MUDr. Regina Paulínyová

MUDr. Regina Paulínyová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Saratovská 24, Bratislava, Bratislavský kraj
Možnosti financovania
MUDr. Regina Paulínyová
MUDr. Regina Paulínyová
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Paulínyova je úspešnou absolventkou Lekárskej fakulty UK v Bratislave v odbore všeobecné lekárstvo. Po ukončení štúdia začala svoju pracovnú kariéru na Internom oddelení FN Milosrdných bratov v Bratislave, kde tri roky pomáhala pacientom s rôznymi ťažkosťami.

V roku 2001 sa rozhodla získať skúsenosti na Kožnej klinike vo Fakultnej nemocnici v mestskej časti Ružinov, kde pracovala na pozícii dermatologičky. Oblasť dermatovenerológie ju zaujala natoľko, že o dva roky neskôr z nej získala atestáciu I. stupňa. Neskôr na ňu nadviazala ďalšou, tentokrát však už Európskou atestáciou, taktiež so zameraním na dermatovenerológiu.

Značnú časť svojej pracovnej kariéry strávila MUDr. Paulínyová aj v Laserovej a dermatologickej ambulancii Tomar v Bratislave, kde sa špecializovala na dermatovenerologické zákroky, ktorými bola fascinovaná. V súčasnosti už viac ako deväť rokov pracuje v súkromnej kožnej ambulancii v Bratislave, ktorej je zároveň spolumajiteľkou.

Vďaka členstvu vo viacerých významných spoločnostiach, vrátane Slovenskej a českej dermatologickej spoločnosti, Laseroterapeutickej je neustále informovaná o aktuálnych trendoch a metódach v dermatológii.

MUDr. Paulínyová absolvovala množstvo školení, tak na Slovensku, ako aj za hranicami. Je certifikovanou lekárkou na prácu s výplňovými materiálmi svetových značiek, medzi ktoré patrí Esthelis, Restylane, Juvederm, Teosyal či Macrolane. Taktiež je oprávanená na prácu s CO2 laserom, LightSheer laserom a ďalšími účinnými lasermi, ktoré sa využívajú pri liečbe dermatologických ochorení.

Pacienti do kožnej ambulancie za MUDr. Paulínyovou prichádzajú s kožnými ochoreniami ako lupienka, atopický ekzém, akné či s vybranými sexuálne prenosnými ochoreniami. Súčasťou služieb sú aj doplnkové, teda nadštandardné zákroky, ku ktorým možno zaradiť odstránenie keratóz na tele, cievnych znamienok či neestetických bradavíc.

Kožnú ambulanciu MUDr. Reginy Paulínyovej nájdete v Bratislave na adrese Saratovská č. 24.Tiež jej môžete nájsť aj na adrese:Skinpoint - Špecializovaná ambulancia laserovej a korektívnej dermatológieTehelná 24, 831 03 Bratislava

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Áno

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.