Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 100% do 1 dňa
  • zodpovedaných
    dopytov
    priemerne
    odpovedá

Napíšte nám

Recenzie (3)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Mária Faithová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Mária Faithová už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MUDr. Mária Faithová

Motto:

„Odstránenie čo i malej estetickej chybičky krásy vráti človeku nielen sebavedomie, ale aj stratenú sebadôveru. “ MUDr. Mária Faithová

Uvítanie

MUDr. Mária Faithová vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Svoje teoretické vedomosti ihneď aplikovala do praxe ako sekundárna lekárka na chirurgickom oddelení vo Vranove nad Topľou. Počas práce na oddelení sa neprestala vzdelávať, práve naopak svojou vytrvalosťou a túžbou odborne rásť získala 2 atestácie z chirurgie.

Neskôr absolvovala stáž a zúčastnila sa viacerých odborných školení na Klinike plastickej chirurgie v Bratislave, kde sa špecializovala na oblasť estetickej chirurgie. Tá si ju získala natoľko, že v roku 2000 si otvorila prvú súkromnú ambulanciu zameranú nielen na všeobecnú, ale i estetickú chirurgiu s názvom CHIRAMEDICA.

V roku 2016 získala ocenenie a verejné uznanie primátora mesta Vranov nad Topľou práve za zriadenie prvej estetickej chirurgie v okrese Vranov nad Topľou.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Ambulancia MUDr. Márie Faithovej disponuje najmodernejším vybavením, vrátane operačnej sály so špeciálnymi laserovými technológiami, vďaka ktorým dokáže pacientom ponúknuť komplexné služby v oblasti všeobecnej a estetickej chirurgie.

Od roku 2014 pani doktorka vykonáva revolučný omladzovací zákrok tváre ULTHERA, ktorý je bezbolestný, nevyžaduje si chirurgický zákrok a dokonca ani zdĺhavú rekonvalescenciu. Výsledky sú viditeľné už po troch mesiacoch od aplikácie. Jedinečným omladzovacím zákrokom je i Drakulova terapia, pri ktorej sa na odstránenie vrások používa vlastná krvná plazma. Jej najväčšou výhodou je, že neobsahuje žiadne ďalšie látky, ktoré by mohli vyvolať alergiu a práve preto ju telo bezproblémov prijme.

Okrem omladzujúcich zákrokov sa MUDr. Faithová špecializuje aj na aplikáciu výplňových materiálov TEOSYAL z dielne švajčiarskej firmy, ktoré sa radia k tým najkvalitnejším na svetovom trhu.

Naša ordinácia/klinika

Súkromná ambulancia CHIRAMEDICA s.r.o sa nachádza na ulici M. R. Štefánika 204 vo Vranove nad Topľou. Na vyšetrenie a bezplatnú vstupnú konzultáciu sa môžete objednať v pracovných dňoch od 7:00 – 12:00 a od 13:00 do 15:30.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Neinvazívny lifting
   Neinvazívny lifting (Ulthera)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
M.R. Štefánika 204
09301 Vranov nad Topľou
Slovenská republika