Laserové odstránenie znamienok na krku a chrbte

Zakaznik
20. 7. 2014 · Posledná odpoveď: 22. 7. 2014

Mam strašne vela znamienok na krku a chrbte. Bola som s tým u lekara a prezrel mi ich že su zatial neškodne. Tak chcem si ich odstranit LASEROM pretože nechcem mat jazvy. Kde by sa dalo je odstranit laserom? Kto ma najviakse skusenosti? Dakujem

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň,
medzi služby poskytované Inštitútom zdravia a krásy FRAIS patrí samozrejme aj laserové odstránenie znamienok.
Suma za odstránenie jedného znamienka laserom je 35,- euro, a v rámci jedného sedenia je každé ďalšie (druhé, tretie..) znamienko spoplatnené sumou 10,- euro + lokálna anestézia počas jedného sedenia je 15,- euro.

Inštitút zdravia a krásy FRAIS je privátne profesionálne centrum, s odstraňovaním znamienok laserom máme vynikajúce výsledky. Ak budete mať záujem, prosím, objednajte sa k nám telefonicky alebo emailom.

S pozdravom, Inštitút zdravia a krásy FRAIS
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 21. 7. 2014
Dobrý deň, naša klinika ENVY v Košiciach Vám ponúka vyšetrenie znamienok ale aj samotné odstránenie či chirurgicky alebo s laserom. A však sa odporúča odstraňovať znamienka až po letnom období číže na jeseň, aby nevznikli pigmentácie spôsobená slniečkom. S pozdravom klinika ENVY
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 2. 2021
Odstránenie znamienok
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 4. 3. 2009
Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 3. 2015
Odstránenie znamienok
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 9. 2022
Odstránenie znamienok
Žiadne odpovede
Frakčný laser
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 11. 2023
Laserová epilácia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2022
Nadmerné potenie
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 10. 2020
Laserová epilácia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 6. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi