BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Premium

(68 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
3 adresy v Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 5 hodín
BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Premium
(68 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 2996 návštev profilu

Belleza centrum plastickej chirurgie a laserovej medicíny

Ide o neštátnu súkromnú ambulanciu bez spoluúčasti poisťovní.

Poskytujeme široké spektrum služieb v rámci laserovej medicíny a plastickej chirurgie – od malých ambulantných zákrokov a estetických operácií v miestnom znecitlivení až po operačné výkony v celkovej anestézii. Do nášho repertoára patria aj niektoré operácie ruky.

Najčastejšie požadované úkony, ktoré sú realizované priamo v operačných priestoroch ambulancie patria aj odstraňovanie znamienok (chirurgicky alebo laserom), pigmentových škvŕn, laserový resurfacing tváre, rozšírených cievok na tvári, nohách či inde na tele, epilácie – odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia, rôznych kožných a podkožných útvarov, korekcie jaziev, operácia očných viečok, korekcia odstávajúcich ušníc, vyhladzovanie vrások – aplikáciou kyseliny hyaluronovej, botulotoxínu (Botox, Dysport), korekcia vrások a poklesu tváre liftingom (face lifting), mezoterapia, zväčšenie pier, liečba nadmerného potenia podpazušia atď. V rámci operácií na ruke sú to najmä syndróm karpálneho kanála (tunela) a Dupuytrenova kontraktúra.

Operácie vyžadujúce celkovú anestéziu (uspatie) ako napr. zväčšenie prsníkov silikónovými implantátmi – augmentácia, modelácia alebo zmenšenie prsníkov, korekcia nosa, plastika brucha, gynekomastia, či liposukcia – je možné realizovať na inom pracovisku.

Ak máte otázky, kontaktujte nás denne od 8:00 hod do 20:00 hod

Ponúkame profesionalitu a kvalitné výsledky v príjemnom prostredí modernej kliniky plastickej chirurgie. Sľubujeme len reálne výsledky. Diskrétnosť je samozrejmosťou.

Estetická chirurgia, komplexné formovanie tela liposukciou VASER4D HD v kombinácii s transplantáciou tuku.

U našich klientov sa snažíme dlhodobo budovať pocit “rodinnej” kliniky. Pacientom ponúkame predovšetkým individuálnym prístupom, kladieme vysoké nároky na dôkladné pochopenie požiadaviek pacienta a dôsledné vysvetlenie našich postupov. Vážime si rozhodnutie klientov, ktorí si pre takto citlivú oblasť medicíny vybrali práve nás. Neustále sa snažíme napredovať a nesklamať dôveru, ktorú ste nám dali.

Klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza sídliaca v Trnave pozostáva z ambulantnej časti, operačného traktu a lôžkovej časti. Pacienti si podľa nárokov na komfort môžu vybrať z 1-lôžkových a 2-lôžkových izieb, v ktorých nájdu kompletné vybavenie. Zázemie, ktoré klinika ponúka sa snaží svojim ohľadom na maximálny komfort navodiť pacientom pocit "domova". Operačné sály a celý trakt, v ktorom sa zákroky uskutočňujú, spĺňa vysoké hygienické štandardy vďaka čomu naše zdravotnícke zariadenie dokáže minimalizovať riziko pooperačných komplikácií.

Klinika Belleza ponúka svojim klientom kompletné súžby v rámci estetickej chirurgie. Môžete tu využiť služby jednodňovej chirurgie, pri ktorej si necháte odstrániť znamienka. Tieto zákroky sú ambulantné, nevyžadujú si nasledovnú hospitalizáciu rovnako, preto môžete odísť domov v deň operácie.

Rovnako tak tu môžete podstúpiť aj náročnejšie operácie viečok, tváre, prsníkov alebo liposukciu spojené s vytvarovaním tela a iné. Tieto zákroky sú náročnejšie a vykonávajú sa v celkovej anamnéze. Hospitalizácia pacientov zväčša vyžaduje jednodňový pobyt na klinike, ktorý však pacienti strávia v komfortne vybavených izbách pod dohľadom profesionálneho zdravotníckeho personálu.

Klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza posledných rokoch neustále zaznamenáva rastúci dopyt po zákrokoch laserovej medicíny a tzv. minimálne invazívnych zákrokoch. Veľkú obľubu v poslednom období majú aj ošetrenia epilácie chĺpkov, korekcie nežiadúcich cievok či pigmentácií. Žiadané sú aj “Liftingové” ošetrenia ako CO2 laserový resurfacing tváre, ultherapia, či zlaté ihličky. Neustáli progres v oblasti estetickej medicíny a technológií nabáda zariadenie k neustálej inovácií prostredia a postupov.

Vedúcim lekárom Belleza kliniky je MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý vedie celí tím skúsených profesionálov, lekárov, zdravotníckeho a iného personálu.

Myšlienka vzniku súkromnej odbornej praxe sa pretavila do skutočnosti v roku 2010 otvorením ambulancie plastickej chirurgie v malom meste Vráble, 18 km od Nitry. Jediným lekárom ambulancie bol vtedy MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý predtým pracoval na Oddelení plastickej chirurgie vo FN Nitra od roku 2003, kedy úspešne ukončil štúdium na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

Postupom času, získavaním špecifickej praxe a zvyšujúcim sa dopytom po našich službách sa Belleza rozrástla geograficky, personálne i spektrom poskytujúcich služieb. Do našeho “repertoára” sme postupne zaradili aj ošetrenia laserovej medicíny, ktoré sú dnes mimoriadne populárne.Vznik pracovísk - ambulancií Bellezy prebiehal postupne vo Vrábloch, Žiari nad Hronom, Banskej Bystrici, Lučenci (len laserové pracovisko), v Bratislave a v Trnave.

V roku 2014 sa ambulancia plastickej chirurgie v Trnave transformovala na zariadenie jednodňovej plastickej chirurgie. v rámci toho bola klinika rozšírená podľa najnovších noriem EU a vybavením spĺňa tie najprísnejšie kritéria zdravotníckych zariadení v tomto odvetví. Zaraďuje sa k najmodernejším Slovenským klinikám.

Na konzultácie je možné objednať sa telefonicky na čísle 0911 404 303 alebo e-mailom: info@belleza-centrum.com

Konzultácie sú bezplatné.

Zákroky

Dermatológia

Operácie intímnych partií

Recenzie (68)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Obrovská spokojnosť! Táto klinika mi bola odporučená a teraz už viem, že som si nemohla vybrať lepšie. Mudr. Zamboj je veľký odborník, vdaka jeho šikovným rukám sa cítim priam skvelo po všetkých stránkach. Píšem o redukcii prsníkov. Môj chrbát mu veľ...Čítať ďalej

Velmi profesionalny pristup, uzasny pristup k zakaznikom a vzdy maximalna spokojnost.

Velka spokojnost.Vyberal mi 5 vypuklych znamienok.Super pristup,proces a vyzera to peefekrne uz teraz.som velmi spokojna.Isto pridem este opat na dalsi vyber znamienok..

odstránenie znamienok na tele

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte: BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Obrázky (239)

Videá (7)

Lekári z pracoviska

MUDr. Katarína Lukačková

MUDr. Katarína Lukačková

MUDr. David Cehlár

MUDr. David Cehlár

MUDr. Hana Dudásová Kompasová

MUDr. Hana Dudásová Kompasová

Požiadajte: BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!