Esthemed

Esthemed Premium

(3 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Električná 19, Trenčín, Trenčiansky kraj Zobraziť mapu
Rezervovať konzultáciu Zobraziť kalendár
Obvykle odpovedá do 19 hodín
Esthemed Premium
(3 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 448 návštevy profilu

Centrum estetickej medicíny Esthemed bolo založené v roku 2017 v Trenčíne MUDr. Renátou Nádvorníkovou a jej dcérou JUDr. Luciou Nádvorníkovou. Obidve sa odjakživa zaujímali o estetiku, preto bol nápad založiť centrum estetickej medicíny prirodzeným vyústením tohto ich zápalu. V Esthemed sa môžu klienti tešiť na odbornú starostlivosť na tej najvyššej úrovni, no zároveň aj na prívetivý ľudský prístup, na ktorom si toto rodinné centrum zakladá. Plniť sny a pomôcť klientom cítiť sa vo svojej koži dobre je pre tím špecialistov Esthemed to najdôležitejšie. Vo svojej práci sa tiež neustále vzdelávajú a zlepšujú, aby prinášali len tie najmodernejšie a najúčinnejšie postupy a ošetrenia.

Centrum Esthemed sa sústreďuje najmä na zákroky spadajúce pod estetickú medicínu, ošetrenia na formovanie postavy a tiež na lekársku kozmetiku. V ponuke služieb samozrejme nesmú chýbať populárne omladzujúce postupy, akými je aplikácia kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások aj v podobe 6-bodového liftingu alebo aplikácia botulotoxínu na odstránenie tých mimických. Botulotoxín pomôže nielen so známkami starnutia, ale pomôže odstrániť aj nadmerné potenie, vyrieši tzv. gummy smile (úsmev, pri ktorom sú odhalené ďasná) alebo správnou aplikáciou zúži tvár. Ďalším populárnym omladzujúcim a regeneračným ošetrením je injekčná mezoterapia na vyhladenie a rozjasnenie pleti a je účinná aj na vyživenie vlasovej pokožky, čím pomáha obmedzovať vypadávanie vlasov. V rámci lekárskej kozmetiky ponúka Esthemed ošetrenia ako plazmaterapia, rôzne typy lekárskych peelingov, rádiofrekvenciu či Hollywood LED therapy. V Esthemed si klienti môžu tiež nechať urobiť piercing alebo nastreliť náušnice.

V rámci ošetrení na formovanie postavy si klienti môžu vybrať z postupov ako je injekčná liposukcia, ktorá odbúrava lokalizovaný usadený tuk, lekársky ultrazvuk na odstránenie tuku a celulitídy, ultrazvukovú kavitáciu pre okamžitý efekt formovania postavy alebo prístrojovú lymfodrenáž

MUDr. Renáta Nádvorníková vyštudovala všeobecné lekárstvo na Karlovej univerzite v Prahe a následne získala atestáciu z odborov interná medicína a klinická imunológia. Okrem práce v ambulancii klinickej alergológie a imunológie sa venuje estetickej medicíne, ktorá ju napĺňa a preto sa v nej neustále posúva a vzdeláva. JUDr. Lucia Nádvorníková vyštudovala právo, no keďže miluje prácu s ľuďmi a všetko týkajúce sa krásy a zdravia, rozhodla sa založiť s maminou rodinné estetické centrum Esthemed.

Centrum Esthemed vás privíta v Trenčíne na Električnej 19.

Zákroky:

  • piercing, nastreľovanie náušníc

Požiadať o konzultáciu

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Podstupila som utz kavitaciu a vydledky su viac nez som ocakavala, naviac obe damy su velmi prijemne, prostredie krasne. Urcite sa vratim na viac procedur. Mozem len odporucat.

Najlepšie centrum široko ďaleko, od rýchlosti dohodnutia termínu, profesionálneho a ochotného prístupu oboch šikovných kočiek, cien zákrokov až po samotnú návštevu v Esthemed, kde sa budete chcieť stále vracať 😊Doporučujem sa ísť osobne presvedčiť👌

Služby na najvyššej úrovni.

Požiadajte Esthemed o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Spojte sa s nami

Obrázky (36)

Videá (1)

Požiadajte Esthemed o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!