Laserové odstránenie potenia - Smartlipo v SR

Sonka
27. 1. 2009 · Posledná odpoveď: 20. 10. 2020

Laserové odstránenie potenia - SmartlipoČítala a počula som o novinke Smartlipo, ktorá formou laseru odstráni potenie. Chcela by som sa opýtať, či je na Slovensku klinika alebo zariadenie, ktoré takúto formu odstránenia potenia ponúka a koľko stojí zákrok. Zároveň by som chcela požiadať odborníkov o vyjadrenie sa k tejto metóde a poskytnutia bližších informácii. Som zúfalá, potenie mi ničí život, spoločenský ako aj pracovný. Prosím pomôžte mi. Vopred ďakujem za všetky informácie.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Milan Očenáš
Banská Bystrica . 10. 2. 2012
Prajem dobrý deň.
Trvalé odstránenie potenia je možné už aj na Slovensku v Essur clinic.
Ide o jednoduchý miniinvazívny výkon,kde sa jemnou kanylkou v pazuche prostredníctvom Nd:YAG lasera o vlnovej dĺžke 1064 nm odstránia potné žlaizky.Výkon sa robí v lokálnej anestéze,má minimálnu rekonvalescenciu.Štatisticky je účinnosť skoro 90%.Cena je 980,-€
V prípade záujmu prosím kontaktovať
S pozdravom MUDr.Očenáš Milan
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žiadne recenzie
11. 6. 2010
Odstraneni poceni
Laserem neb Body-jetem

Dobry den

dekujeme Vam za zajem o tuto velice elegantni metodu na
 permanentni odstraneni poceni skoro na vsech oblastech, hlavne v podpazi….

Nejmodernejsi metodou / Laserlipo napriklad pristrojem SmartLipo
Tento specialni laser vysila laserovy paprsek 1064 nM, ktery se specificky trefi do potnich zlaz, ktere znici.

zakrok mozno provesti pri prvni navsteve, konsultace dopredu neni de facto potreba.

Zakrok se provadi pouze v lokalni anestesii, jemna laserova kanyla neb jen opticke vlakno jsou zavedeni pod kuzi a elegantnimi pohyby jiz v anestesiovane oblasti lokalnim anestetikem, laserova kanyla projizdi pod kuzi a vyhledava si potni zlazy….

Zakrok trva ca. 60 minut, pri zakroku muzete plne
 komunikovat a i si povidat s operaterem neb poslouchat iPod neb se divat na news z nad Vami vysici televizi..

do socialniho zivota se vracite ihned, muzete
 prijet a odjet vlastnim autem a
sportovni activity jako napriklad Golf muzete zacit za 3 dni po zakroku

Konecna cena zakroku se vsim vsudy za obe podpazi je
 v Praze EUR 1000, v Mnichove napriklad EUR 2000

u 85 % klientu se podari jiz pri prvnim zakroku dosahnout dobreho az velice dobreho vysledku
u 15% klientu je potreba po nekolika tydnech zakrok zopakovat a pote ziskat dobry vysledek.....cena za ten druhy zakrok (touch up) je jiz v cene za prvni
a
pak je ca. 5% klientu, u kterych se musi zakrok zopakovat po treti a pote jiz pouzijeme i revolucni nove metody Body-Jet a z
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žiadne recenzie
28. 1. 2009
dobry den radi Vam pomuzeme, metoda SmartLipo jako single metoda neb ve spojeni s BodyJet je velice dobra na odstraneni poceni permanentne
napiste nam a domluvime
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Nadmerné potenie
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 17. 1. 2023
Laserová epilácia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2022
Nadmerné potenie
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 5. 2021
Laserová epilácia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 6. 2022
Odstránenie znamienok
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 7. 2014
Nadmerné potenie
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 2. 2021
Nadmerné potenie
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 5. 2021
Odstránenie jaziev laserom
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2023
Odstránenie znamienok
8 odpovedí, najnovšia odpoveď: 9. 5. 2015

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi