BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Premium

(70 Recenzií) ·99% odporúča
Ohodnotiť
3 adresy v Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 15 hodín
BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Premium
(70 Recenzií) ·99% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 4395 návštev profilu

Belleza centrum plastickej chirurgie a laserovej medicíny je neštátna súkromná ambulancia bez spoluúčasti poisťovní.

Poskytujeme široké spektrum služieb v rámci laserovej medicíny a plastickej chirurgie – od malých ambulantných zákrokov a estetických operácií v miestnom znecitlivení až po operačné výkony v celkovej anestézii. Do nášho repertoára patria aj niektoré operácie ruky.

Medzi najčastejšie požadované úkony, ktoré sú realizované priamo v operačných priestoroch ambulancie, patrí aj odstraňovanie znamienok (chirurgicky alebo laserom), pigmentových škvŕn, laserový resurfacing tváre, rozšírených cievok na tvári, nohách či inde na tele, epilácie – odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia, rôznych kožných a podkožných útvarov, korekcie jaziev, operácia očných viečok, korekcia odstávajúcich ušníc, vyhladzovanie vrások – aplikáciou kyseliny hyaluronovej, botulotoxínu (Botox, Dysport), korekcia vrások a poklesu tváre liftingom (face lifting), mezoterapia, zväčšenie pier, liečba nadmerného potenia podpazušia atď. V rámci chirurgie ruky sú to najmä syndróm karpálneho kanála (tunela) a Dupuytrenova kontraktúra.

Operácie vyžadujúce celkovú anestéziu (uspatie) ako napr. zväčšenie prsníkov silikónovými implantátmi – augmentácia, modelácia alebo zmenšenie prsníkov, korekcia nosa, plastika brucha, gynekomastia, či liposukcia – je možné realizovať na inom pracovisku.

Ak máte otázky, kontaktujte nás denne od 8:00 hod do 20:00 hod. Ponúkame profesionalitu a kvalitné výsledky v príjemnom prostredí modernej kliniky plastickej chirurgie. Sľubujeme len reálne výsledky. Diskrétnosť je samozrejmosťou.

Estetická chirurgia, komplexné formovanie tela liposukciou VASER4D HD v kombinácii s transplantáciou tuku.

U našich klientov sa snažíme dlhodobo budovať pocit “rodinnej” kliniky. Pacientom ponúkame predovšetkým individuálny prístup, kladieme vysoké nároky na dôkladné pochopenie požiadaviek pacienta a dôsledné vysvetlenie našich postupov. Vážime si rozhodnutie klientov, ktorí si pre takto citlivú oblasť medicíny vybrali práve nás. Neustále sa snažíme napredovať a nesklamať dôveru, ktorú ste nám dali.

Klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza sídliaca v Trnave pozostáva z ambulantnej časti, operačného traktu a lôžkovej časti. Pacienti si podľa nárokov na komfort môžu vybrať z 1-lôžkových a 2-lôžkových izieb, v ktorých nájdu kompletné vybavenie. Zázemie, ktoré klinika ponúka sa snaží svojim ohľadom na maximálny komfort navodiť pacientom pocit "domova". Operačné sály a celý trakt, v ktorom sa zákroky uskutočňujú, spĺňa vysoké hygienické štandardy vďaka čomu naše zdravotnícke zariadenie dokáže minimalizovať riziko pooperačných komplikácií.

Klinika Belleza ponúka svojim klientom kompletné súžby v rámci estetickej chirurgie. Môžete tu využiť služby jednodňovej chirurgie, pri ktorej si necháte odstrániť znamienka. Tieto zákroky sú ambulantné, nevyžadujú si nasledovnú hospitalizáciu rovnako, preto môžete odísť domov v deň operácie.

Rovnako tak tu môžete podstúpiť aj náročnejšie operácie viečok, tváre, prsníkov alebo liposukciu spojené s vytvarovaním tela a iné. Tieto zákroky sú náročnejšie a vykonávajú sa v celkovej anamnéze. Hospitalizácia pacientov zväčša vyžaduje jednodňový pobyt na klinike, ktorý však pacienti strávia v komfortne vybavených izbách pod dohľadom profesionálneho zdravotníckeho personálu.

Klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza posledných rokoch neustále zaznamenáva rastúci dopyt po zákrokoch laserovej medicíny a tzv. minimálne invazívnych zákrokoch. Veľkú obľubu v poslednom období majú aj ošetrenia epilácie chĺpkov, korekcie nežiadúcich cievok či pigmentácií. Žiadané sú aj “liftingové” ošetrenia ako CO2 laserový resurfacing tváre, ultherapia, či zlaté ihličky. Neustály progres v oblasti estetickej medicíny a technológií nabáda zariadenie k neustálej inovácií prostredia a postupov.

Vedúcim lekárom Belleza kliniky je MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý vedie celý tím skúsených profesionálov, lekárov, zdravotníckeho a iného personálu.

Myšlienka vzniku súkromnej odbornej praxe sa stala skutočnosťou v roku 2010 otvorením ambulancie plastickej chirurgie vo Vrábloch pri Nitre. Hlavným a jediným lekárom v ambulancii bol MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý predtým pracoval na Oddelení plastickej chirurgie vo FN Nitra od ukončenia štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v 2003.

Postupom času, získavaním špecifickej praxe a zvyšujúcim sa dopytom po našich službách sa Belleza rozrástla geograficky, personálne i spektrom poskytovaných služieb. Do našeho “repertoára” sme postupne zaradili aj ošetrenia laserovej medicíny, ktoré sú dnes mimoriadne populárne. Vznik pracovísk - ambulancií Bellezy prebiehal postupne vo Vrábloch, Žiari nad Hronom, Banskej Bystrici, Lučenci (len laserové pracovisko), v Bratislave a v Trnave.

V roku 2014 sa ambulancia plastickej chirurgie v Trnave transformovala na zariadenie jednodňovej plastickej chirurgie. V rámci toho bola klinika rozšírená podľa najnovších noriem EU a vybavením spĺňa tie najprísnejšie kritéria zdravotníckych zariadení v tomto odvetví. Zaraďuje sa k najmodernejším slovenským klinikám.

Na konzultácie je možné objednať sa telefonicky alebo e-mailom a konzultácie sú bezplatné.

Zákroky

Dermatológia

Operácie intímnych partií

Recenzie (70)

4.9
priemerné hodnotenie
99% odporúča

29. 1. 2018 Na klinike som absolvovala vypalovanie ziliek na nose pomocou lasera (Palomar LUX 1064, ND YAG laser, 30ms, 330J) u MUDr. Sperku. Obrovska bolest pocas celeho zakroku, pocit horenia celej tvare, niekolko dni po zakroku mi rany mokvali a...Čítať ďalej

Bola som na operácii horných viečok, MUDr Cehlar je veľmi dobrý, skúsený a príjemný človek. Kto váha, odporúčam, aj výsledok je veľmi dobrý, som spokojná. Klinika, lekári, aj sestričky na úrovni.

Obrovská spokojnosť! Táto klinika mi bola odporučená a teraz už viem, že som si nemohla vybrať lepšie. Mudr. Zamboj je veľký odborník, vdaka jeho šikovným rukám sa cítim priam skvelo po všetkých stránkach. Píšem o redukcii prsníkov. Môj chrbát mu veľ...Čítať ďalej

Velmi profesionalny pristup, uzasny pristup k zakaznikom a vzdy maximalna spokojnost.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Obrázky (239)

Videá (7)

Lekári z pracoviska

MUDr. Katarína Lukačková

MUDr. Katarína Lukačková

MUDr. David Cehlár

MUDr. David Cehlár

MUDr. Hana Dudásová Kompasová

MUDr. Hana Dudásová Kompasová

Požiadajte BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!