BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

(72 Recenzií)·99% odporúča
Ohodnotiť
Hornopotočná 1, Trnava, Trnavský kraj
BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny
(72 Recenzií)·99% odporúča

Informácie

Belleza centrum plastickej chirurgie a laserovej medicíny jeneštátna súkromná ambulancia bez spoluúčasti poisťovní.

Poskytujeme široké spektrum služieb v rámci laserovej medicíny a plastickej chirurgie – od malých ambulantných zákrokov a estetických operácií v miestnom znecitlivení až po operačné výkony v celkovej anestézii. Do nášho repertoára patria aj niektoré operácie ruky.

Medzi najčastejšie požadované úkony, ktoré sú realizované priamo v operačných priestoroch ambulancie, patrí aj odstraňovanie znamienok (chirurgicky alebo laserom), pigmentových škvŕn, laserový resurfacing tváre, rozšírených cievok na tvári, nohách či inde na tele, epilácie – odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia, rôznych kožných a podkožných útvarov, korekcie jaziev, operácia očných viečok, korekcia odstávajúcich ušníc, vyhladzovanie vrások – aplikáciou kyseliny hyaluronovej, botulotoxínu (Botox, Dysport), korekcia vrások a poklesu tváre liftingom (face lifting), mezoterapia, zväčšenie pier, liečba nadmerného potenia podpazušia atď. V rámci chirurgie ruky sú to najmä syndróm karpálneho kanála (tunela) a Dupuytrenova kontraktúra.

Operácie vyžadujúce celkovú anestéziu (uspatie) ako napr. zväčšenie prsníkov silikónovými implantátmi – augmentácia, modelácia alebo zmenšenie prsníkov, korekcia nosa, plastika brucha, gynekomastia, či liposukcia – je možné realizovať na inom pracovisku.

Ak máte otázky, kontaktujte nás denne od 8:00 hod do 20:00 hod.Ponúkame profesionalitu a kvalitné výsledky v príjemnom prostredí modernej kliniky plastickej chirurgie. Sľubujeme len reálne výsledky. Diskrétnosť je samozrejmosťou.

Estetická chirurgia, komplexné formovanie tela liposukciou VASER4D HD v kombinácii s transplantáciou tuku.

U našich klientov sa snažíme dlhodobo budovať pocit “rodinnej” kliniky. Pacientom ponúkame predovšetkým individuálny prístup, kladieme vysoké nároky na dôkladné pochopenie požiadaviek pacienta a dôsledné vysvetlenie našich postupov. Vážime si rozhodnutie klientov, ktorí si pre takto citlivú oblasť medicíny vybrali práve nás. Neustále sa snažíme napredovať a nesklamať dôveru, ktorú ste nám dali.

Klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza sídliaca v Trnave pozostáva z ambulantnej časti, operačného traktu a lôžkovej časti. Pacienti si podľa nárokov na komfort môžu vybrať z 1-lôžkových a 2-lôžkových izieb, v ktorých nájdu kompletné vybavenie. Zázemie, ktoré klinika ponúka sa snaží svojim ohľadom na maximálny komfort navodiť pacientom pocit "domova". Operačné sály a celý trakt, v ktorom sa zákroky uskutočňujú, spĺňa vysoké hygienické štandardy vďaka čomu naše zdravotnícke zariadenie dokáže minimalizovať riziko pooperačných komplikácií.

Klinika Belleza ponúka svojim klientom kompletné súžby v rámci estetickej chirurgie. Môžete tu využiť služby jednodňovej chirurgie, pri ktorej si necháte odstrániť znamienka. Tieto zákroky sú ambulantné, nevyžadujú si nasledovnú hospitalizáciu rovnako, preto môžete odísť domov v deň operácie.

Rovnako tak tu môžete podstúpiť aj náročnejšie operácie viečok, tváre, prsníkov alebo liposukciu spojené s vytvarovaním tela a iné. Tieto zákroky sú náročnejšie a vykonávajú sa v celkovej anamnéze. Hospitalizácia pacientov zväčša vyžaduje jednodňový pobyt na klinike, ktorý však pacienti strávia v komfortne vybavených izbách pod dohľadom profesionálneho zdravotníckeho personálu.

Klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny Belleza posledných rokoch neustále zaznamenáva rastúci dopyt po zákrokoch laserovej medicíny a tzv. minimálne invazívnych zákrokoch. Veľkú obľubu v poslednom období majú aj ošetrenia epilácie chĺpkov, korekcie nežiadúcich cievok či pigmentácií. Žiadané sú aj “liftingové” ošetrenia ako CO2 laserový resurfacing tváre, ultherapia, či zlaté ihličky. Neustály progres v oblasti estetickej medicíny a technológií nabáda zariadenie k neustálej inovácií prostredia a postupov.

Vedúcim lekárom Belleza kliniky je MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý vedie celý tím skúsených profesionálov, lekárov, zdravotníckeho a iného personálu.

Myšlienka vzniku súkromnej odbornej praxe sa stala skutočnosťouv roku 2010 otvorením ambulancie plastickej chirurgie vo Vrábloch priNitre. Hlavným a jediným lekárom v ambulancii bol MUDr. Zdenko Zamboj, ktorý predtým pracoval na Oddelení plastickej chirurgie vo FN Nitra od ukončenia štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v 2003.

Postupom času, získavaním špecifickej praxe a zvyšujúcim sa dopytom po našich službách sa Belleza rozrástla geograficky, personálne i spektrom poskytovaných služieb. Do našeho “repertoára” sme postupne zaradili aj ošetrenia laserovej medicíny, ktoré sú dnes mimoriadne populárne. Vznik pracovísk - ambulancií Bellezy prebiehal postupne vo Vrábloch, Žiari nad Hronom, Banskej Bystrici, Lučenci (len laserové pracovisko), v Bratislave a v Trnave.

V roku 2014 sa ambulancia plastickej chirurgie v Trnave transformovala na zariadenie jednodňovej plastickej chirurgie. V rámci toho bola klinika rozšírená podľa najnovších noriem EU a vybavením spĺňa tie najprísnejšie kritéria zdravotníckych zariadení v tomto odvetví. Zaraďuje sa k najmodernejším slovenským klinikám.

Na konzultácie je možné objednať satelefonicky alebo e-mailom a konzultácie sú bezplatné.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Dermatológia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (72)

4.9
72 Recenzií · 99% odporúča
Odstránenie znamienok

Na klinike som podstúpila odstránenie znamienok na tvári, chválim cely priebeh, príjemný pan doktor Chekan, príjemná sestrička, profesionálny prístup, maximálna spokojnosť, môžem len odporúčať.

Abdominoplastika

Pred dvoma mesiacmi som podstúpila abdominoplastiku,som veľmi spokojná mam krásne bruško vďaka Zdenkovi Zambojovi ,ma veľmi zlate ručičky krasna praca 😊

Laserové odstránenie rozšírených žiliek

29. 1. 2018 Na klinike som absolvovala vypalovanie ziliek na nose pomocou lasera (Palomar LUX 1064, ND YAG laser, 30ms, 330J) u MUDr. Sperku. Obrovska bolest pocas celeho zakroku, pocit horenia celej tvare, niekolko dni po zakroku mi rany mokvali a...Čítať ďalej

Blefaroplastika

Bola som na operácii horných viečok, MUDr Cehlar je veľmi dobrý, skúsený a príjemný človek. Kto váha, odporúčam, aj výsledok je veľmi dobrý, som spokojná. Klinika, lekári, aj sestričky na úrovni.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (19)

Zobraziť ďalšie príbehy
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.