CIBAMED

CIBAMED

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Gorkého 1, Prievidza, Trenčiansky kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
CIBAMED
CIBAMED
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Zverte sa do rúk špecialistom. CIBAMED Prievidza, s.r.o. je moderné súkromné zdravotnícke zariadenie so zameraním na výkony jednodňovej chirurgie v lokálnej aj celkovej anestézii. Klinika, ktorá existuje už od roku 2002, poskytuje nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Zariadenie sa špecializuje na výkony v odboroch všeobecná chirurgia, plastická chirurgia, ortopédia a urológia použitím najmodernejších operačných postupov. Ku každému z klientov pristupujú výlučne individuálne, podľa potrieb klienta. Pri zákrokoch a ošetreniach sa dbá na vysokú profesionálnu úroveň a bezpečnosť. Hlavným poslaním kliniky CIBAMED je poskytovať jedinečný prístup s maximálnou mierou komfortu v pohodlnom prostredí na nadštandardnej úrovni.

Táto súkromná klinika poskytuje úpravy plastickej chirurgie s viac ako 20 ročnou tradíciou. Ich hlavnou prioritou je poskytovať klientom prvotriednu starostlivosť od prvého kontaktu s pacientom, cez úvodnú konzultáciu, vyšetrenie, samotný odborný výkon, pozákrokovú starostlivosť až po finálnu kontrolu a pooperačné poradenstvo.

V portfóliu služieb kliniky nájdete celý rad služieb od blepharoplastiky, otoplastiky, augmentácie, niťového liftingu, aplikácie botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej, až po chirurgické odstraňovanie znamienok, korekciu ušných lalôčikov a mnoho ďalších zákrokov.

Na klinike CIBAMED pracuje tím profesionálnych špecialistov: chirurgovia, plastickí chirurgovia, zdravotné sestry a ďalší odborníci. Školený personál kladie dôraz nie len na samotný zákrok, ale aj na pozákrokovú starostlivosť.

Tím tvorí odborný personál a lekári s niekoľkoročnými skúsenosťami vo svojom odbore: chirurg MUDr. Jozef Holenda, chirurg MUDr. Ladislav Babiak, plastický chirurg MUDr. Rastislav Trška a niekoľko ďalších spolupracovníkov.

Školený personál poskytuje svoje služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni, ale zároveň nezabúda na individuálny a ľudský prístup, aby klientovi maximálne spríjemnili pobyt na klinike. Samozrejmosťou na klinike je aj diskrétnosť.

Súčasťou kliniky nie sú len ambulancie a operačné sály, ale i pooperačná izba s vlastným sociálnym zariadením a denné miestnosti. Operačné sály a miestnosť pre sterilizáciu sú klimatizované, zariadené špičkovými prístrojmi. Celkový dizajn kliniky je už len potvrdením toho, že ide o kliniku na vysokej úrovni.

Klinika sa nachádza v rekonštruovaných priestoroch polikliniky Kopanice v meste Prievidza.

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.