Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc.

Uvítanie

Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. je slovenský doktor a odborník v oblasti plastickej a estetickej medicíny. Tejto práci sa profesne začal venovať po ukončení štúdia. Dnes je už tento skúsený doktor jedným zo spoluzakladateľov zdravotníckeho zariadenia Mediklinik v Leviciach. Jedná sa o stredisko, ktoré sa sústredí na zákroky jednodňovej chirurgie. Počas rokov svojho pôsobenia si pán doktor vybudoval značné renomé a dnes patrí medzi popredných slovenských odborníkov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Medzi najčastejšie úkony, ktoré môžete u doktora Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. podstúpiť, patrí septoplastika, injekčné výplne, operácia uší a operácie nosa. Doktor taktiež ponúka zákrok, počas ktorého odstraňuje chrápanie. Všetky tieto úkony sú vykonávané priamo na klinike v Leviciach, ktorá je vybavená podľa najprísnejších hygienických a lekárskych noriem. Jedná sa výhradne o úkony jednodňovej chirurgie, čo pacientom dovoľuje opustiť zariadenie takmer okamžite po uskutočnení zákroku. Doktor Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. už dlhodobo patrí medzi popredných otorinolaryngológov, vďaka čomu ho vyhľadávajú pacienti takmer z celého Slovenska.

Naša ordinácia/klinika

Súkromná klinika Mediklinik je komplexným zariadením, v ktorom nájdete odborníkov z chirurgie a traumatológie, ortopédie, plastickej chirurgie, gynekológie, urológie, otoralyngológie, podiatrie, oftalmológie a rehabilitácie. Počas celého pobytu má každý pacient prideleného svojho lekára. K dispozícii je však aj ostatný zdravotnícky personál, ktorého úlohou je zabezpečiť pacientovi čo najvyšší komfort nielen počas zákroku, ale aj pred ním a po ňom. Pacientov kontakt s lekárom však nekončí ani odchodom do domáceho liečenia. Lekár zostáva s pacientom v telefonickom alebo emailovom spojení.

Vzdelanie a prax

Doktor Doc. MUDr. Pavel Doležal CSc. od roku 1984 pracuje na LFUK v Bratislave, neskôr bol prijatý na Katedru Otorinolaryngológie Inštitútu pre doškoľovanie lekárov a farmaceutov. V roku 1996 je vedúcim Katedry ORL a patrí k absolútnej špičke v odbore estetických úprav nosa na Slovensku a v Čechách

 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Odstránenie chrápania
Operácia nosa (Rhinoplastika) Od 1 175 €
Operácia uší (Otoplastika)
Septoplastika

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Pri Tureckom kopci 7
areál nemocnice
934 01 Most pri Bratislave
Slovenská republika