Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 príspevok · Zhrnutie príbehu:

Dobrý večer, od puberty trpím gynekomastiou. Od roku 2013 sa...

Nedôveryhodný výsledok

O lekárovi

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dobrý večer, od puberty trpím gynekomastiou. Od roku 2013 sa venujem súťažnej kulturistike, kde spomínaná gynekomastia negatívne ovplivňuje súťažiaceho, pretože jedným z dôvodov jej vzniku je aj užívanie anabolík. Preto ak chcem pokračovať v súťažení a nebyť na súťaži negatívne ohodnocovaný, je pre mňa nevyhnutné absolvovať odstránenie tohto problému.

2

Komentáre (2)

Ahoj Tomas2401, viem si predstaviť, že práve pri tomto športe to musí byť pre Teba nepríjemná záležitosť. Verím však, že operácia gynekomastie vyrieši tvoj problém a ty budeš môcť bez nepríjemného pocitu, ďalej pokračovať v súťažení. Máš už dohodnutú konzultáciu u lekára?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Prajeme vam dobrý den, operácia zväčšených prsníkov u mužov je častý korektívne výkon. Ak máte záujem o konzultáciu vášho problému, môžete nás kontaktovať na tel čísle 0903 478339. Ďakujem. S pozdravom dr. D. Guba, ulk Bratislava
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Gynekomastia (rekonvalescencia)

Dobry den rozmyslam opravit gynekomastiu mam ju od narodenia asi geny , nieje velka az tak moc ale ked mi je stale teplo a horuco tak sa to prejavuje a nepaci sa mi to v lete hlavne , chcem sa opytat kolko trva zakrok , ci je preplacany poistovnou...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.