Asymetria po augmentácii (7 týždňov po zákroku)

Janka255291
Janka255291
26. 4. 2015 · Posledná odpoveď: 8. 5. 2015

Dobrý deň, som už takmer 2 mesiace (7 týždňov) po zákroku a mám ľavý prsník iného tvaru (je akoby guľatejší) a je asi o cca 2cm nižšie ako pravý prsník. Na tom ľavom mám aj jazvičku dosť vysoko, vôbec nieje v podprsníkovej ryhe. Chcem sa opýtať dá sa to nejako vyriešiť, posunúť (bez operácie)? Prípadne ak by sa to dalo len operačne, koľko by som platila? (fotku som našla na internete ale presne vystihuje môj problém, tak isto to mám aj ja, výsledok je povedala by som identický). Vo vrchnej časti dekoltu mi tiež vidno, že pravý prsník/ implantát je vyššie ako ľavý. Počula som že by sa to dalo vyrovnať fixačným pásom (ktorý ale nemám). Fixačnú podprsenku nosím ešte stále. Ďakujem za každú radu, názor a odpoveď.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň,
ano, vo včasnej fáze hojenia je možné do istej miery upraviť horné póly prsníkov pomocou fixačného pásu, ktorý by mal korešpondovať s typom fixačnej podprsenky. Čím skôr sa pás nasadí, tým väčší má efekt. Preto doporučujem čo najskôr kontaktovať Vášho chirurga, aby zhodnotil stav a doporučil Vám prípadne vhodný typ fixačného pásu.

S pozdravom,
MUDr.Imrich Kováč
Avelane clinic
Premium
Bratislava . 4. 5. 2015
Dobrý večer Janka,
keďže nie je možné zhodnotiť Váš predoperačný stav, doporučujem sa obrátiť na Vášho chirurga, alebo osobnú konzultáciu u iného.
S pozdravom,
Dr. Fedeleš
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 11. 2021
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 9. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 4. 2023
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 2. 2022
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 12. 2017
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 12. 2009
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 12. 2021
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 1. 2021
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2015
Zväčšenie pŕs
7 odpovedí, najnovšia odpoveď: 26. 11. 2017

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi