LaDerma

LaDerma

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Hálkova 3, Žilina, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
LaDerma
LaDerma
Žiadne recenzie

Informácie

  • 243 návštev profilu

LaDerma je laserové dermaštúdio, poskytujúce služby laserovej medicíny, lekárskej kozmetiky, so širokou ponukou kozmetických ošetrení. Od svojho vzniku v roku 2012 ošetrilo viac ako 2800 spokojných klientov, vykonalo viac ako 5500 zákrokov a skrášľovacích procedúr a personál štúdia absolvoval 27 odborných školení.

Štúdiu LaDerma poskytuje laserové ošetrenia, služby lekárskej kozmetiky a kozmetické ošetrenia.

Laserové ošetrenia

V ponuke laserových ošetrení v štúdiu LaDerma nájdete laserovú epiláciu tváre, tela i končatín. Laserom sa využíva i na odstránenie cievok na tvári, pigmentových škvŕn, jaziev a strií. Laserom sa vykonáva tiež Lux terapia, ktorá omladzuje pokožku. Vykonáva sa certifikovaným laserom Palomar ICON, ktorý je jedným z najmodernejších a najvýkonnejších laserov na svete a ako jediný získal certifikáciu od americkej FDA. Fotoomladenie laserovou IPL technológiou je ďalším zákrokom v ponuke štúdia LaDerma pre omladenie pleti a zastavenie starnutia.

Lekárska kozmetika

Medzi službami lekárskej kozmetiky nájdete zákroky aplikácie botulotoxínu, ktorý sa využíva na vyhladenie vrások a odstránenie nadmerného potenia. Na vyhladenie vrások je možné podstúpiť i zákrok výplne vrások kyselinou hyalurónovou, ktorú je možné využiť i na vyplnenie pier a zväčšenie ich objemu.Ďalšími zákrokmi lekárskej kozmetiky sú tekutý lifting, tvárová mezoterapia, vlasová mezoterapia, chemický píling a lifting pomocou 3D nití.

Kozmetické ošetrenia

Z ponuky kozmetických ošetrení máte na výber Anti-Aging peptidovú kúru, peptidovú kúru Anti-Age De Luxe, čistiacu a hydratačnú peptidovú kúru, ukľudňujúcu peptidovú kúru, liečbu akné, problematickej a mastnej pleti, a epiláciu cukrovou pastou.

Peptidová kúra je proces, zahŕňajúci kompletné odlíčenie a vyčistenie pleti, do ktorej sa následne aplikuje hydratačné pleťové tonikum s komplexom prírodných peptidov a kolagénom. Tento proces dokonale čístí a hydratuje pleť a prinavracia jej lesk a vyrovnáva hodnotu pH. Následne sa použije chemický píling z AHA kyselín. Následne sa pomocou manuálnej masáže a ultrazvuku vmasírujú do pokožky vysokokoncetrované biopeptidové komplexy. Na záver sa už len aplikuje kolagénová maska s vitamínmi A, E a F, ktoré znásobujú a predlžujú účinok celej procedúry. Po zákroku sa môžete tešiť z krásnej, žiarivej a hladkej pokožky, ktorá je správne hydratovaná s idelánou hladinou pH.

Obrázky (1)

Požiadajte LaDerma o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (8)

tehotenstvo a kyselina hyaluronová
Odpoveď odborníka · 20. 11. 2016
Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka a aplikuje sa lokálne, t.z. že sa nedostáva do krvného obehu. Prirodzene sa nachádza v očiach, kĺboch - vaše telo ju "pozná" Vášmu dieťatku určite neublíži.
Ktora značka kyseliny h. je najlepšia?
Odpoveď odborníka · 12. 9. 2016
Jednoznačne špičkami na trhu sú značky Juvederm a Belotero, toto sú kyseliny triedy A. Nevýhodou je ich cena, výhodou špičková kvalita. Do oboch líc na vyplnenie objemu budete potrebovať minimálne dve ampulky. Pekný deň LaDerma
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte LaDerma o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!