Predoperačné vyšetrenie pred transplantáciou vlasov

Predoperačné vyšetrenie pred transplantáciou vlasov

FAQ
FAQ
  • 120 Páči sa mi to
Je nutné pred-operačné vyšetrenie? Čo zahŕňa?
PHAEYDE Clinic  |  Premium member  |  Bratislava Mosonmagyaróvár Praha
  • 9 odpovedí
Predoperačné vyšetrenie je žiaduce, ale nie nevyhnutné. Ak sa k nám pacient vie dostaviť na osobnú konzultáciu, v tom prípade pokožku hlavy a vlasy vyšetríme. Toto vyšetrenie sa môže uskutočniť aj u dermatológa. Dôležité je, aby bola pokožka hlavy zdravá.
Pred zákrokom je nutné, aby každý pacient vyplnil zdravotný dotazník. Na základe odpovedí zistíme, či je možné zákrok vykonať, respektíve, či je potrebné ďalšie vyšetrovanie.
Je možné, že bude potrebné ďalšie vyšetrenie u špecialistu, a jeho doporučenie, ak má napríklad pacient pretrvávajúce ochorenie (dysfunkcia štítnej žľazy, epilepsia, vysoký krvný tlak atď.) Alebo môže byť potrebná normalizácia seboroickej pokožky hlavy pred zákrokom.
S pozdravom. Dr. Andrej Lendvai, Hlavný chirurg pre transplantáciu vlasov v Phaeyde clinic, tel.: +  4219... Zobraziť číslo 421904455065  Telefón

Súvisiace skúsenosti

Martin 23.08.2017
Stojí to za to

Dobrý deň, prispejem svojou aktuálnou skúsenosťou s transplantáciou vlasov metódou PUNCH HAIR MATIC / NeoGraft, ktorú som absolvoval u pani doktorky Nestorovej. Pre tých z vás, ktorí nad zákrokom váhajú, musím povedať - ... Viac 

1 Páči sa mi to   31 Komentárov  

Transplantácia vlasov - Súvisiace videá

Súvisiace problémy

Transplantácia vlasov

96% spokojnosť. Založené na 393 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí