Odstranenie jaziev po akné na chrbte a dekolte

Tomasss
25. 10. 2023 · Posledná odpoveď: 2. 11. 2023

Zdravím v mladosti som mal problem s akné na chrbte a dekolte teraz sa to trochu zlepsilo ale stale to nieje uplne ok, na ramenach a na hrudniku mam jazvy ktore mi zostali, niektore vidno len led dvihnem ruku a koža sa tak povediac zroluje na dekolte mam take prepadnute jazvicky, dost mam problem aj stym ze aj na miestach kde uz akné nemam tak mam po kupani alebo po spoteni dosť cervensiu kozu oproti ostatnej chcem sa opýtať na možnosti čo je prodla vas lepsie a efektivnejsie Frakcny co2 laser alebo chemicky peeling cenovo tam rozdiel je tak ma zaujima ze co je lepsie a z coho su lepsie výsledky dakujem.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Nitra . 2. 11. 2023
Dobrý deň prajeme, ideálne by bolo, ak by ste prišli na konzultáciu, aby lekár videl aktuálny stav vašej pokožky. Existuje niekoľko účinných metód na liečbu a zmiernenie viditeľnosti jaziev, ktoré na klinike ponúkame. Jednou z moznosti je aj laserový resurfacing a mnohé ďalšie. Avelane clinic
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Odstránenie znamienok
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 9. 2022
Mikrodermabrázia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 2. 2021
Odstránenie znamienok
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 7. 2014
Odstránenie jaziev laserom
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 29. 3. 2022
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 9. 2022
Frakčný laser
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2023

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi