade, že lekár uzná za potrebné odošle vzorku z daného útvaru na histologické vyšetrenie.

Náročnejším zákrokom vyžadujúcim si dlhšiu dobu rekonvalescencie a špeciálnu starostlivosť je korekcia oboch odstávajúcich ušníc, ktorá sa realizuje v lokálnej anestézii. Vďaka šikovnosti lekára, ktorý vedie rez zo zadnej strany ušnice, jazva po zákroku nie je takmer vôbec viditeľná. K pomerne častým pacientom rozhodujúcim sa pre tento zákrok patria deti, keďže ideálny vek pre úpravu ušníc je 5 -6 rokov.

MUDr. Jozef Beck má ambulanciu v Dermaklinik, ktorá sa nachádza na ul. Kalinčiakovej 26 v Košiciach.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 10
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.