Rhinoplastika v lokálnej anestézii

Anonymné
23. 11. 2020 · Posledná odpoveď: 26. 11. 2020

Dobrý deň. Ako je na fotografiách vidiet, moj nos je trochu širší a aj špička nosa je taká väčšia a guľatejšia. Mala by som záujem o úpravu nosa, avšak iba mäkkých častí, tak aby som nemusela ísť do celkovej anestézie, ale iba do lokálnej. Viem o tom, že mám na nose jemný hrbol, ale nechcem si dať zasahovať do kosti, ale upraviť len špičku nosa a nosné dierky, tak aby bol celkovo užší. Rada by som sa opýtala, či je tu niekto taký, kto absolvoval rhinoplastiku mäkkých častí iba v lokálnej anestézii a takisto či je tu nejaký lekár, ktorý by sa u mňa do toho pustil:) Ďakujem

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Bratislava . 23. 11. 2020
Najlepšia odpoveď
Dobry den,
Vase fotky nie su na posudenie stupna chirurgickeho zasahu do nosa dostatocne relevantne.
Je mi jasne, ze chcete len makku cast a ziadnu celkovu anestezu. Kolega odpovedal vseobecnym konstatovanim, ale to robime v praxi vsetci. Ked pacient potrebuje iba makky nos a zjemnenie profilu dorza, robime to v lokalnej anesteze. Hoci niektori chirurgovia robia v lokalnej anesteze i kompletny nos t.j. vcetne ostetomie. Aky je Vas pripad, posudi chirurg na zaklade fotiek z viacerych uhlov a najma na zaklade osobnej konzultacie. Jedno je vsak co pacient chce a druhe je ci to aj prinesie ziaduci efekt.
Podla mojho nazoru podla fotky v bocnej projekcii mate velky nos a tak nebude stacit zbrusenie profilu a uz vonkoncom nie zmensenie spicky nosa resp. znizenie projekcie-jej skratenie bez zasahu do nosoveho skeletu. Iba ak samotne zuzenie spicky, to Vam ale nosne dierky nezmensi.
Fazit: ano, spicku nosa si mozete dat v lokalnej anesteze iba zuzit, pokial budete trvat iba na tomto, co sa zmeny tyka
S pozdravom Dr. Skulavikova
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Žiadne recenzie
26. 11. 2020
Dobrý deň,
odporúčam Vám osobnú konzultáciu, neváhajte sa obrátiť na naše odborné konzultantky. Viac informácií Vám poskytnú na konzultácii.

S pozdravom
MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
23. 11. 2020
Mäkký nos vykonávam len v lokálnej anestézii. Rovnako zrašpľovanie jemného hrboľu u Vás . S pozdravom Dr.Jurášek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 11. 2013
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 10. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 5. 2023
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 2. 2021
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 9. 2020
Rhinoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 1. 2022
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 8. 2013
Rhinoplastika
Žiadne odpovede
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2016

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi