Implantaty Silimed na Slovensku

Helena
17. 8. 2015 · Posledná odpoveď: 26. 11. 2017

Dobry den, Mam 25 rokov a mam 2 deti. Vzdy som bola dost stihla a mala male prsia ale po porodoch akoby mi cela hrud splasla. Preto vazne uvazujem nad augmentaciou. Zijem v zahranici (UK) tu som uz absolvovala plasticku operaciu, preto som sa rozhodla pre augmentaciu na Slovensku kedze je to cenovo ovela vyhodnejsie. Oslovila ma znacka implantatov Silimed a chcela by som sa opytat ci je dostupna na vsetkych klinikach alebo len vybranych? Chcem aby moje prsia vyzerali prirodzene. Zavisi cena celkoveho zakroku od vybranej znacky? Tiez by ma zaujimalo ako dlho by bolo nutne sa zdrzat na SK (od konverzacie po zakrok a po zakroku). Citala som ze lietanie zavisi od zdravotneho stavu pacientky. Vopred dakujem za odpoved. Helena

Reklama

odpovedí (7)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Medicentrum spol. s r.o.
Zvolen . 18. 8. 2015
Najlepšia odpoveď
Dobrý den,
je potrebné prísť na vstupnú konzultáciu s našim plastickým chirurgom, ktorý Vám poskytne všetky potrebné informácie ohľadne zákroku a dohodnete si termín operácie. Zákrok augmentácia u nás stojí 1325€ (1000€ operácia +220€ celková anestéza +105€ hospitalizáca) . Implantáty sa pohybujú od 800-1200€ závisí od veľkosti a typu implantátu. Spolupracujeme s firmou Siklienka, používame implantáty Nagor a EuroSilicony.
V prípade záujmu o objednanie nás prosím kontaktujte na doleuvedené čísla
Všetky informácie sa dozviete od plastického chirurga na konzultácii.
Prajem pekný deň.

Medicentrum s.r.o, Zvolen
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 17. 11. 2017
Dobrý deň , samozrejme . Napíšte mi prosím súkromnú správu , môžete do nej vložiť foto. So želaním krásneho dňa,
Jozef Fedeleš
Premium
Bratislava . 10. 11. 2017
Dobrý deň, bez konzultácie sa je ťažké vyjadrovať ,koľko bude čo stáť. Možné je že je nutná úprava kože na prsiach a nie výmena implantátov atď. Pozdravujem
Premium
Bratislava . 10. 11. 2017
Dobrý deň , momentálne v roku 2017 sú na slovenskom trhu jediné polyuretánové implantáty značky Polytech. Cena podľa tvaru od 850 - 1250 Euro za dva implantáty. Rád poradím na konzultácii .
S pozdravom,
Dr. Fedeleš
MUDr. Miroslav Glück
Košice . 18. 8. 2015
Dobry deň,
S používaním implantátov Silimed mame skúsenosti,v prípade záujmu možnosť konzultácie.
S pozdravom
MUDr.Miroslav Gluck
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Viliam Jurášek
MUDr. Viliam Jurášek
18. 8. 2015
Nepisete o aky druh plastickej operacie islo v UK. Ak to bola augmentacia tak potom sú impl. Silimed plne indikovane. U nas je cena 2700 eur. S pozdravom dr. Jurasek
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 18. 8. 2015
Dobrý deň Helena,
implantáty Silimed vkladám odkedy boli predstavené na Slovenskom trhu. Cena polyuretanových implantátov je mierne vyššia. Zdržanie na Slovensku po operácii by bolo ideálne 2 týždne, aj keď v mnohých pripadoch nie je možné zostať tak dlho. Lietanie zavisí naozaj od zdravotného stavu a nemal by byt problém, pokiaľ nemáte vážnejšie ochorenia. Viac cestou osobnej správy. Ďakujem.
S pozdravom,
Dr Fedeleš
Esthetic Centrum
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 6. 2020
Otoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 1. 2023
Blefaroplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 8. 2014
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 8. 2009
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 11. 2020
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 4. 2018
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 10. 2017
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 4. 2022
Zubné implantáty
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 9. 2. 2017
Zubné implantáty
10 odpovedí, najnovšia odpoveď: 19. 8. 2013

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi