MUDr. Jarmila Konderlová

Žiadne recenzie
Martin
MUDr. Jarmila Konderlová prevádzkuje súkromnú kožnú ambulanciu VIADERMA s.r.o., v Martine, na ulici B. Bullu 13. Svoje skúsenosti, ktoré získala počas viac ako 35 rokov praxe, zúžitkováva aby svojim klientom mohla ponúknuť široké spektrum zákrokov korektívnej a estetickej dermatológie v tej najvyššej kvalite.MUDr. Jarmila Konderlová vo svojej súkromnej kožnej ambulancii VIADERMA s.r.o., ponúka služby korektívnej a estetickej dermatológie... (Odstránenie tuku Martin)

Royal Clinics

Žiadne recenzie
Martin
Cena od 80 €
Royal Clinic – súkromná klinika estetickej medicíny je k dispozícii pre pacientov už od roku 2012. Kliniku vedie uznávaný plastický chirurg MUDr. Emad Abo Ebeid, ktorý absolvoval 6-ročné vysokoškolské štúdium na Slovensku, konkrétne na Jesseniovej lekárskej fakulte so sídlom v Martine. Poznatky a skúsenosti, ktoré nadobudol tak počas štúdia, ako aj účasťou na rôznych stážach, odborných kurzoch a konferenciách sa rozhodol využiť v prospech... (Odstránenie nahromadeného podkožného tuku Martin)

DermaPoint

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 100 € do 150 €
DermaPoint - Centrum zdravia a krásy DermaPoint poskytuje svoje služby v oblasti estetickej medicíny a laserových zákrokov už 10 rokov a má viac ako desať tisíc spokojných klientov. Súkromná klinika estetickej a laserovej medicíny DermaPoint sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti centra Žiliny. V moderne zrekonštruovaných priestoroch Vám tím skúsených odborníkov ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími poznatkami... (Odstránenie tuku Martin)

MUDr. Mária Petrášová

(5.0) 100% odporúča
Martin
Cena od 100 € do 150 €
Vysokoškolské štúdium úspešne absolvovala na UPJŠ v Košiciach so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. MUDr. Mária Petrášová je známa najmä svojim ľudským prístupom a vysokou odbornosťou, ktorú potvrdzuje nostrifikácia jej lekárskeho diplomu Kanadskou lekárskou asociáciou. Medzi životné úspechy Dr. Petrášovej patrí nielen získanie 1 a 2 atestácie z dermatovenerológie, ale od roku 2002 do 2004 aj funkcia primárky na kožnom oddelení Nemocnice... (Odstránenie tukových vankúšikov Martin)

MUDr. Emad Abo Ebeid

Žiadne recenzie
Martin
Cena od 80 €
MUDr. Emad Abo Ebeid, rodák zo Saudskej Arábie v roku 1999 ukončil vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine. Spomedzi jednotlivých medicínskych odborov ho najviac zaujala oblasť estetickej a plastickej chirurgie. Svoj sen o vybudovaní moderného zariadenia, ktoré sa bude zameriavať na zákroky spadajúce do estetickej a laserovej medicíny si splnil v roku 2012, kedy založil súkromnú kliniku... (Odstránenie tukových vankúšikov Martin)

Kliniky/Lekári v blízkosti Martin