Esthemed Clinic

Esthemed Clinic Premium

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Dolný Šianec 1, Trenčín, Trenčiansky kraj Zobraziť mapu
Rezervovať konzultáciu Zobraziť kalendár
Obvykle odpovedá do 41 hodín
Esthemed Clinic Premium
(4 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 2300 návštev profilu

Centrum estetickej medicíny Esthemed Clinic bolo založené v roku 2017 v Trenčíne MUDr. Renátou Nádvorníkovou a jej dcérou JUDr. Luciou Nádvorníkovou. Obidve sa odjakživa zaujímali o estetiku, preto bol nápad založiť centrum estetickej medicíny prirodzeným vyústením tohto ich zápalu. V Esthemed Clinic sa môžu klienti tešiť na odbornú starostlivosť na tej najvyššej úrovni, no zároveň aj na prívetivý ľudský prístup, na ktorom si toto rodinné centrum zakladá. Plniť sny a pomôcť klientom cítiť sa vo svojej koži dobre je pre tím špecialistov Esthemed Clinic to najdôležitejšie. Vo svojej práci sa tiež neustále vzdelávajú a zlepšujú, aby prinášali len tie najmodernejšie a najúčinnejšie postupy a ošetrenia.

Esthemed Clinic sa sústreďuje najmä na zákroky spadajúce pod estetickú medicínu, ošetrenia na formovanie postavy a tiež na lekársku kozmetiku. V ponuke služieb samozrejme nesmú chýbať populárne omladzujúce postupy, akými je aplikácia kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások aj v podobe 6-bodového liftingu alebo aplikácia botulotoxínu na odstránenie tých mimických. Botulotoxín pomôže nielen so známkami starnutia, ale pomôže odstrániť aj nadmerné potenie, vyrieši tzv. gummy smile (úsmev, pri ktorom sú odhalené ďasná) alebo správnou aplikáciou zúži tvár. Ďalším populárnym omladzujúcim a regeneračným ošetrením je injekčná mezoterapia na vyhladenie a rozjasnenie pleti a je účinná aj na vyživenie vlasovej pokožky, čím pomáha obmedzovať vypadávanie vlasov. V rámci lekárskej kozmetiky ponúka Esthemed Clinic ošetrenia ako plazmaterapia, rôzne typy lekárskych peelingov, rádiofrekvenciu či Hollywood LED therapy. V Esthemed Clinic si klienti môžu tiež nechať urobiť piercing alebo nastreliť náušnice.

V rámci ošetrení na formovanie postavy si klienti môžu vybrať z postupov ako je injekčná liposukcia, ktorá odbúrava lokalizovaný usadený tuk, lekársky ultrazvuk na odstránenie tuku a celulitídy, ultrazvukovú kavitáciu pre okamžitý efekt formovania postavy alebo prístrojovú lymfodrenáž

Novinkou v Esthemed Clinic je trvalá laserová epilácia. Ako jediní v Trenčíne disponujú najmodernejším lekárskym diódovým laserom Elysion PRO, ktorý chĺpky odstraňuje efektívne, takmer bez bolesti, je vhodný pre všetky fototypy a bezpečný dokonca aj v lete. 

MUDr. Renáta Nádvorníková vyštudovala všeobecné lekárstvo na Karlovej univerzite v Prahe a následne získala atestáciu z odborov interná medicína a klinická imunológia. Okrem práce v ambulancii klinickej alergológie a imunológie sa venuje estetickej medicíne, ktorá ju napĺňa a preto sa v nej neustále posúva a vzdeláva. JUDr. Lucia Nádvorníková vyštudovala právo, no keďže miluje prácu s ľuďmi a všetko týkajúce sa krásy a zdravia, rozhodla sa založiť s maminou rodinné estetické centrum Esthemed Clinic.

Esthemed Clinic vás privíta v Trenčíne na ulici Dolný Šianec.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Zákroky:

  • piercing, nastreľovanie náušníc

Hlavné zákroky

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Požiadať o konzultáciu

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (4)

5.0
4 Recenzie · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

Nikdy som nebola spokojná s mojimi malými perami. Som týždeň po zákroku a nadmieru spokojná. Príjemné prostredie, všetko mi bolo vysvetlené ( čo sa bude do pier aplikovať, ako, čomu sa po zákroku vyhnúť....). Majiteľka pani doktorka s dcérou veľmi mi...Čítať ďalej

Kavitácia

Podstupila som utz kavitaciu a vydledky su viac nez som ocakavala, naviac obe damy su velmi prijemne, prostredie krasne. Urcite sa vratim na viac procedur. Mozem len odporucat.

Najlepšie centrum široko ďaleko, od rýchlosti dohodnutia termínu, profesionálneho a ochotného prístupu oboch šikovných kočiek, cien zákrokov až po samotnú návštevu v Esthemed, kde sa budete chcieť stále vracať 😊Doporučujem sa ísť osobne presvedčiť👌

Služby na najvyššej úrovni.

Požiadajte Esthemed Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (54)

Videá (3)

Požiadajte Esthemed Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!