Augmentácia pred tehotenstvom

regi7474490
regi7474490
23. 1. 2016 · Posledná odpoveď: 15. 12. 2019

Dobry den, mam 24 rokov a za dva mesiace planujem podstupit augmentaciu. Nemam deti a v blizkej dobe ich ani neplanujem. Chcela by som sa opytat ci je velky problem augmentacia pred tehotenstvom? Implantaty si planujem dat pod sval. Citala som ze na kojenie to nema vplyv ale chcela by som sa opytat, ci je velka pravdepodobnost ze sa v buducnosti pri dojceni implantaty zdeformuju a budem musiet podstupit dalsi operaciu ? Bolo by super keby mal niekto z vas s tymto skusenost. O dohadoch ohladom tohoto som citala uz na internete, ale pomohlo by mi ak by ste mi vedeli z vlastnych skusenosti ci uz ste lekari alebo pacientky povedat ci sa prsia nejako vyrazne zmenili ? Dakujem vam :)

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 13. 2. 2016
Dobrý den. Augmentácia prsníkov je ideálna po tehotenstve. Ale tehotenstvo nie je dôvod pre odkladanie augmentácia, pokiaľ v najbližšom roku po zákroku neplánujete tehotenstvo. Máme veľa klientok, ktoré sa rozhodli pre augmentáciu pred tehotenstvom. Dôležité je, aby Vám chirurg vybral kvalitný implantát, dnes už s preferenciou anatomického tvaru a veľkosť primeranú k Vašim proporciám. Treba ale rátať, že laktáciou sa zväčší prsná žľaza a po ukončení kojenia sa natiahnutá koža nemusí dostať do pôvodného stavu, čo vyžaduje potom úpravu polohy dvorca alebo redukciu kože, zriedkavo aj výmenu implantátu z dôvodu veľkosti. No väčšina žien nemá po tehotenstve výrazné zmeny prsníkov.
MUDr. Miroslav Glück
Košice . 24. 1. 2016
Dobrý večer,
nemusite mať strach, takmer polovica našich pacientiek ešte nerodila a žiadna nehlásila problémy s tehotenstvom alebo s kojenim.Samozrejme nejaké zmeny po rokoch môžu nastať ale s veľkou pravdepodobnosťou nemajú súvis s tehotenstvom, prajem dobré hojenie
S pozdravom
MUDr.Miroslav Gluck
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
MUDr. Vlastibor Minarovjech MHA
Bratislava . 24. 1. 2016
Dobry vecer.
Vela zien si dava vlozit implantaty pred tehotenstvom. Tehotenstvo urcite nema vplyv na vznik kapsuly . Vsetko zalezi aj od doby ,kedy po vlozeni implantatov budete tehotna , cim budete starsia tym aj elasticita koze bude horsia , co ovsem plati vo vseobecnosti aj u zien , ktore implantaty nemaju. Dolezite je rozhodnut sa pre kvalitne implantaty a kvalitnu operačnu techniku - teda operatera . Nikto Vam nepovie ako sa zachovaju Vase prsniky po gravidite a to je tak aj u zien bez implantatov. Niektorym zenam sa prsniky vratia do takmer povodneho stavu a inym nie . S pozdravom Dr.Minarovjech
WhatsApp
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Vaginoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 9. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 6. 2012
Blefaroplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 2. 11. 2011
Nadmerné potenie
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 5. 2021
Transplantácia vlasov
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 14. 8. 2019
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 1. 1. 2019
Vaginoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 11. 2019
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 2. 2020
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 11. 7. 2018
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 2. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi