Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.

Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Pri Tureckom kopci 7, Most pri Bratislave, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.
Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.
Žiadne recenzie

Informácie

  • 767 návštevy profilu

Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. je slovenský doktor a odborník v oblasti plastickej a estetickej medicíny. Tejto práci sa profesne začal venovať po ukončení štúdia. Dnes je už tento skúsený doktor jedným zo spoluzakladateľov zdravotníckeho zariadenia Mediklinik v Leviciach. Jedná sa o stredisko, ktoré sa sústredí na zákroky jednodňovej chirurgie. Počas rokov svojho pôsobenia si pán doktor vybudoval značné renomé a dnes patrí medzi popredných slovenských odborníkov.

Medzi najčastejšie úkony, ktoré môžete u doktora Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. podstúpiť, patrí septoplastika, injekčné výplne, operácia uší a operácie nosa. Doktor taktiež ponúka zákrok, počas ktorého odstraňuje chrápanie. Všetky tieto úkony sú vykonávané priamo na klinike v Leviciach, ktorá je vybavená podľa najprísnejších hygienických a lekárskych noriem. Jedná sa výhradne o úkony jednodňovej chirurgie, čo pacientom dovoľuje opustiť zariadenie takmer okamžite po uskutočnení zákroku. Doktor Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. už dlhodobo patrí medzi popredných otorinolaryngológov, vďaka čomu ho vyhľadávajú pacienti takmer z celého Slovenska.

Súkromná klinika Mediklinik je komplexným zariadením, v ktorom nájdete odborníkov z chirurgie a traumatológie, ortopédie, plastickej chirurgie, gynekológie, urológie, otoralyngológie, podiatrie, oftalmológie a rehabilitácie. Počas celého pobytu má každý pacient prideleného svojho lekára. K dispozícii je však aj ostatný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je zabezpečiť pacientovi čo najvyšší komfort nielen počas zákroku, ale aj pred ním a po ňom. Pacientov kontakt s lekárom však nekončí ani odchodom do domáceho liečenia. Lekár zostáva s pacientom v telefonickom alebo emailovom spojení.

Doktor Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. od roku 1984 pracuje na LFUK v Bratislave, neskôr bol prijatý na Katedru Otorinolaryngológie Inštitútu pre doškoľovanie lekárov a farmaceutov. V roku 1996 je vedúcim Katedry ORL a patrí k absolútnej špičke v odbore estetických úprav nosa na Slovensku a v Čechách

Zákroky

Obrázky (2)

Kliniky

Mediklinik

Mediklinik

Požiadajte Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!