Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 14 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s LaDerma? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - LaDerma

Motto:

Profesionálne laserové a estetické dermacentrum poskytujúce omladzovacie a skrášľovacie služby najšpičkovejšími svetovými technológiami .

Uvítanie

LaDerma je laserové dermaštúdio, poskytujúce služby laserovej medicíny, lekárskej kozmetiky, so širokou ponukou kozmetických ošetrení. Od svojho vzniku v roku 2012 ošetrilo viac ako 2800 spokojných klientov, vykonalo viac ako 5500 zákrokov a skrášľovacích procedúr a personál štúdia absolvoval 27 odborných školení.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Štúdiu LaDerma poskytuje laserové ošetrenia, služby lekárskej kozmetiky a kozmetické ošetrenia.

Laserové ošetrenia

V ponuke laserových ošetrení v štúdiu LaDerma nájdete laserovú epiláciu tváre, tela i končatín. Laserom sa využíva i na odstránenie cievok na tvári, pigmentových škvŕn, jaziev a strií. Laserom sa vykonáva tiež Lux terapia, ktorá omladzuje pokožku. Vykonáva sa certifikovaným laserom Palomar ICON, ktorý je jedným z najmodernejších a najvýkonnejších laserov na svete a ako jediný získal certifikáciu od americkej FDA. Fotoomladenie laserovou IPL technológiou je ďalším zákrokom v ponuke štúdia LaDerma pre omladenie pleti a zastavenie starnutia.

Lekárska kozmetika

Medzi službami lekárskej kozmetiky nájdete zákroky aplikácie botulotoxínu, ktorý sa využíva na vyhladenie vrások a odstránenie nadmerného potenia. Na vyhladenie vrások je možné podstúpiť i zákrok výplne vrások kyselinou hyalurónovou, ktorú je možné využiť i na vyplnenie pier a zväčšenie ich objemu.
Ďalšími zákrokmi lekárskej kozmetiky sú tekutý lifting, tvárová mezoterapia, vlasová mezoterapia, chemický píling a lifting pomocou 3D nití.

Kozmetické ošetrenia

Z ponuky kozmetických ošetrení máte na výber Anti-Aging peptidovú kúru, peptidovú kúru Anti-Age De Luxe, čistiacu a hydratačnú peptidovú kúru, ukľudňujúcu peptidovú kúru, liečbu akné, problematickej a mastnej pleti, a epiláciu cukrovou pastou.

Peptidová kúra je proces, zahŕňajúci kompletné odlíčenie a vyčistenie pleti, do ktorej sa následne aplikuje hydratačné pleťové tonikum s komplexom prírodných peptidov a kolagénom. Tento proces dokonale čístí a hydratuje pleť a prinavracia jej lesk a vyrovnáva hodnotu pH. Následne sa použije chemický píling z AHA kyselín. Následne sa pomocou manuálnej masáže a ultrazvuku vmasírujú do pokožky vysokokoncetrované biopeptidové komplexy. Na záver sa už len aplikuje kolagénová maska s vitamínmi A, E a F, ktoré znásobujú a predlžujú účinok celej procedúry. Po zákroku sa môžete tešiť z krásnej, žiarivej a hladkej pokožky, ktorá je správne hydratovaná s idelánou hladinou pH.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Frakčný laserový resurfacing Od 100 €
Injekčné výplne Od 180 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 180 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov Od 29 €
Laserové zákroky estetickej dermatológie Od 5 €
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing Od 70 €
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek Od 10 €
   Odstránenie jaziev laserom Od 5 €
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk) Od 70 €
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 60 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Hálkova 3
01001 Žilina
Žilina
Slovenská republika